18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrzydliwe pedalstwo

Sick_Stick • 2013-06-01, 22:23
chrońmy niczym nieskażone dzieci.

W przyrodzie jeżeli są dwa geje lwy to one dzieci mieć nie mogą, dlatego pedały ludzie też nie powinny mieć do tego prawa!!! :plzdie:

EdmundKemper

2013-06-02, 22:47
Tak, homoseksualizm jest widoczny u zwierząt, bo zwierzęta walczą o przedłużenie gatunku. Darwinowska walka o byt, a więc r*chają co popadnie żeby mieć większe szanse na zapłodnienie i przedłużenie gatunku. Mamy też tak zacząć robić? Wydaje mi się, że świat propagując homoseksualizm zmierza w zupełnie przeciwnym kierunku.
Poza tym nie ma czegoś takiego jak homofobia. My nie brzydzimy się ludzi, ale zachowań dla nas obrzydliwych.
Dlaczego tolerancyjni tak bardzo krzyczą o tolerancję nietolerujących jednocześnie nietolerancyjnych? Czy to, że mam odmienne poglądy niż ludzie tolerancyjni świadczy o tym, że mogą mnie nie tolerować?
X lat temu też nie znano takich chorób jak rak, białaczka. Teraz się mówi, że homoseksualizm to nie choroba. Do czasu. Jak dla mnie to ewolucja w tej kwestii idzie w odpowiednim kierunku.

zerodwadwa

2013-06-02, 22:53
Jedyne padały jakie akceptuję, to te w rowerze. Koniec kropka.

hypek

2013-06-03, 15:14
Ale się słodko wk***iacie. I ta frustracja gdy orientujecie się, że nic nie możecie na to poradzić. Muehehehe :nietoperz: :tecza: