18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kondra

2015-03-24, 23:58
I co kurewski cwaniaczku, nie wyszło? :lol:

Warszawa - i wszystko jasne :idzwch*j:

kaelem

2015-03-25, 00:02
noku222 napisał/a:



Nie było bo własne :D



Ja widziałem, że była... weź się zdecyduj człowieczku;)

Krak

2015-03-25, 08:51
Jesteś jednym z tych "obywateli", za którym aby zachowywał się zgodnie z normami musi chodzić pies?

W sklepie też kradniesz jak nie ma policji?

juzeg

2015-03-25, 09:30
wyjeżdzał spod siedziby PiSu :P

JA...........or

2015-03-25, 09:33
Dokladnie j***ny cebulak, z pod siedziby PISu, glupia k***a ch*j ci w ryj

dashadow

2015-03-25, 09:37
@Kondra, odjeb się wieśniaku od mojego miasta. 60% ludności Warszawy to ludność napływowa - czyli jedziesz po swoich niedorozwoju.

KingOfDarkness

2015-03-25, 10:27
boss. napisał/a:

Przejrzałem cie.Wiedziałeś że stoi tam policja.Zrobiłeś to celowo dla wirtualnych piw i wyświetleń na youtube.Żenada.
Pewnie jesteś bananowym studenciakiem z Polsko-Japońskiej szkoły.



Pójdę dalej z tą teorią i powiem, że to może nawet nie być policja a koledzy w kamizelkach ;)

noku222

2015-03-25, 10:57
Filmik nagrywany okolo 3 lata temu, jest to fragment dluzszego filmu, akurat ziomek testowal kamerke nowa ;) a pis jebac, nie chcialem jechac na okolo bo szukalem niedaleko miejsca parkingowego, pozdrawiam zjebow szukajacych fejka na sile.

Gr...........3l

2015-03-25, 12:11
dashadow napisał/a:

@Kondra, odjeb się wieśniaku od mojego miasta. 60% ludności Warszawy to ludność napływowa - czyli jedziesz po swoich niedorozwoju.



Nazwij jeszcze wszystkich "słoikami", pokrzycz "legia pany" i ciesz się, że masz swoje miasto buracki warsiawiaku.

boss.

2015-03-25, 13:24
noku222 napisał/a:

Filmik nagrywany okolo 3 lata temu, jest to fragment dluzszego filmu, akurat ziomek testowal kamerke nowa ;) a pis jebac, nie chcialem jechac na okolo bo szukalem niedaleko miejsca parkingowego, pozdrawiam zjebow szukajacych fejka na sile.



Nie pie**ol.Jak się szuka miejsca parkingowego to się jedzie powoli na 2 biegu a nie ciśnie tak jak ty.

Kondra

2015-03-25, 13:52
dashadow napisał/a:

@Kondra, odjeb się wieśniaku od mojego miasta. 60% ludności Warszawy to ludność napływowa - czyli jedziesz po swoich niedorozwoju.



Ojojoj, nie obsraj się buraku. Nie jadę "po swoich", rodowitego warszawiaka wszędzie da się rozpoznać.

Floop52

2015-03-25, 14:06
Za głupotę trzeba płacić :mrgreen: :homer:

Nikodem_Szulcc

2015-03-26, 01:35
Mi to sie podoba jak moj kumpel kiedys powiedział ( i ja i on jestemy słoikami bo lepsza praca, wiecej możliwości rozwoju itd) - cala Polska zbija sie z Warszawki... a Warszawa? Warszawa ma na to wyj***ne i żyje własnym życiem...

To wygląda tak:
- jeśli jakis( powiedzmy, przykładowo) Ślązak obraża Warszawiaków to raczej wszyscy wiedzą, że to z zazdrości ze w wwa jest wiecej mozliwości ale on nie ma jaj (nie pieniedzy, bo dopiero zapiepszając tu jest opcja je zdobyc) zeby tu wyjechac i wyleciec z rodzinnego gniazdka.

- jeśli rodowity Warszawiak wyzywa słoików, że mu zabierają robote itd to tez z zazdrosci... bo nie ma jaj zeby samemu do czegos dojsc i wymówka jest całkiem fajna :) "gdyby nie ten słoik po doktoracie z 5 kierunków ekonomicznych, to ja po zawodówce byłbym prezesem tej korpo"... (wiem są słoiki ktore mają podane jak na tacy wszystko ale ie o takich tu mowa).

Jestem lekko podchmielony ale kto chce to zrozumie o co mi chodzi bo napisałem dosyć zawile...

w skrócie:

spoza Warszawy obrażający Warszawe -- niezrozumie
Warszawiak obrażający słoiki -- niezrozumie

o.O