18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Od urodzenia dumne z pochodzenia

Flodzia • 2023-04-01, 17:54

Polska dla kociaków! :amused:

sadol001

2023-04-02, 08:35
Raider napisał/a:

A ty gorzej bo jesteś pedofil



napisał Raider z imprezy w Wadowicach

Wiewór

2023-04-02, 09:27
figgin napisał/a:

Wpuściliśmy kacapów, tudzież ukrów, bo to samo. Efekety powoli widać.



I jakiego sa efekty?
Ja widze takie efekty ze moge przebierać w pracownikach. Ukry przychodzą i pracują a polskie robaki tylko jeczaly jak im złe i wincyj kasy.

Korcipała

2023-04-02, 10:28
Jestem za białymi kotami, bo niby czemu tylko Białym ludziom czarne koty mają przynisić pecha. Niech białe koty przynoszą pecha brudasom :mrgreen:

qaz123edc

2023-04-02, 11:04
Wiewór napisał/a:

I jakiego sa efekty?
Ja widze takie efekty ze moge przebierać w pracownikach. Ukry przychodzą i pracują a polskie robaki tylko jeczaly jak im złe i wincyj kasy.



Tak samo argumentowali w Szwecji. Tańsi i bardziej pracowici, oni będą sprzątać ulice a Szwedzi w IT i menedżmencie xD

Niezła beka, sadolowa stuleja broni ukraińskich kacapów tak jak lewizna broni astrofizyków w Berlinie. Hahahaha sadolowe julki w natarciu xD

Heliar

2023-04-02, 11:41
Co za RZADZIECKA PROPAGANDA i to w Polsce. j***ni rosyjscy faszyści, wszędzie swoje gówno wcisną. "Polskie białe koty" są pochodzenia rosyjskiego (rasa sybersyjska) ewentualnie perskiego, oraz cała masa mieszanek podwórkowych, czysto białe rzadko występowały, do puki nie zaczęto ich masowo sprowadzać.

Wiewór

2023-04-02, 12:51
qaz123edc napisał/a:

Tak samo argumentowali w Szwecji. Tańsi i bardziej pracowici, oni będą sprzątać ulice a Szwedzi w IT i menedżmencie xD
Niezła beka, sadolowa stuleja broni ukraińskich kacapów tak jak lewizna broni astrofizyków w Berlinie. Hahahaha sadolowe julki w natarciu xD



Nie porównuj arabskiego robactwa do Ukraińców.
Ile firm prowadziłeś?
Bo ja wiem ze odkąd wybuchła wojna wreszcie nie mam problemu z pracowniami. Polskie nieroby roszczeniowe wiecznie chciały kasę za leżenie. Te czasy odeszły w niepamięć. Dziś wystawiam ogłoszenie a jutro mam urwanie telefonu od Ukraińców którza sa chętni.
Jak dzowni Polak to od razu mu dziękuje bo wiem ze jak tylko dostanie umowę to pójdzie na l4 na pół roku.
Ukrainiec jak jest chory to go trzeba do domu na sile wysyłać bo mu żal w domu siedzieć i tracić pieniądze.
Takie sa smutne fakty. Polacy sa w większości patologicznymi nierobami.
I to już powoli widać w naszej gospodarce. Polacy klepią biedę i wiecznie nie maja kasy a Ukraińcy po pracy oblegają restauracje.bo ich stać.

traf

2023-04-02, 13:05
Wiewór napisał/a:

Nie porównuj arabskiego robactwa do Ukraińców.
Ile firm prowadziłeś?
Bo ja wiem ze odkąd wybuchła wojna wreszcie nie mam problemu z pracowniami. Polskie nieroby roszczeniowe wiecznie chciały kasę za leżenie. Te czasy odeszły w niepamięć. Dziś wystawiam ogłoszenie a jutro mam urwanie telefonu od Ukraińców którza sa chętni.
Jak dzowni Polak to od razu mu dziękuje bo wiem ze jak tylko dostanie umowę to pójdzie na l4 na pół roku.
Ukrainiec jak jest chory to go trzeba do domu na sile wysyłać bo mu żal w domu siedzieć i tracić pieniądze.
Takie sa smutne fakty. Polacy sa w większości patologicznymi nierobami.
I to już powoli widać w naszej gospodarce. Polacy klepią biedę i wiecznie nie maja kasy a Ukraińcy po pracy oblegają restauracje.bo ich stać.



przestań fantazjować i weż się do pracy xD

qaz123edc

2023-04-02, 13:36
Wstawaj julka, zesrałaś się xD

O k***a teraz jeszcze widać po zalogowaniu że gimboateusz. Ale combo, julka-gimboateusz xD

traf napisał/a:

przestań fantazjować i weż się do pracy xD



Korposzczurek przedawkował wczoraj TV i teraz męczy się na kacu xD

LouisdeFunes

2023-04-02, 14:07
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Pedał jakis z kotami



chyba czytanie między wierszami nie jest twoją mocną stroną

AdamBrown

2023-04-02, 14:47
Jacek86s napisał/a:

No i namówiłeś. Piwko odemnie. Nie będziesz mi mówić jak mam żyć
Niech leci na główną.



dlatego właśnie tak zrobiłem dałem sprytnie -1 piwo żeby jakiegoś obrońcę małych kotków sprowokować do jakiejś nieprzemyślanej akcji, nie wiedziałem co będzie, ale wiedziałem że będzie śmiesznie.....

Wiewór napisał/a:

Nie porównuj arabskiego robactwa do Ukraińców.
Ile firm prowadziłeś?
Bo ja wiem ze odkąd wybuchła wojna wreszcie nie mam problemu z pracowniami. Polskie nieroby roszczeniowe wiecznie chciały kasę za leżenie. Te czasy odeszły w niepamięć. Dziś wystawiam ogłoszenie a jutro mam urwanie telefonu od Ukraińców którza sa chętni.
Jak dzowni Polak to od razu mu dziękuje bo wiem ze jak tylko dostanie umowę to pójdzie na l4 na pół roku.
Ukrainiec jak jest chory to go trzeba do domu na sile wysyłać bo mu żal w domu siedzieć i tracić pieniądze.
Takie sa smutne fakty. Polacy sa w większości patologicznymi nierobami.
I to już powoli widać w naszej gospodarce. Polacy klepią biedę i wiecznie nie maja kasy a Ukraińcy po pracy oblegają restauracje.bo ich stać.



Ukraińcy oblegają restauracje z dwóch powodów,
1. to taki że niektórzy przywieźli z Ukrainy prawdziwe fortuny, a tu jeszcze ciupią zasiłki 500+ Ukrainiec+ 800 socjalu, to ich stać na restauracje niezależnie od tego czy pracują
2. Inni po prostu sp***zielili przed wojną, i rzeczywiście, pracują, a rąk do pracy nie było bo Polacy wyjechali na zachód, a inni jeszcze nie wrócili ze wschodu, i tak wielcy tego świata mieszają ludźmi, żeby ich skłócić i zniszczyć.

czorny711

2023-04-02, 14:53
Wiewór napisał/a:

Nie porównuj arabskiego robactwa do Ukraińców.
Ile firm prowadziłeś?
Bo ja wiem ze odkąd wybuchła wojna wreszcie nie mam problemu z pracowniami. Polskie nieroby roszczeniowe wiecznie chciały kasę za leżenie. Te czasy odeszły w niepamięć. Dziś wystawiam ogłoszenie a jutro mam urwanie telefonu od Ukraińców którza sa chętni.
Jak dzowni Polak to od razu mu dziękuje bo wiem ze jak tylko dostanie umowę to pójdzie na l4 na pół roku.
Ukrainiec jak jest chory to go trzeba do domu na sile wysyłać bo mu żal w domu siedzieć i tracić pieniądze.
Takie sa smutne fakty. Polacy sa w większości patologicznymi nierobami.
I to już powoli widać w naszej gospodarce. Polacy klepią biedę i wiecznie nie maja kasy a Ukraińcy po pracy oblegają restauracje.bo ich stać.



Te upadlińskie robactwo jest gorsze niz arabskie

Zbysław

2023-04-02, 17:25
Co sie co sie co stało ?

Petebb

2023-04-02, 17:37
Wiewór napisał/a:

Nie porównuj arabskiego robactwa do Ukraińców.
Ile firm prowadziłeś?
Bo ja wiem ze odkąd wybuchła wojna wreszcie nie mam problemu z pracowniami. Polskie nieroby roszczeniowe wiecznie chciały kasę za leżenie. Te czasy odeszły w niepamięć. Dziś wystawiam ogłoszenie a jutro mam urwanie telefonu od Ukraińców którza sa chętni.
Jak dzowni Polak to od razu mu dziękuje bo wiem ze jak tylko dostanie umowę to pójdzie na l4 na pół roku.
Ukrainiec jak jest chory to go trzeba do domu na sile wysyłać bo mu żal w domu siedzieć i tracić pieniądze.
Takie sa smutne fakty. Polacy sa w większości patologicznymi nierobami.
I to już powoli widać w naszej gospodarce. Polacy klepią biedę i wiecznie nie maja kasy a Ukraińcy po pracy oblegają restauracje.bo ich stać.



nie pierdfol farmazaonu ku*asiuarzu j***ny , w wawie same blachy w autach po k***a 50k nie sadze zeby takie ukry robily u ciebie za minimalan

Wiewór

2023-04-02, 17:40
AdamBrown napisał/a:

dlatego właśnie tak zrobiłem dałem sprytnie -1 piwo żeby jakiegoś obrońcę małych kotków sprowokować do jakiejś nieprzemyślanej akcji, nie wiedziałem co będzie, ale wiedziałem że będzie śmiesznie.....
Ukraińcy oblegają restauracje z dwóch powodów,
1. to taki że niektórzy przywieźli z Ukrainy prawdziwe fortuny, a tu jeszcze ciupią zasiłki 500+ Ukrainiec+ 800 socjalu, to ich stać na restauracje niezależnie od tego czy pracują
2. Inni po prostu sp***zielili przed wojną, i rzeczywiście, pracują, a rąk do pracy nie było bo Polacy wyjechali na zachód, a inni jeszcze nie wrócili ze wschodu, i tak wielcy tego świata mieszają ludźmi, żeby ich skłócić i zniszczyć.



Tez bym sp***olil przed wojna. Tylko ja mam na tyle kultury ze mowie to otwarcie i się tego nie wstydzę.
Wszyscy gimbanacjinalisci co się tu napinają pierwsi by biegli do niemieckiej granicy.

:-D

traf napisał/a:

przestań fantazjować i weż się do pracy xD



Ja nie pracuje. Mam od tego ludzi.

:-D

outline

2023-04-03, 20:06
Jacek86s napisał/a:

No i namówiłeś. Piwko odemnie. Nie będziesz mi mówić jak mam żyć
Niech leci na główną.



tobie się czasem sadol z wykopem nie poj***ł?

Tam są takie pojeby z tymi śmiesznymi "nie bedziesz mi mowil jak mam zyc, piwko..."