18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odprowadzanie żony do mieszkania

T3RMINATOR • 2024-04-21, 02:00
Kazań, Rosja: Facet brutalnie pobił rosyjską żonę za picie wina


Babosz

2024-04-21, 02:45
Ja tam pobicia nie widzę. Ciągnie pijany wór kartofli do domu.

Jeżeli utrzymuje dom, sam prowadzi się odpowiednio, to ma prawo wymagać od żony, która złożyla mu przysięgę wierności stosownego zachowania. Jeden raz można wspaniałomyślnie wybaczyć i dac ostrzeżenie. Za drugim razem byc może trzeba działać zdecydowanie. Ból, strach spowoduje, że byc może trzeci raz mu numeru nie odwinie.

turor

2024-04-21, 06:07
Coś ewidentnie poszło nie tak

Tam, tradycyjnie, w windzie spuszcza się wpie**ol żonie :D

envy13

2024-04-21, 06:09
Babosz napisał/a:

Ja tam pobicia nie widzę. Ciągnie pijany wór kartofli do domu.
Jeżeli utrzymuje dom, sam prowadzi się odpowiednio, to ma prawo wymagać od żony, która złożyla mu przysięgę wierności stosownego zachowania. Jeden raz można wspaniałomyślnie wybaczyć i dac ostrzeżenie. Za drugim razem byc może trzeba działać zdecydowanie. Ból, strach spowoduje, że byc może trzeci raz mu numeru nie odwinie.



wracaj do psychiatryka bo cie lekarze szukają

virescens

2024-04-21, 07:49
Trzech ....... komentujących przede mną nawet nie zauważyło że oboje są ubrani jak prawilni muzułmanie. A w Islamie nie wolno pić alkoholu ale tłuc żonę jak najbardziej można, ale Wy k***a to powinniście wiedzieć niedojdy!!!

BigLebovsky

2024-04-21, 09:07
virescens napisał/a:

Trzech ....... komentujących przede mną nawet nie zauważyło że oboje są ubrani jak prawilni muzułmanie. A w Islamie nie wolno pić alkoholu ale tłuc żonę jak najbardziej można, ale Wy k***a to powinniście wiedzieć niedojdy!!!



Oboje? Więc czarna czapeczka z daszkiem i nijaka kurtka to prawilny strój muzlika? A myślałem że dziszdasza

onucek

2024-04-21, 09:29
To Tatarzyny są!

Veni_Vidi

2024-04-21, 10:19
Muzułmańce nie piją alkoholu, a już na pewno nie w dzień. Profilaktycznie wpie**ol żeby nie zapominać...

kawior2007

2024-04-21, 11:28
Dzikus dzikuskę pobił, wiele mi halo

Heliar

2024-04-21, 11:36
Jeśli był wpie**ol, to nie pod kamerą, gość widać ma więcej tych szarych komórek, od reszty swojej rasy. Pozwolić czasem wypić to rozumiem, ale ile razy można pozwolić babie zalać pałę? Jeśli facet sam nie pije, to w końcu nie wytrzyma.

TwójCzarnyPan

2024-04-21, 11:36
A ruska propaganda i posłuszne onuce wmawiają nam, że to Zachód ma problem z muzułmanami, a Rosja wcale.
Takie matriały, a szczególnie ten ostatni zamach na centrum handlowe pokazują, że wprost przeciwnie.

shoe5maker

2024-04-21, 12:11
Przedstawiciel religii pokoju w dodatku rusek, ch*j z nimi wszystkimi.

exgz.cwks

2024-04-21, 13:53
ale wpie**ol, normalnie ja bym na harda dał :roll:

aaaaaaaaaaaaaa

2024-04-21, 15:38
Otworzył drzwi i chciał jak dżentelmen sprawdzić, czy jego ukochana może bezpiecznie wejść. A ona się pcha w nieznane....