18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrzezanie dziewczynek

issenpl • 2015-05-26, 22:44
Oto jak asfaltowe ciapate k***y postępują ze swoimi młodymi.

Akcja właściwa 0:50.
UWAGA na dźwięk.


Wideo przedstawia urywek filmu The Desert Flower (Kwiat Pustyni) z 2009 r.

Wiem że film jest dość stary i sławny, ale może ktoś nie widział najlepszej sceny.
:amused:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2015-05-28, 08:20 ]
a tak to wygląda w rzeczywistości
http://www.sadistic.pl/klitoridektomia-vt85743.htm

Gambi

2015-05-28, 01:24
Jak oni muszą mieć sp***olone łby to nie ogarniam... czaję teraz to co mówią ludzie, którzy jadą gdzieś daleko i mówią, że tam jest wszystko inne..

karimata2121

2015-05-28, 08:17
benykuleczka84 napisał/a:



Próbuj dalej :lol:



Co ma próbować, zjechał cię równo a ty gaśniesz jak zapałka :oops: :lodowka:

bartispl

2015-05-28, 09:39
Ej, k***a. Przeglądam sadola już od dłuższego czasu. Na harda też czasami lubię sobie wejść. Ale mimo to, ten fragment jest dla mnie mocny. Wybić ich k***a w p*zdu.

ne...........ch

2015-05-28, 16:54
A sęp czeka na swój kawałek mięska...

Loaloa

2015-05-28, 17:00
Przecież nawet nic nie widać. Do bani z takimi filmami. Jeżeli wrzask dzieciaka miał potęgować napięcie, to był to zabieg nietrafiony.

las84500

2015-05-28, 17:28
karimata2121 napisał/a:



Co ma próbować, zjechał cię równo a ty gaśniesz jak zapałka :oops: :lodowka:



A co? Miała wsiąść w windę i czekać 10 minut aż uda jej się zjechać do jego (i twojego) poziomu?

jcoob

2015-05-28, 22:56
z tego co mi wiadomo, to obrzezanie kobiet ma na celu pozbawienie je przyjemności ze stosunku, mają być pie**olonymi klaczami rozpłodowymi,; sam sex, samo piękno seksu zostało odkryte( no nie przez nas odkryte.) i wykorzystane przez nasz gatunek ludzki do, nie tylko prokreacji, ale też zabawy do k***y nędzy, . Sprawia Przyjemność dlatego żeby robić to jak najwiecej i jak najczesciej. by było nas wiecej i by zylo nam sie lepiej a mamutów było mniej

Obrzezanie dziewczynek = IMO =wiecej mamutów

ka...........as

2015-05-29, 02:01
MrR.I.P. napisał/a:

A najśmieszniejsze jest to, że ten "zabieg" jest najbardziej popularny wśród chrześcijańskich czarnych.




Witamy gościa z Somalii! Jak się czuje twoja żona-koza?

W tym co piszesz jest tyle prawdy, jak w tym, że to chrześcijanie nożami urzynają łby niewiniątkom z ISrIS.

PA...........SM

2015-05-29, 02:05
Jednak pedofil r*chający takie dziecko robi mniej szkody niż ta brudna szamanka :)

marinis

2018-04-22, 00:21
contowsky napisał/a:

gówno widać



Dokładnie. Na Sadisticu zamieszczać sceny z jakiegoś gównianego filmu?

Jak już zamieszczać to prawdziwe obrzezanie bez cenzury i to nie czarnych, ale białych dziewczynek.

Loaloa napisał/a:

Przecież nawet nic nie widać. Do bani z takimi filmami. Jeżeli wrzask dzieciaka miał potęgować napięcie, to był to zabieg nietrafiony.


Bo to gówniany film dla wszystkich, a nie dla wybranych.