18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obywatel vs straż wiejska

barex666 • 2015-08-16, 13:50
Czyli szybka nauka przepisów tych j***nych darmozjadów

Dla nagrywającego duze piwo :ok:

blizzarder

2015-08-16, 15:34
Media są od tego żeby sprawować kontrolę nad władzą. W dzisiejszych czasach każdy może być medium, wystarczy kupić kamerę i założyć konto na youtube. Wielkie brawa dla tego gościa.

Strażnik miejski to nie jest osoba prywatna, że może się na ciebie obrazić, strzelić focha i nie odzywać. pie**olony sk***iel jest na służbie, czyli jest w robocie i dostaje za nią pieniądze. Ma obowiązek porozmawiać z obywatelem i rozwiać jego wątpliwości. Mam nadzieję, że za ten szyderczy uśmiech poniesie jakieś konsekwencje. Ja rozumiem, że facet nie dostał się do policji i ma matkę k***ę, ale jednak skoro jest już tym strażnikiem to trzeba wykonywać swoje obowiązki, a nie siedzieć na dupie 8h i zwinąć się do domu. Mój pies mógłby wykonać taką "pracę".

lagoru

2015-08-16, 15:44
ment200 napisał/a:



Nie lubie SM, ale jedno trzeba dokonretyzować. Straże Gminne są utrzymywane z budżetów gmin, więc nie z pieniędzy każdego obywatela.



Nie jesteś zbyt inteligentny, co ? Nie ma takiego czegoś jak "pieniądze gminne" wszystkie pieniądze pochodzą od obywateli - w podatkach. Gmina nie zarabia na niczym innym niż podatki. Co oznacza, że to bezmózgowie przedstawione na filmie jest utrzymywane przez nas...

Tak jakbyś miał zamiar się kłócić: wikipedia - Dochody_gminy

kamil111-16

2015-08-16, 15:52
Pomijam już cały fakt z fotoradarem, panie policjantki owszem ładne itd. (chociaż nie o to tu chodzi). Zastanawia mnie dlaczego tak "dobierają" na służbę typu policjantka z policjantką ? Chodzi mi np. o przypadek gdzie trzeba będzie kogoś obezwładnić no i co ? Rozumiem że posiadają środki przymusu bezpośredniego typu broń palna ale jednak dla mnie to trochę niepoważne...