18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ofiara brutalnego gwałtu

TT4 • 2017-05-02, 01:45
Sześciolatka nie przeżyła. Santos Urbano, Brazylia.


piernik01

2017-05-03, 14:31
jezu chryścieńko - ile p*zd z "sadistica" się zebrało w jednym miejscu. :D

Tassadar

2017-05-03, 20:48
Brutalne, to powinny być tortury tego człowieka. Wielogodzinne sesje z tępymi narzędziami, jeszcze dłuższe z ostrymi. A na sam koniec, po latach wspaniałości, dać to gówno jako obiekt do eksperymentów medycznych. Za karę która i tak jest niewspółmierna oraz ku przestrodze innego bydła. k***a, ile takich rzeczy dzieje się codziennie na świecie, ja pie**olę. Tego nikt nie nagra. W ogóle k***a kto to nagrywa ja pie**olę, jaka znieczulica to robi, zna ktoś odpowiedź?

PA...........SM

2017-05-04, 00:32
kosmaty69 napisał/a:

jakiś ekspert jest w stanie wytłumaczyć czym są spowodowane takie konwulsje podczas tej agoni? Uszkodzenie nerwów przez gwałt czy co?



Tak wygląda orgazm, kretynie :)

Nikodem_Szulcc

2017-05-04, 00:48
apropo głównego komenta...

Śmierć nie jest żadną karą... Jest szczesciem, wybawia od pokutowania za wykonane zło.

Ja takich zwyroli widze tylko w klatkach i poddanych testom firm farmaceutycznych. Zarażanie ich różnym ch*jstwem, i staranie sie leczyć, uda sie to znaczy ze został stworzony sposób, dotychczas nie uleczalnej choroby.
Nie uda sie, no to trudno, następny do klatki i testów.

Nie musielibyśmy wtedy bluźnić prawdą, że wojna byla najlepszym okresem dla rozwoju medycyny - to prawda, no ale k***a brzmi to tak, jak by mowić ze jedzenie gówna jest fajniejsze od jedzenia domowego bigosu ( tu już mowie tylko o samym brzmieniu )

Gdyby nie pieniądz rządził a rządziłaby dbałość o rozwój, o bezpieczeństwo, trwałość gatunku, i rozwój - cywilizowanie, to lżej by nam sie żyło.
Niestety kiedyś kiedyś k***y rządziły, dostawały pieniądze, mnożyły sie i pchały swoje potomstwo do rządów.
I tak do tej pory k***y są przy rządach, dają sobie sami pieniądze za absurdy, i tak sie to kręci...
I tak wlasnie widzimy już nagrywane nawet takie obrazki jak ten wyżej.

Fajne ... co? :)

Tak jak dzieciak wyżej powinni wyglądać Ci którzy są za to odpowiedzialni, od bezpośrednich winowajców, do twórców prawa, które dopuściło sie ... takiego przypadku ....

Onitchi

2020-10-05, 23:25
Boze kochany :(

fotograf

2023-07-11, 12:24
kosmaty69 napisał/a:

jakiś ekspert jest w stanie wytłumaczyć czym są spowodowane takie konwulsje podczas tej agoni? Uszkodzenie nerwów przez gwałt czy co?



Mniej więcej.