18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrzędy religijne

phrontch • 2018-06-21, 08:51
Ksiądz próbuje uspokoić dziecko, dając mu klapsa (23. sekunda)


Wiewór

2018-06-21, 08:59
Ksiądz nie wiedział jak się zachować bo na ogół jak pie**oli dzieci to są posłuszne a tu gówniak odpie**ala bunt.
Rodzice są oburzeni na chwilę i tak wrócą do kościoła...
Ludzie nigdy się nie nauczą że kościół to jest rynsztok.

nowynick

2018-06-21, 09:03
Na miejscu ojca w pysk bym przyj***ł bez zastanowienia. Jakby mi baba powiedziała później "pójdźmy do kościoła" też by zarobiła....

pazuzu

2018-06-21, 09:09
Może kiedyś ludzie zmądrzeją i przestaną chodzić do kościoła i płaszczyć się przed tymi pedofilami

Tortuga

2018-06-21, 09:52
Prywatnie też lubi dawać małym chłopcom klapsy, po prostu się zapomniał w robocie

PoliteP

2018-06-21, 10:06
Przecież bym k***ę starą w tej chrzcielnicy utopił.

sh...........ns

2018-06-21, 10:46
pazuzu W Rosji już zmądrzeli w Korei pólnocnej też no i w chinach efekty tego widać gołym okiem postępowy dobrobyt

nowynick

2018-06-21, 10:59
:roll:

W Rosji dymają do cerkwi co niedziela jak i Polacy, część idzie, większość ma wyj***ne. Co do Chin i Korei. Żeś dał przykłady, może laickie Niemcy, Francja, Norwegia dla kontrastu?

pazuzu

2018-06-21, 11:24
shokobons napisał/a:

pazuzu W Rosji już zmądrzeli w Korei pólnocnej też no i w chinach efekty tego widać gołym okiem postępowy dobrobyt



Ale spójrz na listę najbardziej rozwiniętych krajów świata, wśród nich chrześcijaństwo nie jest najpopularniejsza religią

Hrabia Drapula

2018-06-21, 12:46
zaj***ł bym mu tak że by się złożył do tej kropielnicy czy ch*j wie jak ta miska się zwie, a rodzice też upośledzeni patrzą i nic

Heydash

2018-06-21, 15:26
to i tak gówniak miał szczęście bo jak by był parę miechów starszy to by go wyr*chał

Wiewór

2018-06-21, 16:37
pie**olicie co byście nie zrobili po prostu przestańcie wreszcie chodzić do tego j***nego kościoła

Mors_Nigra

2018-06-21, 18:13
k***a, mogłem pomyśleć, żeby wrzucić jak to wczoraj widziałem, nie musiał bym mordy tego klechy śmiecia i drugiego dnia oglądać. Już dość się wczoraj wk***iłem... Btw: Jak chrzest to od 16 roku życia, gdy dziecko może samo stanowić o swojej religii i tak jak zresztą w chrześcijaństwie powinno być, chrzest niemowlaka to pie**olona herezja zaplutego, ANTYchrześcijańskiego kościoła katolickiego!!!

edek.bajzel

2018-06-21, 19:36
mały ch*jek już się zaczął uspokajać, co widać chwilkę potem
ale niech żyje bezstresowe wychowanie i jeszcze jest co na neta wrzucić

taki, niby żart, ale nie do końca

dobra wk***iony jestem, bo dzisiaj gówniaki małe, z debilnymi rodzicami, którzy ich nie pilnują ucząc od małego odpowiedzialności, rozpie**oliły mi dużo opakowań produktów w pracy

Abraxus napisał/a:

pie**olicie co byście nie zrobili po prostu przestańcie wreszcie chodzić do tego j***nego kościoła


masz rację, do tego bym pewnie nie poszedł, ale jest tyle innych, choćby Franciszkanie, mają wyjątkowe kazania i cholernie fajnie się ich słucha
naprawdę człowiek czeka aby wysłuchać ich mądrych kazań, które nie oceniają, nie piętnują, nie każą, ale pozostawiają tylko tematy do przemyśleń
dla tych którzy przestali myśleć, a tylko indoktrynują również im polecam