18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oferta sprzedaży używanego VOLVO

Byt • 2014-05-13, 22:29
Volvo 245GL 93r. Czerwony, szósty właściciel, książka serwisowa, przegląd ważny do 30 listopada. Nowy akumulator i chłodnica + letnie i zimowe opony.
7500 koron szwedzkich (ok 3.5tyś PLN) - jazda próbna Malmö Szwecja


Sonal

2014-05-14, 15:04
SilverBlade napisał/a:


skrót od 'tysięcy', j***ny debilu.



Chyba w Twojej szkole specjalnej. Uczyli Cię pisać "tyśąc"?
Skrót od tysięcy tak samo jak od tysiąca to "tys."

Kaskaderdx10 napisał/a:


to pękaj zjebie. ja rozbijam sie różnymi furami i takie volvo jest jednym z pojazdów które też musze w swoim życiu mieć.
nowobogaccy oraz tacy w rodzaju "zawód syn" nie zrozumieją... dla takich to tylko nowy golfik z salonu albo przynajmniej piąteczka po niemcu :lol:



Juz nie pie**ol bo Ci z ryja jedzie. "rozbijam się rożnymi furami", ale i takie volvo tez musisz mieć? hahaha to się zdecyduj - rozbijasz się furami - a Cię nie stać na takiego grata wartego góra 1 tys.zł (pod warunkiem, że będzie zatankowany do pełna)? To dziecko ma większe kieszonkowe.

hosemorales

2014-05-14, 17:59
Volvo produkuje najmocniejsze samochody w historii. Przykład? Proszę bardzo.
Kolega jechał przez las na działkę w jakimś wyp*zdowie, droga asfaltowa w miarę prosta więc jechał dość szybko, na lekkim zakręcie jakaś c**a wyjechała na jego pas i musiał uciekać na pobocze, siłą rzeczy jechał ok 140 km/h wiec od razu wpadł w las.
Efekt. 3 ścięte drzewa a 4 go zatrzymało czołowo, przedniej części samochodu brak, kabina pasażerska cała, kolega poza szokiem od wystrzelonej poduszki, cały i zdrowy.

Fap Master

2014-05-14, 18:09
Karenz88 napisał/a:

trzy i pół patyka za stary szrot ,warty w cenie złomu max 1000 zł
jak ktoś to kupi jest debilem .




Sam jesteś debilem, dobra reklama, która trafia tylko do mądrych ludzi, ty półmózgu pewnie łykasz zwykłe reklamy z TV i jak tylko przerywa Twój ulubiony serial zapie**alasz zakupić podpaski i podsuszaną krakowską bo to akurat było w bloczku reklamowym... Za samą reklamę i pomysł to auto zyskało w cenie.

krzysiek351

2014-05-14, 20:31
A te nalepki futrzaków na szybie to jego trofea?To trochę ich pogłaskał oponką :)

cncvb

2014-05-14, 20:35
Sonal, Karenz88 najśmieszniejsze jest to, że "ten grat/złom" warty max 1000 zł nie jednego nowego passrata, golfa, srałdi przeżyje.

3 Litrowe silniki w BMW ? fajnie Volvo też robi 3 (dokładnie 2.8) litrowy rzędowy silnik na biturbie, silnik oznaczony jako T6 pierwsze wersje 272 KM nowe 340 KM.
Produkowany od 16 lat i nie ma bardziej oszczędnego i niezawodnego prawie 3 litrowego silnika benzynowego skąd to wiem ? Mam takie S80 z 2004r. w mieście mieszczę się w 12 litrach benzyny w trasie potrafi zejść do 7-8 litrów. To o czym twój golf z silnikiem 1.6, 1.8 może zapomnieć :mrgreen:

Kaskaderdx10

2014-05-14, 22:21
Sonal napisał/a:







Juz nie pie**ol bo Ci z ryja jedzie. "rozbijam się rożnymi furami", ale i takie volvo tez musisz mieć? hahaha to się zdecyduj - rozbijasz się furami - a Cię nie stać na takiego grata wartego góra 1 tys.zł (pod warunkiem, że będzie zatankowany do pełna)? To dziecko ma większe kieszonkowe.


nie można mieć wszystkiego na raz. jak będziesz miał rodzine to zrozumiesz.
aktualnie mam trzy samochody na utrzymaniu i nawet jak kupie grata za 1tys zł to mnie baba z domu wyjebie do garażu... sprzedam któregoś to kupie innego i tak dalej i tak dalej

ale nie zrozumiesz. widać jeszcze rodzice utrzymują