18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obsługa paleciaka

swieca • 2015-10-23, 22:32
Mini robotnik nie opanował paleciaka....

Z takimi zawodnikami przyszło mi pracować....a mama mówiła...ucz sie

wiki2221

2015-10-24, 12:14
swieca, Oj bidulka bo zaraz się popłaczesz...

TheByQ

2015-10-24, 12:28
@Baltazar_4-20 No to radziłbym zacząć się leczyć, bo mnie i wszystkim innym z pracy ogarnięcie paleciaka zajęło góra 20 minut. Używanie go jest równie proste co używanie łyżki. A gdyby koleś z filmu miał mózg to by sobie rękami te puste palety przesunął, a nie się pie**oli jakby na nich stała wódka w kieliszkach.

Samudaripen

2015-10-24, 12:51
Zdarzają się tacy ludzie, po prostu urodzili się z dwiema lewymi rękoma i nie mają na to zbytniego wpływu, ale można to rozwiązać- wystarczy uzbroić się w cierpliwość i wytłumaczyć chopowi o co kaman, w końcu chce pracować i warto, żeby dalej chciał, bo jak się zacznie z niego śmiać stado sp***olin takich jak autor, to chłopak z wstydu porzuci pracę i co ma wtedy zrobić? Albo zostanie wykolejeńcem, albo zacznie kraść. Proste jak ch*j, wystarczy chwile pomyśleć i nie być takim tępym polaczkiem jak swieca. To właśnie dlatego w ch*jolandii jest jak jest- inne narody starają się budować sprawne społeczeństwo, wykazując się empatią, cierpliwością i bezwarunkowym szacunkiem dla drugiego człowieka, aż w końcu każdy odnajdzie w tym społeczeństwie swoją rolę, a nieroby z ch*jolandii takie jak swieca, tylko szukają "większych" zer od siebie samych, byle tylko podbudować swoje sp***olone ego i chociaż na chwilę stać się "kimś".

Swieca, gdy przyjedziesz jutro(czy kiedy tam)do swojej pracy, to wykaż się inicjatywą i pokaż chłopakowi co i jak, choćby nie wiem jakim ciężkim przypadkiem był(niektórym potrzeba b.dużo czasu) i usuń ten filmik z youtuba, bo jedyne co teraz robisz, to starasz się wykluczyć go ze społeczeństwa, jak już ci się to uda, to możesz czekać na dalsze efekty, a pamiętaj że to Ty jesteś winny ;)

Black Snake

2015-10-24, 12:53
@JOE_internet, dokładnie! U mnie w pracy jak czegoś nie wiedziałem to tłumaczyli i pokazywali. Teraz z uśmiechem idę pracować i nie chciałbym nigdy zmienić ludzi, z którymi pracuję! A jak wyrobię się z moimi rzeczami to i z chęcią im pomogę jak nie mam co robić.

co...........us

2015-10-24, 13:44
Ale ogłupiająca robota lepiej nic nie robić niż się otępiać w ten sposób.

jednoręki-ujeżdżacz

2015-10-24, 14:04
pie**olenie o pomocy. Żeby nie umieć obsłużyć zwykłego paleciaka trzeba być umysłowo cofniętym. Ostatnio "miałem przyjemność" pomocy jednemu czarnemu w pracy. Miał po prostu ustawiać skrzynki jedna na drugiej. A w czym problem? To był taki lewus co nie potrafił ogarnąć własnych dłoni. Pomyślicie, co on pie**oli? Serio, gość był tak nieskoordynowany, ze miał problem z najzwyklejszym uchwyceniem plastikowej skrzynki w dłonie. Na poczatku myślałem, ze gość nie ma kciuków i dokładnie sie przyjrzałem, ale okazało sie, ze miał komplet palców. Po tym krótkim doświadczeniu życiowym zmieniłem zdanie co do lepianek glinianych w Afryce. To nie jest zacofanie czarnych, to jest ich szczyt możliwości.

Piotruch

2015-10-24, 14:11
k***a mać kolejna p*zda nie mająca podejścia do pracy, i nie chodzi o nie umiejętność obsługi paleciaka, ale mógł by tą pustą paletę odsunąć sobie na bok.

Stnq

2015-10-24, 15:25
@Swieca jak ty kilka godzin chcesz obsługę paleciaka tłumaczyć, to jesteś głupszy niż myśleliśmy :-D

HiSpect

2015-10-24, 17:26
Ciężki przypadek aczkolwiek mogłeś mu podsunąć pomysł przesunięcia pustej palety i wjechania paleciakiem po długości, nie po szerokości. Straciłbyś może 30 sekund.

nightclaw

2015-10-24, 19:45
swieca napisał/a:

JOE_internet, Tępą łajzą jesteś Ty i Twój ojciec. Pracuje ciężko,uczciwie,dobrze i jestem z tego dumny,nie zamierzam kilka godzin uczyć obsługi tak prostego pojazdu jakim jest paleciak jakiegoś chinola który i tak nie przepracuje tygodnia



ile bedzie pracowal tego nie wiesz, na 100% dluzej wytrzyma jakbys mu powiedzial o co chodzi. przynajmniej pracuje a nie ciegnie hajs od starych. a ty jakbys byl taki pracowity to bys zapie**alal a nie filmowal chlopaczka. Kto pierwszego dnia jest mistrzem wszystkiego niech cisnie kamieniam. Wyobrazam sobie ciebie w magazynie w anglii - siedzi taki naburmuszony, robi bo trza do polski wysylac $$ " no ja zapie**alam, a przychodzi taki nowy i nic nie umie, a zarabia tyle co ja kuuuuurwa". tak bylo

Pan_Doktur

2015-10-24, 20:20
JOE_internet napisał/a:

zamiast pomóc to nagrywa tępa łajza!! szacun dla gościa z paleciakiem za podjęcie się pracy, karny ch*j dla autora filmiku

gonie batem takie p*zdy co gromadzą sie w stadka i nabijają się z nowego, jak wiesz to pokaz, wytłumacz itd. bo to co pokazałeś to takie zachowanie ciotowato babskie idz jeszcze na kawke i obgaduj gościa



jakim niedojebem trzeba być żeby nie dać sobie rady z paleciakiem?! Widać sam jesteś niewypałem spod ojca napleta i bronisz ćwierć mózga. No nie pie**ol, że dla ciebie w normie jest to co ten goś odpie**ala. Jak tak to chłopie giń bo masz IQ dwucyfrowe

luksay

2015-10-24, 20:52
widać od razu że to jakiś ciapak, tacy do pracy się nie nadają, a sadolowi spece z gimnazjum się od razu odzywają...

ATOMOWYANDRZEJ

2015-10-24, 21:01
swieca napisał/a:

JOE_internet, Tępą łajzą jesteś Ty i Twój ojciec. Pracuje ciężko,uczciwie,dobrze i jestem z tego dumny,nie zamierzam kilka godzin uczyć obsługi tak prostego pojazdu jakim jest paleciak jakiegoś chinola który i tak nie przepracuje tygodnia ponieważ każda fizyczna praca jest ponad jego siły. Wiec drogi kolego,wstań od tego kompa,weź się do pracy,przepracuj kilka dni wyręczając takiego niedo*eba i wtedy się wypowiadaj. To,że jestem fizycznym nie znaczy,że będę zbawiał i pracował za niedo*ebów którzy nie są w stanie wykonywać banalnych prac. A tego karnego ku*asa możesz possać zaraz po tym jak wyciągną Ci go z du*py.




Jakbyś jednemu albo drugiemu pokazał to i owo to na 100% zostałby w robocie i z lewusa zrobiłby się normalny pracownik ,a tak lepiej psioczyć to tamto i po nim przyjdzie następny , bo sobie nie poradzi i następny i następny ,a Ty dalej będziesz za niego murzynował , bo nikt go nie poinstruuje.

Noooooooooo ale trzeba być tym "lepszym" :lol:

James.B

2015-10-25, 02:08
ATOMOWYANDRZEJ napisał/a:




Jakbyś jednemu albo drugiemu pokazał to i owo to na 100% zostałby w robocie i z lewusa zrobiłby się normalny pracownik ,a tak lepiej psioczyć to tamto i po nim przyjdzie następny , bo sobie nie poradzi i następny i następny ,a Ty dalej będziesz za niego murzynował , bo nikt go nie poinstruuje.

Noooooooooo ale trzeba być tym "lepszym" :lol:



taka moja rola :) ja jestem lepszy w czymś to pomagam ktoś jest lepszy w czymś ucze się

Mr Zakapior napisał/a:



jakim niedojebem trzeba być żeby nie dać sobie rady z paleciakiem?! Widać sam jesteś niewypałem spod ojca napleta i bronisz ćwierć mózga. No nie pie**ol, że dla ciebie w normie jest to co ten goś odpie**ala. Jak tak to chłopie giń bo masz IQ dwucyfrowe



pozdrawiam :)

Bosheszczye

2015-10-25, 02:58
a może chłopak po prostu się bał przesunąć pustą paletę, żeby jakiegoś janusza nie wnerwiać