18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odbijany

CrazyEdek • 2021-07-19, 07:47
Uwaga. Traumatyczna scena.


AN...........or

2021-07-19, 13:10
zdun napisał/a:

nie szanuję szmat co takie figle z małpami uprawiają. niech giną.



a z kim mają uprawiać, z brudnymi i biednymi białasami ?

Justynka99

2021-07-19, 14:40
Pewny siebie facet raczej nie ma nic przeciwko, że jego kobieta tańczy z kimś innym. Frajerzy, którzy w głębi duszy wiedzą, że na taką laskę nie zasługują boją się, że są bez szans jak się pojawi lepszy facet, więc są nadwrażliwi i nawet o spojrzenie się będą burzyć. Lepiej sobie wtedy od razu poszukać innego faceta, a frajera zostawić dla takich, o które się nie będzie bał, że go rzucą :D

Xs...........33

2021-07-19, 15:14
Justynka99 napisał/a:

Pewny siebie facet raczej nie ma nic przeciwko, że jego kobieta tańczy z kimś innym. Frajerzy, którzy w głębi duszy wiedzą, że na taką laskę nie zasługują boją się, że są bez szans jak się pojawi lepszy facet, więc są nadwrażliwi i nawet o spojrzenie się będą burzyć. Lepiej sobie wtedy od razu poszukać innego faceta, a frajera zostawić dla takich, o które się nie będzie bał, że go rzucą



Ocieranie się kroczami to dla ciebie normalny taniec? No to nieźle.
Ale zgodzę się z tym że wysokiej jakości facet nie będzie trzymać panny "pod kloszem", ale wszystko ma swoje granice.

Ps. wydaje mi się, że jedyne co łączy laskę i białego kolesia na filmie, to kolor skóry

Justynka99

2021-07-19, 15:35
Xson33333 napisał/a:

Ocieranie się kroczami to dla ciebie normalny taniec? No to nieźle.
Ale zgodzę się z tym że wysokiej jakości facet nie będzie trzymać panny "pod kloszem", ale wszystko ma swoje granice.
Ps. wydaje mi się, że jedyne co łączy laskę i białego kolesia na filmie, to kolor skóry



Chyba dawno nie byłeś na żadnej imprezie tanecznej, prawda? Tak od lat 70- tych?

Kutasiarz

2021-07-19, 15:58
Justynka99 napisał/a:

Chyba dawno nie byłeś na żadnej imprezie tanecznej, prawda? Tak od lat 70- tych?


To teraz tak się tańczy jak na tym filmiku? To ja jakiś staroświecki jestem i na takie gówno nawet nie chcę patrzeć, bo dla mnie to nie jest taniec tylko udawanie rżnięcia

kapelan_szturmowy

2021-07-19, 16:03
Xson33333 napisał/a:

Ocieranie się kroczami to dla ciebie normalny taniec?

na niektórych imprezach to normalne. Koledzy i kolegów koledzy nawet takiej lasce od samego wejścia "szoty" za free ochoczo stawiają jeden za drugim, na akord... ;) A potem jak zwykle... :)




lakeroll

2021-07-19, 16:10
Xson33333, muszę Cię zmartwić oficjalnie jest to taniec jego nazwa to Sandungueo, Daggering lub Griding czli na polskie "szlifowanie" :lol:

spoiler

Krzysztof_Elbląg

2021-07-19, 16:39
notak napisał/a:

po czymś takim, szybko powinien rzucić k***isko



Ok ale sam najpierw powinien szmate mocno zlać i opluć k***isko

Justynka99

2021-07-19, 16:48
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

Ok ale sam najpierw powinien szmate mocno zlać i opluć k***isko



Jak wolisz się potem zabawiać pod prysznicem ze współosadzonymi, zamiast poznać jakąś inną kobietę to cóż... XXI wiek - każdy ma prawo wyboru :D

Xs...........33

2021-07-19, 16:58
Justynka99 napisał/a:

Chyba dawno nie byłeś na żadnej imprezie tanecznej, prawda? Tak od lat 70- tych?



Do takich miejsc chodzi się zar*chać, a mi już nie staje.

Pan_Cernik

2021-07-19, 17:09
Justynka99 napisał/a:

Pewny siebie facet raczej nie ma nic przeciwko, że jego kobieta tańczy z kimś innym. Frajerzy, którzy w głębi duszy wiedzą, że na taką laskę nie zasługują boją się, że są bez szans jak się pojawi lepszy facet, więc są nadwrażliwi i nawet o spojrzenie się będą burzyć. Lepiej sobie wtedy od razu poszukać innego faceta, a frajera zostawić dla takich, o które się nie będzie bał, że go rzucą



Ciekawe czy byłabyś tak pewna siebie tępa p*zdo jakby twój facet na imprezie zaczął się lizać z inną laską.

Wszystkie w gówniary jesteście zwykłe k***y.

ZajętyPelikan

2021-07-19, 18:32
ja bym wyszedł i nie wpuścił już jej do domu / pokoju. Bo to pewnie na jakiś wczasach, niech wypie**ala na lotnisko spać. Przebukowałbym jej zaraz bilet niech sobie sama kupuje i do tego jeśli mają wspólne konto, od razu przelał wszystkie pieniądze na indywidualny rachunek.

Geniusz

2021-07-19, 19:44
Justynka99 napisał/a:

Pewny siebie facet raczej nie ma nic przeciwko, że jego kobieta tańczy z kimś innym. Frajerzy, którzy w głębi duszy wiedzą, że na taką laskę nie zasługują boją się, że są bez szans jak się pojawi lepszy facet, więc są nadwrażliwi i nawet o spojrzenie się będą burzyć. Lepiej sobie wtedy od razu poszukać innego faceta, a frajera zostawić dla takich, o które się nie będzie bał, że go rzucą



Taka obeznana w tych klimatach jesteś, co? 8-) Ciekawe jak ochoczo akceptowałabyś bez żadnych wyrzutów, gdyby to Twój facet tak tańczył z inną loszką na Twoich oczach :P Znając takie, co serwują gadkę, jak Ty, że "Facet boi się, ze znajdzie się lepszy od niego" i takie kocopoły, to sama w odwecie poszłabyś ciągnąć pałę innemu jak leci xD Twoim zdaniem frajer, gdy boi się, że laska go zostawi, albo odejdzie do innego, ale jak laska jest k***ą, to zostanie k***ą, więc to czy się koleś boi czy nie, to tego nie zmieni, bo szmata się będzie puszczać mimo wszystko, ale Ty już masz dla siebie i dla takich szmacisk usprawiedliwienie, że frajer, że nie zasługuje itp xD Chętnie zobaczyłbym Twoją akceptację takiego tańca na Twoich oczach, gdyby to był Twój chłop z inną loszką, ciekawe jak bardzo tolerancyjna byś była :mrgreen: Choć może to Ty jesteś na tym materiale, to by wiele wyjaśniało xD Pewna siebie kobieta nie ma problemu, że facet gada i tańczy z innymi, bo wie, że żadna nie jest dla niego lepsza od niej i co? :P Takie samo pie**olenie xD Zapamiętaj sobie, że popuszczenie smyczy sprawia, że niewierna suka i niewierny pies bardzo szybko próbują uciec. Lepiej nie ryzykować a jak już koleś widzi coś takiego, co widać na materiale, to wie z czym ma do czynienia xD Tobie się chyba wydaje, ze na Was wszystkie trzeba zasługiwać, więc Cię oświecę :P Na szmatę się nie zasługuje, nią się jedynie wyciera podłogę, więc o jakim zasługiwaniu mowa, gdy widać taką osobę, jak na tym filmiku, która sra na swojego faceta i chętnie przy wszystkich już by lachę robiła temu czarnemu odpadowi :lol:

ruddie

2021-07-19, 22:41
Myślę, że nic go to i tak nie nauczy, po zbiciu piątki, przekonany jestem, że będzie się z k***iszczem męczył kilka lat, a po rozwodzie zostawi jej chałupę i będzie płacił alimenty na śniade makebiątka do usranej śmierci. I tak powinno być. ch*j mu w dupę, tego murzyna od piątki.

Adae

2021-07-20, 01:57
Jak ta szmula to kompletny pasztet, czarnoskorzy przez wpajane sobie kompleksy zazwyczaj przygarniaja najwieksze odpady.