18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrotny pracownik

Lu...........i2 • 2024-03-18, 00:11
Pięć pełnych obrotów mimo szybkiej interwencji..


smc

2024-03-18, 00:23
Nic mu nie będzie. Dzisiaj do jeansów dodają elastomerów, więc wszystko się ładnie rozciąga ;-)

PsikutaBezS

2024-03-18, 01:43
A potem ubrania gównem śmierdzą.

marcineker

2024-03-18, 07:58
zamiast karty multisport wolał bilet do lunaparku

viking19

2024-03-18, 08:19
najśmieszniejsze, że on mógł to przeżyc. xD

Antoni79

2024-03-18, 08:24
viking19 napisał/a:

najśmieszniejsze, że on mógł to przeżyc. xD



Trochę pewnie stawy, ścięgna porozciągało, ale raczej będzie żył i jutro śmiał się z tego.

Lexter

2024-03-18, 08:26
PsikutaBezS napisał/a:

A potem ubrania gównem śmierdzą.



Zacznij korzystać z pralki to nie będą śmierdziały

Szperaczrobert

2024-03-18, 08:32
Od razu widać że chłop pozytywnie zakręcony.

PabllosSantoDaSilva

2024-03-18, 08:54
Najlepsze, że w tych chińskich, indyjskich itd. maszynach zawsze brak jakichkolwiek rozwiązań bezpieczeństwa. Nawet zasranego wyłącznika bezpieczeństwa/awaryjnego nie ma pod ręką tylko ten drugi sięga metr do pulpitu ryzykując także swoje bezpieczenstwo a czas wyłączenia się wydłuża. Nie wspomnę już o czujnikach wykrywających ponadnormatywne obciążenie.

SkoPio1

2024-03-18, 09:05
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Najlepsze, że w tych chińskich, indyjskich itd. maszynach zawsze brak jakichkolwiek rozwiązań bezpieczeństwa.



A po co?
Póki koszt nowego pracownika jest niższy niż koszt wyłącznika i paru metrów przewodów, póty nie będzie tam zmian.
No postaw się na chwilę w roli przemysłowca:
1000 maszyn razy wyłącznik, razy kable, razy czujniki, razy zmiany w projektach, razy przerwa na montaż, raz przerwa na szkolenie...
A nowych chętnych na pracę ma kilka milionów w najbliższej okolicy, za to odszkodowań prawie żadnych.

No to po co ma wykładać pieniądze?
Przecież tam są takie same giftpole jak u nas w kraju...
;-)

Antoni79

2024-03-18, 09:49
Praca uszlachetnia, Arbeit macht frei. W latach 90 pracowałem w stolarni w stodole przy pilarce bez wyciągu - urządzenia odprowadzającego kurz, pył. 25 lat temu stałem na bramkach i stach było co dzień, żeby w głowę nie dostać. 20 lat temu pracowałem w urzędzie, gdzie mieliśmy na trzech jedno biurko i komputer i razem nie można było pójść na śniadanie bo szefa drażniło, że ze sobą rozmawiamy. Jeszcze 10 temu lat pracowałem w fabryce kanałów wentylacyjnych, gdzie nie było pomieszczenia socjalnego a kible były zepsute i zasrane. Trzy lata temu pracowałem przy oknach za dobrą stawkę, ale z każdej roboty wynosiło się kontuzję. Byliśmy i jesteśmy Bangladeszem Europy.

gonzor

2024-03-18, 11:26
PsikutaBezS napisał/a:

A potem ubrania gównem śmierdzą.



ubrania się pierze nie wietrzy

PsikutaBezS

2024-03-19, 03:14
Lexter napisał/a:

Zacznij korzystać z pralki to nie będą śmierdziały



Zawsze kupuje nowe.