18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona w rosyjskim klubie

Blake Carrington • 2010-01-21, 00:24


Odważne chłopaki. Na szczególne uznanie zasługują ciosy z tyłu i kopanie nieprzytomnych. :homer:

koopa

2010-01-21, 13:32
Ja pierd*** Wy i te Wasze dyskusję na każdy temat. Każdy znawca, każdy wie o co chodzi i bóg wie co jeszcze. Wiem że internetowe napinanie jest w modzie ale ku*** po co ? Lżej wam będzie?

msl

2010-01-21, 13:57
j***ne zakompleksione cioty. Na odstrzał ich, a będzie więcej tlenu dla innych. Tyle w temacie.

roaster

2010-01-21, 14:27
stoi 6 i szpan ze wpie**ola kazdemu, 3 kumatych kolesi i pozamiatane by tam mieli

posel1990

2010-01-21, 15:11
Większość z Was wypowiada się tak jakby nie wiedziała w ogóle jak wyglądają układy na bramkach. Nawet w polskich miastach jest tak, że w każdym mieście jest jedna lub 2 grupy które trzymają bramki we wszystkich konkurencyjnych nawet klubach. Włąściciele nie mają nic do gadania, po prostu muszą się na to godzić bo inaczej ich spotyka podobny los. Czasami ich rodziny, bliskich, to jest nawet skuteczniejsze. A każdy kto choć trochę ma o tym pojęcie, wie że lepiej nawet nie próbować akcji odwetowych z grupą znajomych, bo srał pies policje, ale 'te grupy' ZAWSZE mają pllecy w mafii. A jak wszyscy wiemy - rosyjska mafia jest legendarna i dolna do wszystkiego. Nawet jeśli zabiłbyś wszystkich z nich po kolei, twoje plany na przyszłość zamknęły by się na najbliższym tygodniu jeśli nie dniach.
I faktycznie lepiej jest się poniżyć w oczach bramki i grzecznie im się podporządkować, niż potem zejść z powodu pęknięcia śledziony czy innej wątroby po wpie**olu.
tyle moich 3ch groszy:P

pa...........ix

2010-01-21, 15:18
posel1990 co ty pie**olisz? polscy "bramkarze" mają plecy w mafii? W DODATKU POLSKIEJ?! chyba, że mówisz o Rosji, to co innego.

Tekzz napisał/a:

zal.



masz piwo za odwagę.

shadowone667

2010-01-21, 15:19
No dobra, pijani kolesie, pie**olący od rzeczy itd. Jeszcze można zrozumieć.
A za co dostał ten ostatni typ? Za to że stał obok? Czy za to że ubrał się na biało ? :idzwch*j:

StaLION4242

2010-01-21, 15:50
Cioty i tyle ;D
ZA free dostać wpie**ol to by mnie chyba rozj***ło ze złości .

Yos_hi

2010-01-21, 15:59
Widac ze leja w ogole nie kumatych kolesi, ktorzy nie dosc ze sie bic nie umia, to jeszcze sa naj***ni jak szpaki, ch*j ich wie co tam jeszcze brali.

A te ruski tak samo kopia, jak by k***a mlecze kosili.
Na ich wszystkich wystarczyl by jeden koks z mojego miasta, nie wiedzieli by na ktorej scianie sie rozpie**olic zeby przezyc z mniejszym bólem :D



Koles kolo stołu w 2:20 chyba zdobył laske 'na rycerza' :D

daf098

2010-01-21, 16:13
5:28b Widać w pojedynkę grubas nie dał chłopcu rady to przyszli koledzy i "honorowo"mu pomogli.

r4dzik

2010-01-21, 17:08
poj***ni ludzie tyle.

mechatronik

2010-01-21, 17:51
nie ma takiego bicia,dziekuje dobranoc