18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

darnext123

2023-09-14, 15:05
~VeIture napisał/a:

Ja jestem dalej za ucinaniem łap za kradzież. Oczywiście nie tylko za taką ale również za te wszystkie kradzieże na grube miliony oraz miliardy nazywane eufemistycznie przez media "aferami".
Aferzysta kradnie miliony i dostaje niską szkodliwość społeczną czynu podczas gdy złodziej kradnie przedmioty niższej wartości i idzie zwykle bezwzględnie do więzienia.



też jestem za tym przyjacielu ale gdyby do tego doszło to by trzeba było uciąć łapy wszystkim politykom w polszy

A ogólnie taka rada jak ktoś ma broń palną jeśli latacie to wrzućcie do walizki w specjalnym opakowaniu choćby jeden nabój. Torba ma wtedy specjalny status odpieracie ją jak VIP z specjalnego pokoju i jest to zdecydowanie szybsze i nic nie stracicie niż stanie po godzinę w taśmy. Jeśli chodzi o broń i amunicje to bardzo się linie troszczą o taki walizki bo by była niezła afera jakby skradziono albo zgubiono taki ładunek

Polak1988

2023-09-14, 15:29
Manolito666 napisał/a:

Widziałem podobny filmik z lotniska w Chicongo. Trzej bagażowi (oczywiście fekalioskórzy) przerzucali między sobą bagaże na zasadzie "podaj cegłę". Robili to niezwykle szybko i sprawnie. Ludzie dobrej roboty - pomyślałem. Dopiero w slow motion okazało się, że jeden rozpina suwak, drugi kradnie losowego fanta ze środka, a trzeci zapina suwak z powrotem. I tylko źli rasiści ich nagrali, przez co podziękowano im za ciężką harówkę.



małpy razem silne