18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odgłosy nadciagającej śmierci....

Halman • 2021-07-24, 06:39

miodzio na oczy wujka Halmana... :-P
Niżny nowogród, rosja.

dennissliwa

2021-07-24, 09:27
Trzeba byc głuchym i ślepym....

weedsoN71

2021-07-24, 09:48
Kacapskie kamery lepiej rejestrują dźwięk, niż obraz :D można byłoby to troszkę skrócić i zrobić dzwonek powiadomienia :D

Jachuuu

2021-07-24, 10:32
pie**olnął jak petarda w sylwestra

Xumme

2021-07-24, 10:41
dennissliwa napisał/a:

Trzeba byc głuchym i ślepym....



trzeba byc k***a j***nym idiota, zeby tak zapie**alać po mieście. Chcesz tutaj cos jeszcze dodać mądrego?

zlaskipanskiejbozydarr

2021-07-24, 10:53
Xumme napisał/a:

trzeba byc k***a j***nym idiota, zeby tak zapie**alać po mieście. Chcesz tutaj cos jeszcze dodać mądrego?



Nie oczekuj zbyt wiele

PabllosSantoDaSilva

2021-07-24, 10:56
dennissliwa napisał/a:

Trzeba byc głuchym i ślepym....



Przejście dla pieszych, plac zabaw, jakiś park, zapewne teren zabudowany a debil motop*zdziec grzeje jakby się z gułagu urwał. Czasami po prostu nie ma szans zauważyć tych idiotów. Motor nie oznacza większych praw, co sobie uzurpuje wielu jedno-szmaciarzy. „Na szczęście” zwykle to głównie oni płacą najwyższą cenę za swoją głupotę i butę (w przeciwieństwie do szoferów aut ciężarowych).

Halman

2021-07-24, 11:11
weedsoN71 napisał/a:

można byłoby to troszkę skrócić i zrobić dzwonek powiadomienia



pyskatyyy

2021-07-24, 19:52
10/10. Szkoda że nie jechał na tym motorze z pasażerem, byłoby ładne combo.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-24, 22:55
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Motor nie oznacza większych praw, co sobie uzurpuje wielu jedno-szmaciarzy.....



Mnie rozpie**ala jak te k***y jadą na drogowych (długich). k***a jakim prawem??? Niedawno jakiś h*j trojką jechał na długich, po wyprzedzeniu busem zwolniłem, by znalazł się tuż za mną, a że bus po mocnym dodaniu gazu potrafi zadymić, poczęstowałem k***y zapachem dieselka.
(może wtryski??)

Exclip

2021-07-25, 09:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mnie rozpie**ala jak te k***y jadą na drogowych (długich). k***a jakim prawem??? Niedawno jakiś h*j trojką jechał na długich, po wyprzedzeniu busem zwolniłem, by znalazł się tuż za mną, a że bus po mocnym dodaniu gazu potrafi zadymić, poczęstowałem k***y zapachem dieselka.
(może wtryski??)



Januszowy szeryf w akcji

mama890

2021-07-25, 16:42
jezeli motocyklista przekroczyl predkosc o 30 w miescie i ktos inny mu wyjechał to czyja wina? od ilu zaczyna się wina prawidłowo jadącego pojazdu?
a od kiedy wina wyjeżdżającego ślepego dziada?
jestem ciekaw, jest jakiś paragraf na to?