18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odyseja Kosmiczna 2021

DzidaZawodnik • 2021-04-03, 18:53
Covidianom mózg się degraduje w ziemskiej atmosferze





Nagrywane w pionie, bo pociąg jest dłuższy niż szerszy

Byku35

2021-04-04, 02:37
Niestety ale tak będzie przez tych anty anty

svenio

2021-04-04, 08:50
arcybiskup napisał/a:

To w Polsce? Bo widziałem już różne takie wynalazki na lotniskach, noszone głównie przez skośnookich, ale u nich koronoparanoja jest o kilka poziomów wyżej. Ale w Polsce to nowa jakość!



Drogi biskupie skośnookich w Polsce siewców zarazy powinno się spalać na stosach ofiarnych

aradd

2021-04-04, 09:38
marcino_zly napisał/a:

To ty samowystarczalny jesteś kurde
Wdychasz CO2 z własnego oddechu.
Kurde mol!



Kolego, CO2 jest jednym z pozostałości "produktów" procesu oddychania. Oczywiście wydychamy również O2, gdyż nasze płuca nie są w stanie zaabsorbować całego tlenu jak jest wdychany. Nie zamierzałem pisać wszystkiego lecz wypisałem tylko to co jest szkodliwe w naszym oddechu (co u nie których to CO2, jest najmniejszym problemem szkodliwości szczególnie dla innych).

se...........ed

2021-04-04, 12:49
k***a osobowy do Wąchocka :0

Chosen0ne

2021-04-04, 12:54
Jak widzę jak ktoś używa słowa covidianin to już wiem, że mam do czynienia z jednostką z niskim IQ

zły_sadol

2021-04-04, 14:10
Chosen0ne napisał/a:

Jak widzę jak ktoś używa słowa covidianin to już wiem, że mam do czynienia z jednostką z niskim IQ



z twoim starym, j***na k***o ta plandemia powinna sie okazac testem na inteligencje i gówno jak ty zapie**alajace w masce jak piesek do utylizacji. depopulizacja by miala sens.

JKrolSTR

2021-04-04, 14:10
O k***a ile tu szurów

jazeck

2021-04-04, 14:33
Ludziom faktycznie odpie**ala... Codziennie chodzę do lidla, ekspedientki nie wytrzymują i maseczki i inne szmaty już noszą tak, żeby dało się oddychać, bo muszą zapie**alać. Wszystkie Panie widzę prawie codziennie... od roku. Nie są narażone? SĄ BARDZIEJ JAK LEKARZE!!! Mimo to zdrowe. Jeszcze te wredne babska jebiące je za to, że maseczki nie nosi jak powinna... Sz czyt SKUR...COVIDIOWANIA.

Kherdar

2021-04-04, 18:56
Ja jebie, nie wierzycie w COVID? Zobaczcie statystyki zgonów, porównajcie dane z lat 2010 - 2019 z danymi z ubiegłego i tego roku. Czyżby to był tylko zbieg okoliczności że wzrosła nam tak śmiertelność? Z danych za styczeń tego roku wynika że średnio o 30-35% więcej zgonów mamy. Jak na wyimaginowane zagrożenie całkiem sporo. Co do hiperkapnii (zatrucie CO2) nie ma żadnych rzetelnych badań potwierdzających, że noszenie maseczki może przyczynić się do zatrucia dwutlenkiem węgla. Chyba że jesteś amebą umysłową i masz maseczkę z plastiku albo zaczynasz źle oddychać po założeniu maseczki.

pro_avenger

2021-04-04, 19:55
jazeck napisał/a:

Ludziom faktycznie odpie**ala... Codziennie chodzę do lidla, ekspedientki nie wytrzymują i maseczki i inne szmaty już noszą tak, żeby dało się oddychać, bo muszą zapie**alać. Wszystkie Panie widzę prawie codziennie... od roku. Nie są narażone? SĄ BARDZIEJ JAK LEKARZE!!! Mimo to zdrowe. Jeszcze te wredne babska jebiące je za to, że maseczki nie nosi jak powinna... Sz czyt SKUR...COVIDIOWANIA.



Są zdrowe? Jakieś badania, czy twierdzisz na podstawie tego że Lidl jeszcze działa? Może w TVN lub TVP mówili?

WybrednyChuj

2021-04-05, 00:49
Dlatego do żabki, lub nocnego, zawsze zabieram: nóż, maczetę, gaz ,lub czasami i rewolwer. Amen.

Pięknie,tak w ogóle, się napie**alacie o kolejną grypę. Na którą lekarstwo mam w szufladzie od 3 miechów i się w p*zdu tego nie boję. Ani zachorowania, ani leczenia. Bo wiem jak i mam czym. Smacznych jajek k***a.

Pyro25

2021-04-05, 01:07
Widać użytkownikom sadola już całkowicie odj***ło. Pewnie mieszkańcy Warszawy, bo tylko tam rodzi się taka patologia i poperdolenie. Tylko nigdzie poza Warszawę nie wyjeżdżajcie, i jak zachorujecie na covid to żeby tylko wasza rodzina pozdychała. Mniej debili w polsce będzie wtedy

JaTylkonaChwile

2021-04-05, 23:25
Kherdar napisał/a:

Ja jebie, nie wierzycie w COVID? Zobaczcie statystyki zgonów, porównajcie dane z lat 2010 - 2019 z danymi z ubiegłego i tego roku. Czyżby to był tylko zbieg okoliczności że wzrosła nam tak śmiertelność? Z danych za styczeń tego roku wynika że średnio o 30-35% więcej zgonów mamy. Jak na wyimaginowane zagrożenie całkiem sporo. Co do hiperkapnii (zatrucie CO2) nie ma żadnych rzetelnych badań potwierdzających, że noszenie maseczki może przyczynić się do zatrucia dwutlenkiem węgla. Chyba że jesteś amebą umysłową i masz maseczkę z plastiku albo zaczynasz źle oddychać po założeniu maseczki.



Statystyki zgonow :homer: ja pie**ole...

Przed dlugi okres tego pie**olenia liczba zgonow byla mniejsza w porownaniu z ubieglymi latami. Ja swoje dane mam z glownego urzedu statystycznego, WHO i jeszcze mi to Jazusek we snie oznajmil a ty swoje dane bierzesz z.... dupy? czy wyssane z brudnego palucha? Liczba zgonow wzrosła bo popie**olency pozamykali przychodnie, szpitale, odwolali zabiegi itd.

Tak samo mozna na zime pozamykac wszystkie jadlodajnie i noclegownie i twierdzic, ze przez covida zmarlo duzo bezdomnych :homer:
Wiales dane za styczen :D Jak juz ludzie, ktorzy nie mieli okazji isc do lekarza - zaczeli umierac. Popatrz na statystyki pierwszych kilku miesiecy pandemii...

zb...........ig

2022-06-07, 17:56
JaTylkonaChwile napisał/a:

Kazdy kto ma odrobine mozgu juz wie, ze 99% tego co mowia media o covidzie to pie**olenie glupot.



Oho! Kolejny specjalista bez szkoły nam się tutaj pięknie rozbeczał!

Te "statystyki" o "wszystkich, którzy mają odrobię mózgu" to z tych samych "prac badawczych", które mówią, że szczepionki szkodzą a wirus nie? :amused: