18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Od zera do milionera

denardes • 2012-10-24, 21:05
Na pewno każdy z was słyszał o kimś kto wzbogacił się w bardzo krótkim czasie, w bardzo prosty sposób - tylko i wyłącznie dzięki samemu sobie, swojej kreatywności, genialnemu pomysłowi itp.

Jestem z Warszawy, mam 18 lat, chodzę do zaocznego ogólniaka, ta notka zapewne zostanie usunięta lub nie trafi nawet na główną, lecz ktoś kto to teraz czyta prędzej czy później będzie się jej doszukiwał by kontynuować ten temat, udowodnię Wam że można - z zera, żyjąc w kraju absurdu, będąc zwykłym nastolatkiem zostać milionerem inwestując kilka złotych i kilka godzin ,,wysiłku,, w jeden dzień.

sadistic.pl jest jedynym portalem na którym zamieszczam ową informację, każdy z nas wie że żyjemy w kraju absurdu, absurdalne jest w Polsce niemal wszystko, wystarczy jednak trochę kreatywności, kilka złotych inwestycji i kilka godzin pracy aby zarobić kilkaset tysięcy złotych.

nie możliwe ? zapie**alałem do technikum prawie 2 lata, szkoła krótko mówiąc nie jest dla mnie, zacząłem nałogowo grać w pokera, hot spoty itp, miałem marzenia czysto materialne - super fura, skóra i komóra. i co ? nie wyszło, jak prawie każdy nastolatek myślałem że pozjadałem wszystkie rozumy świata, przegrałem kilka tysięcy, teraz już nie uprawiam hazardu w żaden sposób i niestety muszę kontynuować naukę w liceum zaocznym, gdyż pracuje obecnie w firmie cateringowej aby zarobić na dziewczynę, żarcie, używki itp.

kombinowałem na najróżniejsze sposoby jakby tu zarobić łatwe pieniążki, z nieco mniejszym lub większym sukcesem, jak już wspominałem próbowałem na najróżniejsze sposoby - hazard, robienie ludzi w chu*a na kase ( około 20 zgłoszeń dziennie, mój film dotyczący zarabiania wrzucony na youtuba : w ciągu niecałego roku zyskał ponad 35 tyś wyświetleń, większość ocen było pozytywnych, zarabiałem kilka tysięcy na naiwniakach jednak od jakiegoś czasu i to musiałem zakończyć powodów pogróżek sądowych itp, może kiedyś do tego wrócę ;) )

do rzeczy.

nie było jeszcze o mnie żadnego materiału w TV, na początku listopada usłyszycie o nastolatku który zarobił kilkaset tysięcy złotych w niemal każdych wiadomościach, chciałem zachować tam z grubsza anonimowość i również będę pod pseudonimem denardes, także moja rozpoznawalność będzie tylko dla znajomych oraz ludzi których o tym informuję a jest to dość wąskie grono, między innymi każdy kto to czyta.

Jeszcze dziś, o godzinie w której to pisze mam tylko kilkadziesiąt złotych w portfelu i wierzcie w tę historie lub nie, za kilka dni usłyszycie o jednym z największych absurdów internetowego zarobku na tak gigantyczną skalę ostatnich czasów.

po jaką cholerę to pisze ?
aby udowodnić zwłaszcza samemu sobie że potrafię, tak jak wspomniałem od zera zostać milionerem a info to jest początkiem ,,kariery,, jaka niebawem będzie na językach ludzi w Polsce jak i na świecie.

do usłyszenia :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: TT~: 2012-10-24, 21:49 ]

bemberg

2012-10-24, 21:08
Gówno zrobisz.

Stew

2012-10-24, 21:08
Postawie Ci piwo, ale mam nadzieję, że za zarobioną kasę wspomożesz dotacją na firmę bo w PUP dają tylko 21k :D (potrzebne 45).

P.S. Powodzenia : )

moot

2012-10-24, 21:09
Jak Twoje poprzednie metody "zarabiania" opierały się głównie na takich metodach to współczuję, piwo dałem za odwagę. Bo chwalić się czymkolwiek na sadisticu równa się zjechaniu

djoshin

2012-10-24, 21:09
napewno jest luksusową gejowską prostytutką gdzieś czytałem że takie to za same wydojenie siusiaka biorą dużą bańkę

An...........kh

2012-10-24, 22:34
Tsssss, też mi sztuka. Pierwszy milion podarował mi mój chrzestny, kiedy miałem dwa lata :roll:
W 89r. założył mi konto oszczędnościowe i od tego czasu procenty rosną! Niedługo się wybiorę do banku i wszystko wypłacę!

en...........ad

2012-10-29, 15:09
może być ciekawie. piwo jesli cos o tym jeszcze usłyszę

booore

2012-11-06, 11:00
Jest początek listopada.

Przekładasz na na środek, czy końcówkę?

Pierre d'Ollony

2012-11-14, 23:22
Jest środek listopada, gdzie te miliony? :lol:

Luksus40percent

2012-11-14, 23:31
Te miliony to zarabiał będziesz w złotych czy euro?