18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odważna kobieta.

Bl...........er • 2009-06-26, 21:26
Ciekawe czy jeszcze żyje.



.:...........:.

2009-06-26, 21:33
blackhunter6 napisał/a:

Ciekawe czy jeszcze żyje.



Kto zadziera z dr Mahmudem Ahmadineżadem tak kończy.

pozeracz_kotow

2009-06-26, 22:30
TO wybrali jakiegoś nowego papieża?!

Oski_m

2009-06-26, 22:54
Tak. Do celów badawczych. Zostanie unicestwiony jak tylko da odpowiedź na pytanie jak witają się papieże.

xyz893

2009-06-27, 08:49
komentarz blackhunter6 jest idiotyczny! Wy jesteście tak już opętani przez te media na usługach Mossadu, że nawet jak by powiedzieli, że Bin Laden został prezydentem USA i kazali by wyjść z transparentami na ulice to by już dziś szedł manifestacja spad PKiN. Tam największą wina jest mediów, reporterzy podobno dodatkowo zachęcają tłum do protestów by mogli coś nowego nagrać. A ja po prostu myślę, że że oni tymi zdarzeniami odwracają uwagę on naprawdę ważnych zdarzeń tylko, że ta cała masoneria woli byśmy się o tym nie dowiedzieli

Bl...........er

2009-06-27, 09:14
xyz893 napisał/a:

komentarz blackhunter6 jest idiotyczny! Wy jesteście tak już opętani przez te media na usługach Mossadu, że nawet jak by powiedzieli, że Bin Laden został prezydentem USA i kazali by wyjść z transparentami na ulice to by już dziś szedł manifestacja spad PKiN. Tam największą wina jest mediów, reporterzy podobno dodatkowo zachęcają tłum do protestów by mogli coś nowego nagrać. A ja po prostu myślę, że że oni tymi zdarzeniami odwracają uwagę on naprawdę ważnych zdarzeń tylko, że ta cała masoneria woli byśmy się o tym nie dowiedzieli




Możesz pisać jaśniej bo nie za bardzo wiem o co ci chodzi. Masz jakiś problem ?