18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona pod klubem

CrazyEdek • 2018-11-19, 10:35
Panowie dziś nie wchodzą


Essent

2018-11-19, 18:53
Sami lewacy na sadolu.Trzeba wątek polityki wj***ć bo będzie chory taki jeden z drugim.I w ogóle to za daleko mam klawiaturę od rąk :kawa:

xyz6969

2018-11-19, 19:30
temu na końcu w przykrótkich rajtuzach też powinni przyk***ić.

MicQ

2018-11-19, 21:38
Piękne miałem dzisiaj słaby poniedziałek ale ten filmik wyrabia za cały dzień :D
A Ci co czepiają się ochroniarzy, jedziecie tak po ochronie klubowej bo chyba sami wpie**ol zaliczyliście.
Jakoś jak ktoś się potrafi zachować, to można się fajnie pobawić, akurat w śród znajomych mam sporo ochroniarzy klubowych itp i wiem coś też o ludziach zaliczających obicie na takich imprezach. Nie mówię że zawsze i w 100% nie staję za każdym ochroniarzem, ale w większości przypadków to takie śmiecie co na codzień napie**alają swoje dziewczyny po chałupach przychodzą do klubów i koguty myślą że ochrona to tylko taki napis na bluzie... Nigdy nie będzie mi żal tego typu ludzi. Podsumowując ludzie którzy się potrafią bić nie są agresywni z natury... chojraczeniem czego można się spodziewać jak nie wpierlolu? :D

DziQ1916

2018-11-19, 22:01
@up Dokładnie bo ten kto trenuje sporty walki najczęściej wyszaleje się na macie a na ulicy już nie da się sprowokować bo szkoda sobie wybić palucha albo kostkę skręcić na jakimś śmieciu.

mateuszsadoltzr

2018-11-20, 00:57
k***a nieraz byłem naj***ny w swoim życiu,kozaczyło się i nieraz wyłapało sie wpie**ol, ale nigdy nawet przez moment nie przyszło mi do głowy żeby startowac do ochrony w klubie,żeby to zrobić to trzeba być chyba samobójcą.

TB303

2018-11-20, 01:08
Essent napisał/a:

Sami lewacy na sadolu.


Sam też doj***łeś do pieca :badyl:

Rewnibny

2018-12-07, 12:09
Ochrona? wy tak serio? to zwykła Bramka przypakowana. Wyszkolony ochroniarz przywali w ostateczności i to najczęściej raz a nie kopie pijaka na ziemi.

Wiewór

2018-12-07, 12:36
grauper napisał/a:



Ja pie**ole. Serio w każdym wątku ktoś musi dopie**olić jakieś gówno polityczne ?? Naprawdę nie da sie inaczej ? 0.o


Nie. Trzeba na każdym kroku przypominać polakom, że pis to pie**olone komunistyczne parchy niszczące ten kraj.
Ludzie muszą mieć tego nieustanną świadomość - we dnie w nocy, we śnie i na jawie, żeby trzeci raz nie popełnić tego błędu i nie zagłosować na bolszewików j***nych socjaluchów robiących loda putinowi.