18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odpowiedzialność zbiorowa to żadna odpowiedzialność

Trance • 2013-10-11, 19:07
Kolejny film Piotra Najzera

"Nazywam się Piotr Najzer i nie boję się nazwać rzeczy po imieniu"

SamSobieBogiem

2013-10-11, 19:16
Za Najzera zawsze piwo ! ale to co mówi nie zminia faktu, że tam gdzie istnieje przymus celibatu rozwija się środowisko patogenne, dziekuje :)

McMenel

2013-10-11, 20:01
Och widać miłośnik młodych chłopców .... Co do odpowiedzialności. Powiem to tak Episkopat Polski jest odpowiedzialny za część pedofilii w kościele w Polsce. Czemuż to otóż było kilkanaście przypadków opisanych i skazanych panów w koloratkach którzy po ujawnieniu ich skłonności byli przenoszeni z parafii na parafię. Jeżeli to nie jest współodpowiedzialność to ja nie wiem. Ów pan ( określenie na wyrost ) zapomina o tej drobnej sprawie. O zachwianiu moralnym wśród hierarchii kościelnej gdzie chęć tuszowania afery była ważniejsza od dobra dzieci i prawa. O to własnie chodzi w całej tej jak ów pan nazwał "nagonce". Jeżeli widzę rzecznika kurii który na konferencji prasowej odpowiada na pytania dziennikarzy czy nie należało odsunąć księdza z Tylawy od kontaktu z dziećmi :
"wyrok jest nieprawomocny" . Oglądałem tą konferencję na żywo i k***a rzygać mi się chciało. Takiej bezczelności dawno nie widziałem. To jest problem największy a nie pewien odsetek pedofili w kościele. To w jaki sposób hierarchia ją traktuje. Nie jako przestępstwo i coś odrażającego ale raczej jak ot niewinny występek który nie jest wart wzmianki. Nie chcieli się tym zajmować jak należy teraz zbierają tego konsekwencje.

Entheus

2013-10-11, 21:10
Bzdura. ! Przykład porządnej odpowiedzialności zbiorowej : dziesiątkowanie : D

xmikexpl

2013-10-11, 21:22
Ja pierdziele, nastepny co nazywa rzeczy po imieniu zaraz po SZ.P. Kolanku:)

chlop

2013-10-11, 21:29
Proszę państwa o kulturalnie nie jak te faszysty z sadistica

Vangee

2013-10-12, 01:00
Odpowiedzialność zbiorowa to żadna odpowiedzialność? Czyli że nie można nienawidzić wszystkich ciapatych jako grupy, tylko powinno się nienawidzić każdego z osobna?

Karenz88

2013-10-12, 02:58
Odpowiedzialność zbiorowa dotyczy tylko ludzi , więc ciapaki , pedały i żydzi się nie liczą .

olikoks2

2013-10-12, 09:43
pie**olenie, ksiądz nie może być normalny, nikt normalny nie zostaje księdzem.
j***ć tych pedofili

krzywycfx

2013-10-12, 10:55
Chłopak dobrze gada :) piwo

Tarvil

2013-10-12, 17:10
Niektórzy nie zauważają, że w tej nagonce na kler nie chodzi o to ilu księży jest pedofilami, ale o to że nikt we władzach kościoła zdaje się tym nie przejmować.


O ilu księżach pedofilach słyszeliście? A ilu z nich zamiast do paki (gdzie ich miejsce) ląduje w innych parafiach gdzie gwałcą kolejne dzieciaki? Jak o tej pory słyszałem o zaledwie kilku przypadkach przymknięcia klechy, wszystkie w USA.


Ale nic nie przebija ostatnich wypowiedzi biskupów pokazujących gdzie kościół ma dobro dzieci i praworządność. "Wyrok nie jest prawomocny", "dzieci kuszą księży", "to przez złe prowadzenie się rodziców", "to nie jest niczyja wina" i jeszcze więcej. Takiej parady sk***ysyństwa i bezczelności jeszcze nie było. I to najbardziej wszystkich wk***ia.

mineten

2013-10-12, 17:55
Karanie zbiorowo to tak jak by wybić wszystkich Niemców po II WŚ bo Hitler był Niemcem. No co innego z ciapakami, pedałami i żydami oczywiście. Księży uznaje się za ludzi więc nie można karać ich zbiorowo. Większość księży jednak wierzy w tego swojego boga i stara się robić dobrze ale tych sk***ysynów zwyrodnialców czarnych pedofilów trzeba od razu palić na stosie(najlepiej publicznie to następny nawet nie będzie patrzył na dzieci). Trzeba dotkliwie i okrutnie karać przyłapanych pedofilów to inni będą bali się nawet tknąć dziecka.