18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obszczymurek

CrazyEdek • 2023-11-13, 17:52
Nie ma takiego szczania.


panar3

2023-11-13, 18:18
He he, aż mi się przypomniało:
Miasteczko we wschodniej Polsce, rynek, na rynku sklep mięsny, przełom lat 70/80-tych, co noc na ławce pod sklepem siedziało towarzystwo i komitet kolejkowy żeby "pilnować sprawiedliwego podziału dóbr i porządku kolejkowego" (ja pie**olę, to były poj***ne czasy). Sytuacja powtarza się co noc oprócz soboty bo w niedzielę sklep był zamknięty. Na 1 piętrze, w starej, pożydowskiej kamieniczce, mieszkała sobie pewna pani, którą to towarzystwo niemożebnie wk***iało bo ględzili i nie dawali jej spać. W tamtych czasach (to dla sadolowej gówniarzerii, czyli 95% stanu) nie było niczym dziwnym, że w domu baba trzymała pod łóżkiem nocnik żeby nie latać w nocy szczać do wychodka w podwórku. Otóż, taka sytuacja jak na filmie szanownego CrazyEdka miała i tam miejsce nader często, gdyż wspomniana babka potraktowała parę razy tę społeczną hołotę szczynami przez okno z k***ą ciężką na ustach! Pomogło, bo po paru takich interwencjach towarzysze i towarzyszki przenieśli się na skwerek i baba miała spokój. Dzięki za przypomnienie, aż się wzruszyłem - lata młode mi się przypomniały. :-D

smc

2023-11-13, 18:29
Benzyną oblał, ale nie podpalił...

Janko

2023-11-13, 19:10
Wyj***ć ch*ja przez okno

alojz

2023-11-13, 21:09
Kumpel mi opowiadał, jak jednego razu będąc w Cieszynie na ulicy Głębokiej okrutnie zachciało mu sie nagle srać , mówił, że spadło to na niego jak grom z jasnego nieba. No więc nie miał gdzie, więc wskoczył do pierwszej bramy, nacisnął na dzwonek do drzwi, prosząc właściciela mieszkania aby go wpuścił do łazienki, jednak typ nie wykazał zrozumienia zatrzaskując drzwi przed ściągającym już portki, na co ten wypiął dupsko waląc straszliwą szprycą zaznaczył drzwi od klamki do wycieraczki.

Jasiek93

2023-11-13, 21:17
Szkoda, że wrzątkiem nie oblał

Baronessa

2023-11-13, 21:18
alojz napisał/a:

Kumpel mi opowiadał, jak jednego razu będąc w Cieszynie na ulicy Głębokiej okrutnie zachciało mu sie nagle srać , mówił, że spadło to na niego jak grom z jasnego nieba. No więc nie miał gdzie, więc wskoczył do pierwszej bramy, nacisnął na dzwonek do drzwi, prosząc właściciela mieszkania aby go wpuścił do łazienki, jednak typ nie wykazał zrozumienia zatrzaskując drzwi przed ściągającym już portki, na co ten wypiął dupsko waląc straszliwą szprycą zaznaczył drzwi od klamki do wycieraczki.



Cool story, bro. Ja bym otworzył drzwi w momencie, kiedy delikwent wypinał kapsko i srał i takiego kopa mu wypie**olił na zasraną dziure, że wyj***ł by z bani okno na klatce schodowej pół piętra niżej i wyleciał by na dwór.

brylski11

2023-11-13, 21:48
panar3 napisał/a:

He he, aż mi się przypomniało:
Miasteczko we wschodniej Polsce, rynek, na rynku sklep mięsny, przełom lat 70/80-tych, co noc na ławce pod sklepem siedziało towarzystwo i komitet kolejkowy żeby "pilnować sprawiedliwego podziału dóbr i porządku kolejkowego" (ja pie**olę, to były poj***ne czasy). Sytuacja powtarza się co noc oprócz soboty bo w niedzielę sklep był zamknięty. Na 1 piętrze, w starej, pożydowskiej kamieniczce, mieszkała sobie pewna pani, którą to towarzystwo niemożebnie wk***iało bo ględzili i nie dawali jej spać. W tamtych czasach (to dla sadolowej gówniarzerii, czyli 95% stanu) nie było niczym dziwnym, że w domu baba trzymała pod łóżkiem nocnik żeby nie latać w nocy szczać do wychodka w podwórku. Otóż, taka sytuacja jak na filmie szanownego CrazyEdka miała i tam miejsce nader często, gdyż wspomniana babka potraktowała parę razy tę społeczną hołotę szczynami przez okno z k***ą ciężką na ustach! Pomogło, bo po paru takich interwencjach towarzysze i towarzyszki przenieśli się na skwerek i baba miała spokój. Dzięki za przypomnienie, aż się wzruszyłem - lata młode mi się przypomniały.




Dycha ze Spółdzielczości Pracy w Lublinie?

Otu

2023-11-13, 23:57
Jeszcze powinien krzyknąć coś w stylu, spuść wodę xd

~REsadER

2023-11-14, 08:43
Otu napisał/a:

Jeszcze powinien krzyknąć coś w stylu, spuść wodę xd



umyj ręce

wombatyea

2023-11-14, 14:06
chłop poszedł się odlać w kącie żeby nie świecić ch*jem na środku ulicy/parku to go jeszcze wodą oblali....

achimos1985

2023-11-17, 15:27
Najlepsze, że sk***iel sam rzuca pety przez okno, taki prawilny wielki ch*j...