18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odbicie...

~DMT • 2021-03-29, 20:48
Odbiło mu się na zdrowiu... :dead:



Kibloc*pka przeżyła... Madhya Pradesh, Indie.

Zewłok666

2021-03-29, 22:05
I taki jeden debil może spowodować katastrofę, w której zginie nawet kilkanaście osób. Tym razem wszyscy mieli baaaaardzo dużo szczęścia.

Asuritta

2021-03-29, 22:34
jakby nie zdechł pod kołami kierowca Tira powinien go zabić ... Ja pie**ole co za zjeb na kiblu z kółkami

kaziolord

2021-03-29, 23:12
tego optimusa to już totalnie poj***ło

Ke...........nt

2021-03-29, 23:52
Dzięki Sadisticowi będę pamiętał, że gdy ktoś mi wyskoczy przed maskę, to mam jedynie dać po heblach. Każda próba ominięcia kończy się jeszcze większymi szkodami. Co gorsza najczęściej sprawca tylko ogląda całą sytuację, a giną ludzie dookoła. Nic tylko j***ć na wprost i tylko wycieraczki włączyć

Tuco

2021-03-30, 00:11
KeithFlint napisał/a:

Dzięki Sadisticowi będę pamiętał, że gdy ktoś mi wyskoczy przed maskę, to mam jedynie dać po heblach. Każda próba ominięcia kończy się jeszcze większymi szkodami. Co gorsza najczęściej sprawca tylko ogląda całą sytuację, a giną ludzie dookoła. Nic tylko j***ć na wprost i tylko wycieraczki włączyć


Kiedyś właśnie po obejrzeniu podobnego materiału stwierdziłem, że nawet jako pieszy powinienem być bardziej czujny przy ruchliwszych krzyżówkach. Co prawda nigdy nikt nie jest wszędzie w pełni bezpieczny i o prostych odcinkach drogi nie będę się rozwodził, jednak gdy ma się ogromny obszar chodnika i stoi się na czerwonym tuż przy krawężniku, to de facto zwiększa się rachunek prawdopodobieństwa dostania takim rykoszetem. Do tego dochodzi zdrowy nawyk rozglądania się na przejściach, nawet w nocy, gdy teoretycznie pusto. Wszystkiemu winne są właśnie złe nawyki, urojenie że przepisy dają jakieś przywileje, etc, etc. Nie zakładam, że nic mi się nie stanie, ale mam przynajmniej szacunek do siebie o tyle, że staram się nie zginąć z głupszego powodu niż jaranie szlugów.

jajcu111

2021-03-30, 03:21
GPS: Teraz - skręć - w lewo
Zjeb: OK

jessjess

2021-03-30, 08:01
jprd, co oni mają tam w centrum miasta doły takie, że ciężarówka z naczepą wchodzi po długości :shock: