18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ofanim - Najdziwniejsze Anioły w Biblii

Gorti • 2021-12-23, 17:59
Zastanówmy się nad tym czym były te enigmatyczne obiekty.


mam_racje

2021-12-23, 22:02
No działu "humor"


Momonti

2021-12-24, 16:30
@mam_racje ale że k***a co, że w opis z biblii się nie zgadza, czy autor filmu coś przekręcił? Dział jest odpowiedni bo traktuje o faktycznym opisie, a to czy opis z książki traktujesz jako rzeczywisty czy fikcyjny to tutaj mało kogo obchodzi.

mam_racje

2021-12-24, 21:42
@up
Bo to taka wesoła twórczość, chłopak coś poskleja przeczytane z internetu i niektórzy przyjmują to do siebie jak fakty objawione.
Wiecznie jakieś ufo, giganty i antlandydy, teraz religie... co to ma wspólnego z działem DOKUMENT?

Andrzejas

2021-12-29, 07:08
mam_racje napisał/a:

@up
Bo to taka wesoła twórczość, chłopak coś poskleja przeczytane z internetu i niektórzy przyjmują to do siebie jak fakty objawione.
Wiecznie jakieś ufo, giganty i antlandydy, teraz religie... co to ma wspólnego z działem DOKUMENT?



Ale autor przecież nie narzuca własnego zdania, tylko (jak podkreśla)), pozostawia to interpretacji widza i zaprasza do dyskusji na ten temat w komentarzach.
Czego tutaj nie rozumiesz? Co posklejał z internetu? A co miał kolaż z biblii zrobić w 2021 roku? Gdzie Ty żyjesz? Weź sobie książkę papierową, otwórz i sam sobie przeczytaj, jak Ci nie pasuje, że z internetowej korzystał.