18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oczy w dupie

yaiba • 2023-01-18, 21:01
I na torach ;)



W obwodzie rostowskim 13-letnia dziewczynka została potrącona przez pociąg podczas nagrywania wideo.

Dziewczyna zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

sothis

2023-01-18, 22:43
petru23 napisał/a:

sothis



No, spoko, w idealnym świecie marzeń gdzie Poland stronk i wogole.
A ja pisałem tak realnie, wiesz, mamy ch*jowy kraj, inflację, pis i zapędy do national credit score jak w Chinach.

I nawet murzyny nie chcą do nas przyjeżdżać zydzic socjali bo taka ch*jnia.

Wiec sorry, realnie - ja nie jestem z PiSda, nie lubię ciapatych bo ludzie jak ludzie, ale pracowałem z kilkoma i każdy w unikanie wykonywana obowiązków włożył więcej energii niż wykonanie pracy by wymagało, nie lubię ruskich i ukrów.. Ale na mój prosty rozum debila co zamiast do łopaty lubił czytać książki....
Roxy kupisz z różnych kolorów i specjlanosci, ale mainstream ma być biały bo tak.

Megatrans666

2023-01-19, 00:19
sothis napisał/a:

Szkoda dzieciaka, biała była.
A tym mądrym co nienawidzą ideologicznie każdego szarego obywatela rosji za wroga - przypominam, że biała rasa jest zagrożona.
I ruscy to w dużym stopniu biali tak samo jak ukry. I o ile osłabiona Rosja jest mi na rękę, ukrów nie lubię, to jednak są mi bliżsi jedni i drudzy niż Mbebe i Shaquil, panowie inżynierowie z Francji czy innych Niemiec.



Gdybym mógł to bym cię w czółko pocałował

Leatherface

2023-01-19, 09:40
ch*ja widać, piwa nie ma.

Bul_od_bytu

2023-01-19, 10:34
Takie Tiktoki to ja rozumiem :D Mam nadzieję, że będą naśladowcy

doosandx255lc

2023-01-19, 15:47
sothis napisał/a:

Szkoda dzieciaka, biała była.
A tym mądrym co nienawidzą ideologicznie każdego szarego obywatela rosji za wroga - przypominam, że biała rasa jest zagrożona.
I ruscy to w dużym stopniu biali tak samo jak ukry. I o ile osłabiona Rosja jest mi na rękę, ukrów nie lubię, to jednak są mi bliżsi jedni i drudzy niż Mbebe i Shaquil, panowie inżynierowie z Francji czy innych Niemiec.



Ruscy w dużym stopniu to Azjaci. Żółte, nie białe.

shoe5maker

2023-01-19, 17:05
sothis napisał/a:

przypominam, że biała rasa jest zagrożona



A ile dzieciaków posiadasz? Pomagasz białym czy też się przyczyniasz do wymierania?

sothis

2023-01-19, 18:34
shoe5maker napisał/a:

A ile dzieciaków posiadasz? Pomagasz białym czy też się przyczyniasz do wymierania?



Codziennie chodzę ze szpilka do Lidla i dziurawe prezerwatywy, także wykonuje moja cześć podtrzymywania liczebności białej rasy xd

doosandx255lc napisał/a:

Ruscy w dużym stopniu to Azjaci. Żółte, nie białe.



Duży stopień - zgoda.,ale jednak mniej niż połowa.
Kwestia tego, żeby właściwą połowę mobilizowali ;)

kooloo

2023-01-19, 19:58
Mała starta to tylko orcze szczenie

~Sokole_Oko

2023-01-20, 02:00
sothis napisał/a:

Szkoda dzieciaka, biała była.
A tym mądrym co nienawidzą ideologicznie każdego szarego obywatela rosji za wroga - przypominam, że biała rasa jest zagrożona.
I ruscy to w dużym stopniu biali tak samo jak ukry. I o ile osłabiona Rosja jest mi na rękę, ukrów nie lubię, to jednak są mi bliżsi jedni i drudzy niż Mbebe i Shaquil, panowie inżynierowie z Francji czy innych Niemiec.


Jesli Twoi dziadkowie przezyli wojne i masz szczescie z nimi jeszcze porozmawiac, zapytaj ich o ruskich i wgle jak to bylo...
Ja swoich wysluchalem... ruskie sk***ysynstwo gorsze jak ss-many byli... kazdy k***a jeden prawie !

sothis

2023-01-20, 07:07
Sokole_Oko napisał/a:

Jesli Twoi dziadkowie przezyli wojne i masz szczescie z nimi jeszcze porozmawiac, zapytaj ich o ruskich i wgle jak to bylo...
Ja swoich wysluchalem... ruskie sk***ysynstwo gorsze jak ss-many byli... kazdy k***a jeden prawie !



Wiem o czym mówisz. I nie, żebym ich bronił, bo to byli ludzie z wypranymi mózgami albo oderwane od pluga granatem bydło z nizin społecznych, któremu dostała się nagle władza.
Natomiast znalem kilku Rosjan, ludzie jak ludzie, nie większe ch*je niż inne nacje.
Wnioskuję więc, że jakbyś dał taka władze jaka mieli wtedy ruscy dowolnym innym nizinom społecznym, to okazałyby się takimi samymi ścierwami jak ruscy wtedy.

Jedynie najciemniej wybarwieni Inżynierowie odróżniali się jakoś znacząco mentalnością od reszty nacji, z jakimi miałem styczność.

Nihilista88

2023-01-22, 20:19
sothis napisał/a:

Szkoda dzieciaka, biała była.
A tym mądrym co nienawidzą ideologicznie każdego szarego obywatela rosji za wroga - przypominam, że biała rasa jest zagrożona.
I ruscy to w dużym stopniu biali tak samo jak ukry. I o ile osłabiona Rosja jest mi na rękę, ukrów nie lubię, to jednak są mi bliżsi jedni i drudzy niż Mbebe i Shaquil, panowie inżynierowie z Francji czy innych Niemiec.



Może się narażę, ale każdy człowiek powinien traktować drugiego człowieka z szacunkiem. Bez względu na rasę, kolor, czy wyznanie. Oczywiście wszystko z wzajemnością. A co do imion, czy inżynierów, to nie zapominaj że ktoś kręci kebaba w mieście :) . A już tak na serio to jeżeli nie łamią prawa, to mogą być nawet niebiescy w żółte kropki. Wole kulturalnego ciapaka, szanującego prawo, niż białego sebka wyklętego chodzącego z maczetą

sothis

2023-01-22, 23:11
Nihilista88 napisał/a:

Może się narażę, ale każdy człowiek powinien traktować drugiego człowieka z szacunkiem. Bez względu na rasę, kolor, czy wyznanie. Oczywiście wszystko z wzajemnością. A co do imion, czy inżynierów, to nie zapominaj że ktoś kręci kebaba w mieście . A już tak na serio to jeżeli nie łamią prawa, to mogą być nawet niebiescy w żółte kropki. Wole kulturalnego ciapaka, szanującego prawo, niż białego sebka wyklętego chodzącego z maczetą



Zgadzam się z częścią o dowolnym kolorze o ile stosuje się taki do prawa panującego w danym kraju i jest porządnym człowiekiem.
Problem w tym, że murzyny są średnio skore do prezentowania powyższej postawy. Muzułmańscy ekstremiści jak sądzę również.
I mówię z perspektywy osoby, która koniecznie chciała nie być rasistą.

Nihilista88

2023-01-23, 14:57
sothis napisał/a:

Zgadzam się z częścią o dowolnym kolorze o ile stosuje się taki do prawa panującego w danym kraju i jest porządnym człowiekiem.
Problem w tym, że murzyny są średnio skore do prezentowania powyższej postawy. Muzułmańscy ekstremiści jak sądzę również.
I mówię z perspektywy osoby, która koniecznie chciała nie być rasistą.



Faktycznie proporcjonalnie jest więcej przestępców wśród czarnych, ale nie oznacza to że powinno się generalizować i wyciągać wnioski odwrotne. Jeżeli np istnieje to sławne 13/50 to się tytczy przestępstw, a nie całej czarnej populacji itd. Co do muzułmanów podobnie. Też są sławni ISISz wiadomo ekstremum i absolutne pok***ienie, ale np już taka młoda część iranu mocno próbuje się od ajatollahów oddzielić, co można obserwować teraz w tv. To jest w końccu miliard coś, prawie dwa miliardy ludzi, jak by na to niepatrzeć. Na pewno istnieje tam jeszcze jakieś spektrum, ale wszystko raczej idzie w lepszą, z naszego punktu widzenia, stronę. I mówię to jako ateista, dla którego już sama koncepcja boga jest oderwana od rzeczywistości. Poprostu nie lubię generalizacji.

sothis

2023-01-23, 20:05
Nihilista88 napisał/a:

Faktycznie proporcjonalnie jest więcej przestępców wśród czarnych, ale nie oznacza to że powinno się generalizować i wyciągać wnioski odwrotne. Jeżeli np istnieje to sławne 13/50 to się tytczy przestępstw, a nie całej czarnej populacji itd. Co do muzułmanów podobnie. Też są sławni ISISz wiadomo ekstremum i absolutne pok***ienie, ale np już taka młoda część iranu mocno próbuje się od ajatollahów oddzielić, co można obserwować teraz w tv. To jest w końccu miliard coś, prawie dwa miliardy ludzi, jak by na to niepatrzeć. Na pewno istnieje tam jeszcze jakieś spektrum, ale wszystko raczej idzie w lepszą, z naszego punktu widzenia, stronę. I mówię to jako ateista, dla którego już sama koncepcja boga jest oderwana od rzeczywistości. Poprostu nie lubię generalizacji.




Generalizacja jest zła...w teorii. W praktyce..zamieszkałbyś w czarnym gettcie czy którejś no go zone w Paryżu?
Jeśli nie zamieszkałbyś, to znaczy że generalizujesz.
Znaczy oczywiście można argumentować, że tam są niecywilizowani, generalnie cały ten nie chciany element etc. No jest w tym jakas prawda. Z drugiej strony brak czarnych i ciapatych to brak takich stref. Jak były dzielnice mało bezpieczne jak Praga Północ w Warszawie, to można było obskoczyć wpie**ol, ale trzeba było mieć pecha. Ja nigdy nie miałem tam jakichś problemów.
Czy w no go zones wygląda to podobnie? Nie wiem, ale obstawiałbym ze tam pierwszym i głównym wyznacznikiem 'frajera do krojenia' jest tam kolor skóry. Dlaczego? Ponieważ taki białas będzie się wyróżniał, od razu widać że jest nie u siebie.
I między innymi dlatego w Polsce wolałbym jednak, żeby było biało.