18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odpowiedzialne zachowanie na drodze....

Halman • 2020-08-24, 09:20

nie chcę już pisać o jednośladowych idiotach... szkoda klawiatury na to co się odpie**ala...

nano50

2020-08-24, 16:50
lewanmich1 napisał/a:

Nie chcę się wymądrzać, daleko mi do specjalisty od przepisów ruchu drogowego, ale widzę tu klasyczną próbę wyprzedania na skrzyżowaniu i jej skutki. Na jezdni w obrębie skrzyżowania jest linia ciągła, fakt, nieco wytarta, ale jest. Poza tym ewidentna wina motowaginy. Tak dla zasady.



Skrzyżowania tam żadnego nie ma.



Janusz_k napisał/a:

Ten kierowca też do odstrzału, widzi że motop*zda odbija w lewo to zamiast odbić w prawo nadal próbuje go ominąć z lewej



Ej k***a Januszu, nie komentuj jak się na czymś nie znasz.



Janusz_k napisał/a:

Chłopcze, dłużej jeżdżę samochodem niż Ty żyjesz i nie miałem żadnego wypadku, więc ten tego mam dość doświadczenia żeby oceniać innych.
I odpie**ol się od mojego imienia



Pierwszy post pokazał zero wiedzy o prowadzeniu, drugi tylko utrwalił nas w świadomości, że jesteś debilem. Jakbyś nie wiedział, wypadek może się przydarzyć każdemu, a prowadząc prawidłowo, ostrożnie czy dobrze, zmniejszasz tylko nieskończenie prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji. Chwalenie się brakiem kolizji pokazuje tylko, jakim młodym chłystkiem jesteś, lub zwyczajnie debilem.

Diggerx

2020-08-24, 17:01
nano50 napisał/a:

Skrzyżowania tam żadnego nie ma.
Ej k***a Januszu, nie komentuj jak się na czymś nie znasz.
Pierwszy post pokazał zero wiedzy o prowadzeniu, drugi tylko utrwalił nas w świadomości, że jesteś debilem. Jakbyś nie wiedział, wypadek może się przydarzyć każdemu, a prowadząc prawidłowo, ostrożnie czy dobrze, zmniejszasz tylko nieskończenie prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji. Chwalenie się brakiem kolizji pokazuje tylko, jakim młodym chłystkiem jesteś, lub zwyczajnie debilem.



Za to ty masz wiedzę z Need for Speed




lukaszdzi

2020-08-24, 17:03
Nie wiem czy zauważyliście ale w ciągu ostatnich 10 lat ludzie jeżdżący na skuterach/rowerach się uwstecznili w rozwoju. Kiedyś jeszcze w podstawówce jak zdawało się na kartę rowerową to uczyli w miasteczku ruchu drogowego że jak się skręca w lewo to dojeżdża się do środka jezdni. Teraz kretyni napie**alają max prawą stroną i uważają że jak machną łapą w lewo to z tej prawej strony mogą od razu skręcać.

Banderam

2020-08-24, 17:17
Wina motop*zdy, nie ma migacza i przed skrętem w lewo zjeżdża na prawo na maxa na pobocze, żeby jak najwięcej pędu zachował w swoim harleyu wjeżdżając na rancho.
Jak ktoś zatrzymuje się na poboczu to się go omija.

nano50

2020-08-24, 17:29
Diggerx napisał/a:

Za to ty masz wiedzę z Need for Speed



Z czym tu się nie zgadzasz? Aż mnie zaciekawiłeś.

A może zwyczajnie jesteś za głupi, żeby czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie to może Cię olśni.

Mrocznyzniwiarz

2020-08-24, 18:50
W warunkach polskich byłaby to wina kierowcy. Motorower musi poruszać się jak najbliżej prawej krawędzi, a kierowca wyprzedzał na skrzyżowaniu ten właśnie motorower.

Pytanie jak jest w miejscu nagrania filmiku

Janusz_k

2020-08-24, 19:29
nano50 napisał/a:

Pierwszy post pokazał zero wiedzy o prowadzeniu, drugi tylko utrwalił nas w świadomości, że jesteś debilem.



Chłopcze jeszcze się dużo musisz uczyć, a że nie dorosłeś to widać po wypowiedziach i wycieczkach osobistych.

Diggerx

2020-08-24, 19:41
nano50 napisał/a:

Z czym tu się nie zgadzasz? Aż mnie zaciekawiłeś.
A może zwyczajnie jesteś za głupi, żeby czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie to może Cię olśni.



Ty nic konkretnego nie napisałeś tylko obrażasz ludzi, jesteś jakiś pie**olnięty

Jagang

2020-08-24, 19:48
Przecież to zwykły odruch bezwarunkowy, zobaczył typa wyjeżdżającego z prawej, więc odruchowo odbił w lewo. Połowa z was, j***ne cwaniaczki, też by skręciła w lewo, ale marzcie sobie dalej, życie was w końcu zweryfikuje i zrozumiecie, że oglądanie filmików siedząc na dupie różni się od bycia bohaterem filmu.

GranDzisław

2020-08-24, 19:55
Czy autem, rowerem czy motorem zjeżdża się do środka jezdni przy skręcie w lewo

kamilja

2020-08-24, 22:28
Dlaczego tak zapie**ala ten bandyta w samochodzie?, i dlaczego nie jechał swoim pasem tylko polował na skuterowego? W momencie uderzenia skuterowy był na drugim pasie i nic mu tam nie zagrażało. Kiedy rząd da ludziom pozwolenie na broń do odstrzału zbirów w samochodach?

Jestem_na_nie

2020-08-24, 22:34
Janusz_k napisał/a:

Ten kierowca też do odstrzału, widzi że motop*zda odbija w lewo to zamiast odbić w prawo nadal próbuje go ominąć z lewej



ch*ja by to dało, przy tej prędkości nic się już nie dało zrobić

Diggerx

2020-08-24, 22:43
lskkks napisał/a:

ch*ja by to dało, przy tej prędkości nic się już nie dało zrobić



Co wy macie refleks szachisty?

Hefajstos78

2020-08-24, 22:51
Motorem nie jeżdżę, chcę umrzeć ze starości, ale nie jest to tak, że te j***ne kaski ograniczają widoczność?

polakwrocek

2020-08-25, 00:57
Moto-p*zdy i jelenie są podobne na drodze.
Jak chcesz ominąć jedź ZA nimi. Bo albo staną albo do przodu ruszą.
Przeważnie nie cofają.