18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odbieranie wolności decydowania o własnym życiu

DzidaZawodnik • 2021-04-12, 18:15
Okupant nie może cię zniewolic jeśli się go nie boisz.



Wszystko co zycie moze dać przyjemnego ma być dla elit, a wy jesteście po to żeby te pieniądze dla nich wypracować.

Mirek19850509

2021-04-12, 22:07
Przecież ten gość to kolejny po lempart ,wysłannik lewicy i przez nich opłacony , robia dymy żeby zdobyć elektorat LGBT i pseudo wolności covidowej ,każdy normalny zyje i zarabia zamknęli mi restauracje to otworzyliśmy sklep spożywczy ,kto ma głowę na karku to zyje kto tylko biadoli ten pomaga dojść na strajku dorobić takich pajacy zobaczycie go w sejmie już niedługo ,a wtedy już nie będzie tak bronił swoich idei i waszych ,bo już będzie przy korycie ,taka jest prawda o pseudo obrońców narodu :-( :lol: :mrgreen:

ceptronik2

2021-04-12, 23:10
@Mirek19850509- ty w dupie byłeś gówno wiedziałeś, Biedke do lamparta porównał heh no widać jakie masz pojęcie takie same jak o biznesie.Nie ma gorszego wroga wolności od najedzonego niewolnika

lukaszjb

2021-04-12, 23:19
Sporo tu resortowych dzieci :roll: :shock:

Heliar

2021-04-12, 23:20
Zwykła lewacka prowokacja, to jest już nudne.

kapelan_szturmowy

2021-04-13, 01:08
Kiedyś nienawidziłem policji. Ale ostatnio jak patrze na to rozwrzeszczane, rozpieszczone i przemądrzałe bydło, to zacząłem przegladać jakie warunki trzeba spełnić żeby złożyć podanie o przyjęcie. j***łbym pałą, prądem i gazem tak gorliwie w tą zidiociałą hołotę, że to co robili ubecy i ormowcy za komuny byłoby przy tym niewinnymi pieszczotami kochającej babci. Lejcie hejt, wyj***ne mam.

Ci...........la

2021-04-13, 04:57
k***a co za j***ny śmieć

CzerstWybut

2021-04-13, 05:55
Nie da sie czytać debili co pie**olą o wolności. Im więcej pie**olicie o braku demokracji tym bardziej jesteście ograniczeni ale umysłowo. Czekam kiedy zaczniecie się przypie**alać do tego że wam każą się poruszać prawą stroną na jezdni.

Niestety kretyni pokroju gościa z filmu nie rozróżniają organu ustawodawczego od organu wykonawczego. No ale ch*j, tak i w szkole bylo, kto nie rozumiał nauki ten najwięcej krzyczał i robil z siebie debila.

juderaus

2021-04-13, 09:02
Skajłoker to chyba jakiś zakulisowy , ukryty pies. Kundel bury a w piwnicy 2 mundury. W/g niego lepiej się nie pruć i dać się spacyfikować jakiemuś idiocie w masce, mundurze z podstawowym wykształceniem. Zobaczcie jakich młodych adeptów wybierają do takich akcji. Sprane łby już na starcie. Po 15 latach służby w tej rynsztokowej pracy będą mieć tak zajechany czajnik, że tylko wieloletnia izolacja w lesie ich uratuje. JEBAĆ PIS I PO.

fiattt napisał/a:

Kiedyś nienawidziłem policji. Ale ostatnio jak patrze na to rozwrzeszczane, rozpieszczone i przemądrzałe bydło, to zacząłem przegladać jakie warunki trzeba spełnić żeby złożyć podanie o przyjęcie. j***łbym pałą, prądem i gazem tak gorliwie w tą zidiociałą hołotę, że to co robili ubecy i ormowcy za komuny byłoby przy tym niewinnymi pieszczotami kochającej babci. Lejcie hejt, wyj***ne mam.



A potem się obudziłeś w osranych galotach, zjadłeś kanapkę z pasztetem i pognałeś do roboty na budowę po drodze pijąc litrowego Tigera.

Perdurabo

2021-04-13, 09:14
skywalker75 napisał/a:

k***a zróbcie jakiś osobny kanał na sadolu na to gówno, jak ekskrementy albo pedalstwo i tam niech to ląduję. Ileż można słuchać tych tych pajaców i prujacych się imbecyli, ewentualnie opłaconych prowokatorów.



Pewnie byś często oglądał bo lubisz być r*chany przez rząd.

Swoją drogą wystarczy założyć 100 kont na sadolu żeby zmienić jego retorykę.

kapelan_szturmowy

2021-04-13, 11:34
juderaus napisał/a:

A potem się obudziłeś w osranych galotach, zjadłeś kanapkę z pasztetem i pognałeś do roboty na budowę po drodze pijąc litrowego Tigera.


nie porównuj swojego życia do innych. Gdyby nie to, że z reguły nie wstaje przed 11.00, i mam problemy z dyscypliną, to pewnie już byś pałą nie raz dostał ode mnie za szczekanie na tych podpłaconych pseudomanifestacjach.

Invii

2021-04-13, 12:28
Ale z was przychlasty

Jeden się znalazł który próbuje egzekwować od policji (XD) prawo, zamiast (tak jak według was powinien) grzecznie spuścić głowę i dać ze sobą robić co tylko chcą to (cytując) pedał, atencyjna k***a, pajac, imbecyl.

A zaraz będzie płacz że "w tym państwie żaden urzędnik nie ponosi za nic odpowiedzialności"

"Lepiej spokojnie porozmawiać i przedstawić swoje racje". Sądy już im przedstawiały swoje racje, RPO tak samo, a do nich nie dociera. Restauratorzy jak robili nalot na 10 radiowozów w środku nocy też próbowali i co?

I gówno. W dupie mają wasze racje.

outline

2021-04-13, 13:44
a sp***alajcie z tym biedką, to jest totalny oszołom. Sklepali go pare razyw legionowie i k***a chodzi wk***ia policję. A psichlasty co mu tutaj tak przytakują to tak samo po ryju powinny wyłapać.

MIhau_

2021-04-13, 15:38
Widzę pan Biedka wyszedł z więzienia i znowu zaczyna pajacować. Szkoda, ze się nie chwali za co siedział tyle lat i jak mu się układał związek z byłą partnerką ;)

mlecz1323

2021-04-13, 15:55
@Cycu320 brawo ziom

sutello

2021-04-13, 19:34
100noga też miał swoje 5 min teraz jest?? oj Biedna dupa Pana B.