18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odreagowanie stresu

phrontch • 2019-12-20, 11:39
Wyjątkowo stresująca praca, trzeba jakoś się wyżyć




St...........on

2019-12-23, 21:27
muflonpl napisał/a:

O co ci chodzi? A co gybym sie wyj***l na motocyklu przez tego kundla rozbil motocykl czyjes auto itd...? Wszystkie schroniska w Polsce powinny byc zamkniete a psy uśpione. Albo eksport do krajow. Azjatyckich na mięso.



Zachowujesz się jak typowa motop*zdeczka, o to mi chodzi (sam też nią jestem , ale !)zrozum k***a, przeznaczenia nie unikniesz jak ma cię coś pie**olnąć, czy wleźć pod koła to k***a lepiej zsiądź z moto i prowadź. Nie pies to łoś cię pie**olnie i co? Jak przeżyjesz bedziesz k***a lasy zamykał? Wiesz po co masz mózg? zeby go używać, miałeś na egzaminach awaryjne hamowanie? czy już zapomniałeś?

A ponad to empatia: pamiętaj, kiedyś ktoś powiedział mi takie mądre zdanie: "poznasz kogoś przez to jak traktuje zwierzęta", więc nie dziw się że póki co jesteś traktowany jak upośledzony.

poligon następny, pie**oli co to nie on łolaboga, a pewnie dziewczyna, chłopak, żona ma Yorka :amused:

Je...........ik

2019-12-24, 09:37
alexandrus napisał/a:

Zachowujesz się jak typowa motop*zdeczka, o to mi chodzi (sam też nią jestem , ale !)zrozum k***a, przeznaczenia nie unikniesz jak ma cię coś pie**olnąć, czy wleźć pod koła to k***a lepiej zsiądź z moto i prowadź. Nie pies to łoś cię pie**olnie i co? Jak przeżyjesz bedziesz k***a lasy zamykał? Wiesz po co masz mózg? zeby go używać, miałeś na egzaminach awaryjne hamowanie? czy już zapomniałeś?
A ponad to empatia: pamiętaj, kiedyś ktoś powiedział mi takie mądre zdanie: "poznasz kogoś przez to jak traktuje zwierzęta", więc nie dziw się że póki co jesteś traktowany jak upośledzony.
poligon następny, pie**oli co to nie on łolaboga, a pewnie dziewczyna, chłopak, żona ma Yorka



Haha skończ pisac te słodkie pie**olamento, uposledzony to jeat wlasciciel psa który powinien pilnowac posesji a nie spac w łóżku albo biegac luzem po drodze i ch*j sa przepisy kaganiec na ryj i smycz. I nie zrozumiales tego co napisalem ja do psa nic nie mialem ze we mnie przyj***l dopuki jego wlasciciel nie zaczal sie do mnie pruć i straszyc policja haha i mial wyj***ne na to ze przez kundla moglem sie wyjebac tylko interesowalo go zdrowie kundla i to k***a swiadczy o tym ze właściciele czworonogów maja zj***ne uposledzone mózgi bo wazniejsze jeat zycie i zdrowie glupiego kundla niz czlowieka wypie**alaj do widzenia koniec dyskusji zamykam obrady