18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oculus

~_Killa_ • 2022-04-15, 09:41
Kiedy zamawiasz używany sprzęt przez allegro czy olx pamiętaj by sprawdzić komentarze przed zakupem. Akurat nie w Polsce, ale mamy tutaj efekt w jakich warunkach sprzęt przebywał. Fe.



Halman

2022-04-15, 09:45
murzyn ukradł cyganowi...

marcin1333

2022-04-15, 10:07
chłop chyba nie obczaił że jeśli są to pluskwy to ma przej***ne jak w ruskim czołgu - jak to gówno zostawi w chacie to będzie musiał spalić wszystkie ubrania i wypie**olić parę kafli na dezynfekcję całej chaty przez tydzień... pluskwy to nasienie szatana. W pół sekundy powinien do wypiedolić poza chatę i spalić

mazga50

2022-04-15, 21:10
To chyba wszy. Za coś takiego powinna być kara jak za zarażanie covidem.

encoder178

2022-04-16, 03:30
marcin1333 napisał/a:

chłop chyba nie obczaił że jeśli są to pluskwy to ma przej***ne jak w ruskim czołgu - jak to gówno zostawi w chacie to będzie musiał spalić wszystkie ubrania i wypie**olić parę kafli na dezynfekcję całej chaty przez tydzień... pluskwy to nasienie szatana. W pół sekundy powinien do wypiedolić poza chatę i spalić



Dlatego ja wlasnie wszystko rozpakowywuje w swoim ganku. Zawsze balem sie takiego scenariusza z pluskwami albo innym syfem. Lepiej dmuchać na zimno bo nie wiadomo co kto w domu hoduje.

boguslaw1234

2022-04-16, 23:03
encoder178 napisał/a:

Dlatego ja wlasnie wszystko rozpakowywuje w swoim ganku. Zawsze balem sie takiego scenariusza z pluskwami albo innym syfem. Lepiej dmuchać na zimno bo nie wiadomo co kto w domu hoduje.



Ja w piwnicy jak od kogoś coś kupuję ;)

Bosheszczye

2022-04-18, 10:18
a ja nie kupuje uzywnaych bo ch*j wie co kto z tym robil