18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odbicie zakładnika w Chinach

phrontch • 2018-05-16, 13:58
Chiński komandos niczym spiderman zsunął się po ścianie, aby uratować zakładnika


Argeusz

2018-05-16, 14:07
Użył paralizatora? Dziwne, przecież i tak dostanie karę śmierci.

Pantilion

2018-05-16, 14:30
Piękna akcja :piwo: się należy. Pełna profeska

100Burned

2018-05-16, 15:54
No zajebiście ogarnięta akcja. Strzał w łeb prawie z przyłożenia pionowo w dół żeby zminimalizować ryzyko postrzału zakładnika.

Ciekawe czy pocisk wyleciał typowi dupą :lol:

phrontch

2018-05-16, 16:21
Komandos pewnie tak oddał strzał, żeby z gościa można było pobrać organy

edek.bajzel

2018-05-16, 19:26
trochę śmiać mi się chce gdy ktoś ironizuje ,, a bo to Chińskie,,
ale musicie wiedzieć że oni wyprodukują WSZYSTKO , ale w cenie jaką chcesz zapłacić
chcesz tanie i gówno- to dostaniesz, chcesz jakość- to zapłać i będziesz mieć
przecież nie jest tajemnicą że podzespoły na przykład do samochodów za miliony, produkują Chiny
poj***ny naród małych fiutków i jeszcze mniejszych u władzy

dlatego Putin się ich boi

mega_lis

2018-05-16, 19:45
Argeusz napisał/a:

Użył paralizatora? Dziwne, przecież i tak dostanie karę śmierci.



To było na przystawkę. Danie główne będzie miało większe napięcie.

Pa...........or

2018-05-16, 20:16
Myślałem, że w Chinach w takich sytuacjach strzela się z granatnika jakoś tak z grubsza w kierunku terrorysty i po zawodach.

albazsanagycjib

2018-05-16, 21:06
Monsieur_Hrabal - to w Rosji. Tam podczas prób odbijania giną terroryści, ich rodziny, zakładnicy, komandosi i osoby postronne.

Siberian_Meat_Grinder

2018-05-16, 22:11
albazsanagycjib napisał/a:

Monsieur_Hrabal - to w Rosji. Tam podczas prób odbijania giną terroryści, ich rodziny, zakładnicy, komandosi i osoby postronne.



jeśli pijesz do ataku na Dubrovkę (sam opiewany tu Petelicki określił szturm jako skutecznie przeprowadzony) albo Biesłanę (gdzie syf zaczęli rodzice przetrzymywanych dzieci), to tam innej możliwości nie było. Wysokie straty wśród zakładników były wkalkulowane. Czeczeni nie zamierzali się poddać nawet pomimo spełnienia ich żądań i tak czy inaczej polałaby się krew niewinnych. Kwestią było jak wiele tej krwi można upuścić. Tego typu terroru Polska, Francja czy ogólnie Europa, nie zna. Ogólnie bardzo chciałbym zobaczyć jak w takiej sytuacji radzą sobie "zachodnie" służby specjalne.

Ogólnie powiem tak: z bydłem się nie dyskutuje i ich żądań się nie spełnia - Ruscy coś o tym wiedzą. Czy przynosi to u nich rezultat? Wg mnie tak. Patrząc na odsetek wyznawców miłośnika małoletnich dziewczynek: 12% muslemów w Rosji i 7% we Francji. Dodać do tego należy ciągłą aferę z Czeczenami i Inguszami ... gdyby zaczęli spełniać ich żądania, muslemy wlazłyby im na głowę. A jednak w tej ch*jowo zarządzanej Rosji, służby specjalne wciąż ich ogarniają.

ObserwatorSadol

2018-05-17, 09:03
nie żeby coś ale to scena do jakiegoś filmu dlatego też osoba nagrywająca zaśmiała się w momencie "zastrzelenia" :roll:

Krak

2018-05-17, 12:10
phrontch napisał/a:

Chiński komandos niczym spiderman zsunął się



Spuścił, nie zsunął!