18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Obudził ją Sms.

silmar • 2011-01-05, 22:40
Czytac do końca.

'Obudził ją Sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak zniknął w chwili czytania wiadomości: "słuchaj.. nie mogę tak dalej ..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" ...co ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.?! Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromadkę dzieci.. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu Cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem . Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro.. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspólne chwile. Pierwszy pocałunek.. Pierwsze "Kocham Cię" ..
nie wytrzymała..
Wskoczyła do wody..
Nie przeżyła..





On tymczasem wysyłał jej SMS: 'Prima aprilis kochanie! '

:samoboj:

antoinex

2011-01-06, 22:51
japie**ole opowieść rodem z gimbusiarni.

Tomasz23

2011-01-06, 22:52
Masz zdjęcia tej dziewczyny jak ją wyłowili?

Matuch90

2011-01-06, 22:59
Jak panna, spała z tuszem na rzęsach, lub umalowała się w środku nocy, po to żeby pie**olnąć się do jeziora, to ja już nawet nie wysyłałbym tego "prima aprilis"

Hubert0501

2011-01-06, 23:01
Ale żeś mnie w ch*ja zrobił z tym "czytać do końca". Normalnie bym to osrał po pierwszym zdaniu, a tak doczytałem ten syf do końca. Znalazł się k***a manipulant...

amf09

2011-01-06, 23:27
k***a Bluss, oddawaj moje piwo, poj***łem "piwo" z "cytuj", w każdym razie powinieneś dostać po ryju za to swoje "skączyła", ja pie**olę, rozumiem robić błędy, ale k***a takie? To jest niewybaczalne!

Radeg

2011-01-06, 23:27
silmar napisał/a:

Czytac do końca.



Nie

silmar napisał/a:

Wskoczyła do wody..
Nie przeżyła..



No tak, mało kto przeżyje skok do wody.

lost1

2011-01-06, 23:30
Ja bym zwrócił jednak uwagę na tą część gdy wyszła z domu Cała zapłakana i łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem.

Która kuźwa łazi spać umalowana?

Sjamaan

2011-01-07, 00:37
No tak ciekawe, ale dalej nie wiadomo co zrobił kierowca autobusu...

Bonaventtura

2011-01-07, 03:37
Normalnie bym nawet konta nie założył ale przypomniała mi się historia z mojego miasta o bardzo podobnym charakterze...

Mianowicie przed moim starym gimnazjum powiesił się chłopak, 21 lat... chyba. Jako że miasto nieduże zaraz poszły plotki, informacje itd. w ruch uliczny. Tak czy siak okazało się że koleś dostał sms od swojej dziewczyny że "nie mogą się więcej spotykać" tzn. tyle przeczytał :-P . Załamał się, wyłączył komórkę i poszedł się powiesić. Potem się okazało że treść sms-a brzmiała mniej więcej: "nie możemy się spotykać bo muszę się uczyć do matury, ojciec każe mi siedzieć na razie w domu." :-P

PS. Koleś powiesił się na dość wysokim drzewie prawie na wprost wejścia do gimnazjum- lekcji oczywiście nie odwołali a kolesia przez prawie 4h zdejmowano :mrgreen:

coval

2011-01-07, 08:33
ja tu czegos nie czaje, obudził ja a potem łzy spływały po jej oczach rozmazujac makijaz? nastepna glupia c**a co make up'u nie zmywa do spania?

Achajka

2011-01-07, 13:46
Pomalowała się przed wyjściem, żeby jej się rozmazał makijaż jak będzie płakać, coby bardziej filmowo było. ;=)

Ukryta Pod Nickiem

2011-01-07, 18:19
ładnie trzeba być poj***nym żeby sobie odebrać życie, bo jakiś k***a kretyn mnie nie chciał, ch*j mu w mordę, trochę pocierpieć uchlać się i żyć pełnią życia dalej

Xenomorph08

2011-01-07, 22:33
Cos długo pisał tego smsa z prima aprilis. Zdażyła pójść nad jezioro, podumać nad zyciem i się zabić. No no. Ale moze oboje byli tak zajebiści i inteligentni jak ktoś kto pomyślał żeby wrzucić tutaj ten tekst.

Val3riAn

2011-01-08, 21:31
Jestem doprawdy poruszony. A teraz umrzyj.