18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odkładanie cieżaru według Ruska

Donor • 2013-05-17, 14:48
Rusek psuje sztange :lol:

Dymekx

2013-05-17, 19:38
Nazwanie Ukraińca ruskiem nie jest błędem na wschód Ukraińcy Białorusini i Rosjanie są zwani od wieków Rusinami. A co do @Gus-a "Dumna" jak ch*j k***a, ja osobiście mam w dupie słowiańską krew jeśli to ta sama co u tych Rosyjskich śmieci. Od Węgrów zaznaliśmy większej braterskości niż od wszystkich Słowian razem wziętych. Jestem Polakiem a nie Słowianinem, nie krew a idee moich przodków są mi drogie. Już wole bratać się z germańcem niż rusinem.

JH...........DS

2013-05-17, 19:45
k***a każdy tak rzuca sztangą

alganonim

2013-05-17, 19:50
Cytat:


Już wyjaśniam co się stało:
Szczegółowe badanie odzyskanych fragmentów sztangi wykazało, że na krawędziach pęknięcia znajdują się wyraźne ślady zmęczenia materiału. Dalsze badania doprowadziły do odkrycia mikroskopijnych ubytków w strukturze sztangi w rejonie, gdzie odkryto ślady zmęczenia materiału. Eksperci stwierdzili, że te ubytki powstały w wyniku niedokładnej obróbki tytanu w procesie metalurgicznym: przez stopiony tytan przepuszcza się gazowy azot, by wyprzeć zeń powietrze i zapobiec powstawaniu tlenków tytanu. Przy produkcji sztangi użyto zbyt dużej ilości azotu i mikroskopijne pęcherzyki gazu zostały uwięzione w krzepnącej po odlaniu sztandze.

Proszę bardzo.



Gryfów sie nie odlewa ekspercie, a robi się je ze stali a nie tytanu.

panorama

2013-05-17, 20:03
chyba sie wk***il

Squbany

2013-05-17, 20:08
Nie ma takiego narodu jak ukraina ! Nigdzie w historii nie zostal nazwany zaden rod czy plemie mianem ukraincow ,na tamtych terenach wystepowali : Rusini,kozacy,tatarzy,mongolowie,chazarowie,lemkowie itp
Slowo ukraina jest zaczerpniete z jezyka Polskiego ktore oznaczalo tereny u-kraju a ludzi tam mieszkajacych u-kraincami.
Pozatym 25% obywateli ukrainy mowi po rusku i uwaza ten jezyk za ojczysty,Np obecny prezydent ukrainy mowi tylko po rusku ,krym chce byc niepodlegly,rzadzi tam partia regionow i panuje spoleczna niezgoda,do tego My tez mamy z nimi na pienku,za wolyn UPA OUN.Nawet Rumuni sie do nich czepiaja.
To panstwo istenie dopiero od 20 lat .Tylko czekac az sie rozpadnie.
Z tego co wiem w rosji jest sporo politykow ktorzy by chcieli z nami zrobic rozbiory na ukrainie.

Dobrutro

2013-05-17, 20:09
Ukraińcy to potomkowie dawnych Rusinów. Rusinami również są obecni Białorusini jak i Rosjanie. Krainy w tych państwach nie bez przyczyny są rozróżniane na: Ruś Białą, Czarną, Czerwoną. Jedyna różnica pomiędzy nimi wynika dlatego, że przez kilkanaście wieków mieszkańcy terenów Białorusi byli związani terytorialnie z Litwą, a Ukraina z Koroną. Co miało wpływ na rozwój ich języka tak jak to było przykładowo z gwarą śląską pod wpływem kolonizacji niemieckiej. Tak w drugą stronę panowała kolonizacja polska i litewska na wschód. Ostatnie bastiony władców którzy wywodzili swoje korzenie od Rusinów - Psków, Nowogród, Twer, Jarosław, Moskwa w tym czasie znajdowały się pod większym lub mniejszym jarzmem Tatarów lub były gnębione przez Zakon Kawalerów Mieczowych. Po zjednoczeniu rościły sobie oczywiście prawo do ziem dawnych przodków, które I Rzeczpospolita zagarnęła. Stąd tyle tych wojen między naszymi narodami.

qwased

2013-05-17, 22:10
Ja pie**ole nie wiedziałem że mamy tu tylu j***nych ekspertów.

SkipiBoom

2013-05-17, 22:30
Ruski to ruski, Ukrainiec to ukrainiec A Polak to Polak chyba że od dziś zaczynamy wołać na siebie ruski. Ale ostrzegam, powiedz ktory jakiegos Polaka, (nie polaczka co nie ma pojęcia o historii itp i uwaza sie za hamerykanina czy niemca bo oni lepiej zarabiaja), na ulicy ruski, bedzie wpie**ol. I wszyscy "experci" niech zamilkna.

Donor

2013-05-17, 22:31
@Gus Srasz sie w Internecie jakbyś nie miał życia w realu i do tego pie**olisz głupoty. Panowie up ładnie wyjaśnili dlaczego nazywam tych Twoich UKRAIŃCÓW Ruskimi...

Foxless

2013-05-17, 23:16
Donor napisał/a:

Po pierwsze to nie ciemna maso, kaczy łbie. A po drugie dopuszczalne jest nazwanie Ukrainca Ruskiem. To ten sam poj***ny naród o wspólnych korzeniach...



Aż się zalogowałem żeby cię uświadomić. Po pierwsze - Ukraincy są Słowianami, tak jak my. Po drugie Ukraincy, niezależnie od tego że Ukraina była jedną z republik radzieckich, NIGDY nie byli Rosjanami (aczkolwiek rzeczywiśćie żyje tam bardzo dużo prawdziwych Rosjan). ZSRR był państwem WIELONARODOWYM. Zanim znowu czymś zaświecisz - PRL nie był republiką radziecką, tylko państwem satelickim.

Co zaś tyczy się narodu ukraińskiego - dawno, dawno temu, przed rozbiorami, Polacy uznawali Ukraińców za wschodnich Polaków. Ich tożsamość narodowa powstaje dopiero pod zaborem Cesarstwa Austrowęgierskiego, którego to polityka utrzymania wielonarodowościowego molocha zawierała się mniej więcej w "naszczujmy na siebie różne grupy, to same będą się trzymać w ryzach". Jeszcze w XIXw. polska konserwatywna szlachta nie uznawała Ukraińców za odrębną narodowość od polskiej, a za po prostu polskich chłopów z dziwnych folklorem.

TelewiZorro

2013-05-18, 02:38
wszystko co na wschód od Polski to ruscy, przecież to proste. A na ukrainie to już szczególnie, gdzie spora część uważa ruski za swój język i chce przyłączyć się do rosji :homer:

Pizkes

2013-05-18, 03:14
Jak to pięknie pie**olnęło. Aż parsknąłem śmiechem na cały dom ;)

JozinZBazin

2013-05-18, 10:29
O k***a, Breivik na obrazie z tyłu! :amused:

Bananek

2013-05-19, 17:48
Bogdanow Bogdan... Ciekawie się tam nazywają...