18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obsikany

Jesse.Pinkman • 2021-12-09, 12:56
Złocisty prysznic u brytoli.

Rutik

2021-12-09, 20:22
Dzisiaj napisał/a:

IQ przecietnego brytola to troche ponizej IQ szympansa. Koles nak***iony jak 2 ruskow po weselu - angole tak potrafia chlac, tylko zamiast standardowo woda lub piwo to oni - wodeczka, shoty, piwko, winko i inne wynalazki. Kolesia "koledzy" polozyli w zabawnej pozycji - oczywiscie nikt niepomyslal, ze moze zadlawic sie swoimi rzygowinami. ch*j z nimi, j***ne zwierzeta.



pie**olisz jak poj***ny. Każdy z nas po pijaku odpie**olił w swoim życiu coś, z czego raczej dumnym być nie można. Co ma tu do tego j***ne IQ ja sie pytam?! Chyba k***a studenckich libacji nie znasz skoro tak twierdzisz a mowa tu o kwiecie naszej inteligencji. Piszę to zwłaszcza teraz po akcji w Kaliszu, kiedy to szef wysłał swoich pracowników do koszenia śniegu i nikt k***a nie widziak w tym nic dziwnego. No k***a Polacy to są inteligentni w ch*j nawet na trzeźwo nie ma co.

Dzisiaj napisał/a:

IQ przecietnego brytola to troche ponizej IQ szympansa. Koles nak***iony jak 2 ruskow po weselu - angole tak potrafia chlac, tylko zamiast standardowo woda lub piwo to oni - wodeczka, shoty, piwko, winko i inne wynalazki. Kolesia "koledzy" polozyli w zabawnej pozycji - oczywiscie nikt niepomyslal, ze moze zadlawic sie swoimi rzygowinami. ch*j z nimi, j***ne zwierzeta.



pie**olisz jak poj***ny. Każdy z nas po pijaku odpie**olił w swoim życiu coś, z czego raczej dumnym być nie można. Co ma tu do tego j***ne IQ ja sie pytam?! Chyba k***a studenckich libacji nie znasz skoro tak twierdzisz a mowa tu o kwiecie naszej inteligencji. Piszę to zwłaszcza teraz po akcji w Kaliszu, kiedy to szef wysłał swoich pracowników do koszenia śniegu i nikt k***a nie widziak w tym nic dziwnego. No k***a Polacy to są inteligentni w ch*j nawet na trzeźwo nie ma co.

neo001

2021-12-09, 21:52
Rutik napisał/a:

pie**olisz jak poj***ny. Każdy z nas po pijaku odpie**olił w swoim życiu coś, z czego raczej dumnym być nie można. Co ma tu do tego j***ne IQ ja sie pytam?! Chyba k***a studenckich libacji nie znasz skoro tak twierdzisz a mowa tu o kwiecie naszej inteligencji. Piszę to zwłaszcza teraz po akcji w Kaliszu, kiedy to szef wysłał swoich pracowników do koszenia śniegu i nikt k***a nie widziak w tym nic dziwnego. No k***a Polacy to są inteligentni w ch*j nawet na trzeźwo nie ma co.



To Ty się tak zarzygałeś? Angole po alkoholu to bydło w porównaniu do Polaków, wiadomo u nas też sporo patoli i chorych akcji, ale nie tyle co u nich.

Rutik

2021-12-09, 22:08
neo001 napisał/a:

To Ty się tak zarzygałeś? Angole po alkoholu to bydło w porównaniu do Polaków, wiadomo u nas też sporo patoli i chorych akcji, ale nie tyle co u nich.



Dobrze że statystyki prowadzisz, bo myślałem że pijak to pijak a tu proszę.

Olashenco

2021-12-09, 22:18
Dzisiaj napisał/a:

IQ przecietnego brytola to troche ponizej IQ szympansa. Koles nak***iony jak 2 ruskow po weselu - angole tak potrafia chlac, tylko zamiast standardowo woda lub piwo to oni - wodeczka, shoty, piwko, winko i inne wynalazki. Kolesia "koledzy" polozyli w zabawnej pozycji - oczywiscie nikt niepomyslal, ze moze zadlawic sie swoimi rzygowinami. ch*j z nimi, j***ne zwierzeta.



Co za ironia, że akurat Jesse Pinkman to wrzuca, nie?

maniu_1962

2021-12-09, 22:20
Trochę go będą nogi rwać, mrowienie gwarantowane

svenio

2021-12-10, 23:20
he he ten co leży to na pewno nasz rodak na emigracji

jaras0303-16

2021-12-12, 11:28
Angole tak piją, mieszają wszystko jak leci na to najlepiej paczka cigsów na pusty żołąd, nak***i się tanio wszystko wyrzyga i teoretycznie organizm ma łatwiej

Dzisiaj

2021-12-13, 15:30
Czwartek napisał/a:

ch*j z tobą, nygusie.



ostatnie słowa Twojej matki jak cie oddawala do okna zycia - wiem wiem.... opowiadales juz ta historie :)

to...........10

2022-05-06, 21:36
Dzisiaj napisał/a:

IQ przecietnego brytola to troche ponizej IQ szympansa. Koles nak***iony jak 2 ruskow po weselu - angole tak potrafia chlac, tylko zamiast standardowo woda lub piwo to oni - wodeczka, shoty, piwko, winko i inne wynalazki. Kolesia "koledzy" polozyli w zabawnej pozycji - oczywiscie nikt niepomyslal, ze moze zadlawic sie swoimi rzygowinami. ch*j z nimi, j***ne zwierzeta.



O, kolejny się próbuje dowartościować tym, że jego jedynym "osiągnięciem życiowym" jest urodzenie się w kraju mlekiem, miodem i wódą płynącym, w którym wcale a wcale nie ma zasikanych, naprutych do nieprzytomności meneli.