18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwieczny problem z grzecznym pieskiem...

Halman • 2023-02-12, 14:32

no przecież striełka nikomu krzywdy nie robi...

KrwawyEric

2023-02-13, 00:14
Takiego buta by dostał że by przeleciał przez te drzwi razem z szybą. A ta stara k***a która chodzi z tym kundlem bez smyczy i kagańca nie powinna mieć żadnego psa nawet j***nego ratlerka.

Andre1945

2023-02-13, 00:26
Cytat:

Najgorsze jest to, że pies jest chu*a winny. To właściciel nie zadbał o czworonoga. Pies ma swój instynkt (zależnie od rasy) i robi to co mu on podpowiada. Człowiek decydując się na psa bierze na siebie odpowiedzialność. Jak 12-latek okradnie sklep to odpowiadają rodzice - tu tak samo (wiem, że to słaba analogia).



Tak, tak, zawsze właściciel winny, a nie piesio. Mało to było przypadków, że pies grzeczny, ułożony i nagle mu odwalało bez powodu? Są rasy psów, które są nieobliczalne.

Pies zawsze w bloku, czy na ulicy powinien być na smyczy i z kagańcem na mordzie. Nie wiem, co to za zdebilała moda, żeby jakiś amstaff czy inny sk***iel latał sobie samopas, bo ''pimpek nie gryzie, on się tylko chce bawić''. Kundel to kundel. Zwierzę, któremu nigdy nie można zaufać na 100 %.

Wari

2023-02-13, 07:11
Do czego to doszło, że ludzie są we własnej chałupie przez kundle terroryzowani. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że przez psychola albo pijaka. Ale przez kundla?

danielxc717

2023-02-13, 07:34
kirkor1245 napisał/a:

Ale bym zaj***ł z buta w kundla zwłaszcza takiego agresywnego. Rozmarzyłem się



To nic nie da uwierz. Pies tej rasy ma mocny łeb i mozna powiedzieć że nawet tego nie poczuje. Najlepszy sposób to scyzoryk. Po 2/3 pchnięciu nawet niewielkim Victorem pies puszcza ścisk szczęki z czlowieka i zaraz będzie chciał zaatakować ale szybko opada z sił i zdycha wykrwawiajac się

Gram11

2023-02-13, 12:01
Na taki moment mam własnie kose rozkładaną w kieszeni

danielxc717

2023-02-13, 13:40
Gram11 napisał/a:

Na taki moment mam własnie kose rozkładaną w kieszeni



Uwierz mi na słowo że mały scyzoryk wystarczy. Takiego bydlaka okładając piesciami czy kopiac a nawet ściskając jaja nic nie da jak jest w amoku. Nie puści np dziecka. Możesz go za jaja podnieść a to nic nie pomaga. Ale kilka pchniec małym nożykiem załatwia momentalnie sprawe i idzie gówno do piachu

ProVVe

2023-02-13, 17:06
barney88 napisał/a:

Ja bym Tobie zaj***ł w ten głupi ryj pużniej wyj***ł twojej starej z kooa w ryj a na koniec twoim bachorem o ściane



Nie zesraj sie gówniarzu. Jak sie ferie skoncza popros ojców o jakies wakacje w gejlandzie cioto bo gowno byś zrobił. Takich leszczy było na pęczki i jechałem, oni mieli przyjechać, fałszywe adresy podawane. Jedna taka ciota jak ty podała adres swojego nauczyciela od wf-u koło Lublina... Dlatego wiem, że gówno bys zrobił p*zdo :-D za dużo szczekasz

zubek25

2023-02-15, 16:37
Łopata w łapę na schodkach by czekała i tyle albo babka albo pieseł by zarwał pierwszy raczej jak coś Ci zagraża to jebnac możesz