18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odpalani silnika na palecie

woli123 • 2015-06-06, 20:35
Jak w temacie. Odpalanie silnika na palecie.
Silnik to piękne V8 M60B30 z BMW


:idzwch*j:
Jest MOC !!

Jak było to kosz.

heinzzz

2015-06-07, 09:28
Dobrze że go wodą nie zalali. "Mechaniki"

l0tt4r

2015-06-07, 10:29
O gówno-burza, jak zawsze przy temacie marki z szachownicą :)

Ja mam pytanko, czy któryś z ekspertów internetowych może mi w dwóch zdaniach wyjaśnić jakim patenciarskim sposobem odpalili silnik bez osprzętu? Tam zdaje się jest wtrysk wielopunktowy, któremu poprawną pracę zapewnia szereg czujek na bieżąco mielonych przez jakiś prosty procek.. więc jak? paliwo na niezależnym ciśnieniu, iskra z aparatu i musi chodzić?

co do tego katowania bez rozgrzewki, jedno to smażyć kapcie aż strzelą jeden po drugim, a drugie to sprawdzić czy wchodzi na obroty i czy odcinka jest zdrowa... odcinka tam się ze 2-3 razy załączy i kolo odpuszcza obroty... dla mnie taki test przy zakupie z palety jest zupełnie zrozumiały, ale mechanikiem nie jestem więc się pewnie nie znam :mrgreen:

Komarzysta91

2015-06-07, 10:36
maja komputer na silniku widac w ktoryms momenie filmika

dkmgtc88

2015-06-07, 10:54
Tu jest moc, Silnik SW400 Turbo z Bizona :jezdziec:

Maldini321

2015-06-07, 11:04
Silnik z filmiku, BMW m62b44

johnnyy

2015-06-07, 11:13
Mam 3 cylindry mniej a tak samo chodzi bez układu wydechowego...

Majozen

2015-06-07, 13:09
johnnyy napisał/a:

Mam 3 cylindry mniej a tak samo chodzi bez układu wydechowego...



Dużo samochodów bez układu wydechowego brzmi podobnie. Miałem kiedyś Forda Scorpio 2.9 V6 145KM (samochód niedozaj***nia) i wracając z roboty zahaczyłem tłumikiem o wystającą studzienkę, co w konsekwencji urwało tłumik, który był już przerdzewiały. Jak podjechałem pod blok, to z miejsca odezwała się grupka ekspertów z gimbazjum, którzy gadali między sobą, że pod maską mam pewnie V8 z Mustanga '69, albo Camaro '71. Swoją drogą w czym masz 5-garowy silnik? Volvo, Audi?

dredeq

2015-06-07, 19:17
Dla wszystkich spinaczy pod tym filmikiem. silnik wyjety z bmw seri 7 ktora to startowala na wrack race silesia 2 lata temu. buda poszla na zlom a silnik czekal sobie spokojnie na lepsze dni... teraz trafia do "zmoty" o wdziecznej nazwie "reksio". wielcy znawcy i koneserzy BMW kupcie sobie masc na Bol dupy bo ten silnik teraz bedzie upalany w lesie... Pozdrawiam.

szejq

2015-06-07, 23:08
Cały czas liczyłem, że mechanik na tej palecie pojedzie... Ale k***a jak , przecież kierownicy nie miał :D

johnnyy

2015-06-11, 12:59
Majozen napisał/a:



Dużo samochodów bez układu wydechowego brzmi podobnie. Miałem kiedyś Forda Scorpio 2.9 V6 145KM (samochód niedozaj***nia) i wracając z roboty zahaczyłem tłumikiem o wystającą studzienkę, co w konsekwencji urwało tłumik, który był już przerdzewiały. Jak podjechałem pod blok, to z miejsca odezwała się grupka ekspertów z gimbazjum, którzy gadali między sobą, że pod maską mam pewnie V8 z Mustanga '69, albo Camaro '71. Swoją drogą w czym masz 5-garowy silnik? Volvo, Audi?


Kappa 2.4 20v też urwał mi się kiedyś środkowy wydech to chodził jak czołg..