18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochota na loda

Flodzia • 2023-12-20, 14:26


chyba się nie dogadał co do ceny :lol:

Caanonierka

2023-12-21, 01:36
Zarejestruj napisał/a:

Złego licho nie bierze



Może mieć urazy wewnętrzne;pękniętą wątrobę,śledzionę;za godzinę może nie żyć..W szoku,jeszcze nic nie czuje i nie wie..Kiedyś widziałam mężczyznę,który wpadł pod tramwaj;taki starego typu,które dziś wyjeżdżają tylko w Noc Muzeów..:-)Obcięło mu nogi a on się podnosił i chciał iść,bo nie zdawał sobie sprawy że już nóg nie ma..Dopiero jak zobaczył to zemdlał..Kuzyna pod Warszawą na rowerze-samochód potrącił..Wstał,otrzepał sie;"nic mi nie jest",wrócił do domu,położył się spać..i umarł!Sekcja wykazała wewnętrzny krwotok,niewielki,ale nie zaopiekowany-uśmiercił ofiarę we śnie..Więc..ci oboje mogli odnieść poważne obrażenia,ale w szoku-jeszcze nie mają objawów...

burczy

2023-12-21, 16:40
Wycieraczki działają to ja sp***alam,

adeko napisał/a:

Bardzo ciekawe zajście. Facet przeżył spadające klapki po wypadku, a mimo to przeżył (?). Ma ktoś jakieś info, czy czasem nie jebnął na "covid", czy coś w tym stylu po tym zajściu?



Bardzo ciekawe zajście z życia osobistego. Mój ojciec przeżył wizytę pogotowia po zawale, a mimo to przeżył(?). Więcej: Moja matka przeżyła brak smaku i węchu po covid a mimo to przeżyła. Znam więcej takich historii { na priv}. Niestety obie babcie i dziadkowie nie przeżyli ciebie.

MoNsTeR.pl

2023-12-22, 00:58
Moim zdaniem napruty jak ta lala, ledwo wyszedł z samochodu, ale najlepsze, że na końcu uciekł.

00...........01

2023-12-22, 01:23
najlepszy to jest ten smietnik co idzie w 0:32 i zero reakcji. co za pie**olona znieczulica