18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrońcy skrzeku poczętego.

Krzysztof3 • 2020-11-27, 22:27
Przez ten film yt zablokował kanał pyta.pl


qwerq221

2020-11-28, 15:10
os79 napisał/a:

kiedyś zajebisty robił dobrą robotę teraz jest PiSuarowym, rudym, cwe*em ssącym rachonia.



cwe*em to tylko ty jestes i j***na tepa sprzedajna k***a :) w dodatku bez honoru jak mozna popierac j***ne zaby a wyj***ne miec na dzieci?

emilb1986

2020-11-28, 15:50
kukasz79 napisał/a:

Mozesz rozwinac?





To ,,aronja,,,


dugi

2020-11-28, 16:30
Po odejściu Kozy pyta taka mało śmieszna się stała. Ale to mu się nawet udało.

kukasz79

2020-11-28, 16:48
emilb1986 napisał/a:

To ,,aronja,,,



Chyba amelinium? Wolalem sie ze szwagrem upewnic.

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Prawiczkom też dupa pęka z bólu
Poza tym z ciebie z resztą też prawik jak z p*zdy rakieta Syndrom zyda się załączył, każdy kto mysli inaczej jest antysemitą (lewakiem) .Żal mi tylko twoich starych ,ze imbecyla wyhodowali , wstyd na całą wieś.
No to zajebisty masz poziom intelektualny idź pa w ch*j.



Walisz takie argumenty, ze jeszcze troche i mnie przekonasz... [`]
Erudycja nie grzeszysz, oratorstwo pewnie na uniwersytecie lgbt studiowales.

Erqti

2020-11-28, 23:18
os79 napisał/a:

kiedyś zajebisty robił dobrą robotę teraz jest PiSuarowym, rudym, cwe*em ssącym rachonia.



czego parchu nie zrozumiałeś/aś z tego materiału? to że myślenie jest poza obszarem pojmowania lewackiego bydła czy też że każdy ściek wart jest więcej niźli lewackie bydło? jedno i drugie pięknie wyłożone jak kawa na ławę

Pyro25

2020-11-29, 00:47
os79 napisał/a:

kiedyś zajebisty robił dobrą robotę teraz jest PiSuarowym, rudym, cwe*em ssącym rachonia.



A strony się tobie czasem nie popie**oliły? Właśnie perfidnie wyśmiał osoby, które mają w dupie ludzkie życie

St...........on

2020-11-29, 02:56
kukasz79 napisał/a:

Chyba amelinium? Wolalem sie ze szwagrem upewnic.
Walisz takie argumenty, ze jeszcze troche i mnie przekonasz... [`]
Erudycja nie grzeszysz, oratorstwo pewnie na uniwersytecie lgbt studiowales.



Nie, u twojej starej ....a argumenty są na takim poziemie, żebyś zrozumiał.

Exclip

2020-11-29, 09:59
Hipikryzja lewacka wychodzi szybko

arturek1112

2020-11-29, 10:59
Exclip napisał/a:

Hipikryzja lewacka wychodzi szybko



A mi się wydaje, że tu nie ma co gadać o poglądach. Ludzie to debile i większość nie ma własnych poglądów, tylko idzie w to, co robi większość. Dzisiaj w modzie jest krzyczeć "j***ć PiS" i "precz od mojej macicy" itp. ale mało kto się głębiej zastanowi nad problemem, mało kto zaproponuje jakieś rozwiązania, kompromisy, właśnie dlatego, że ludzie nawet nie wiedzą w co wierzą, nie mają własnych poglądów, co doskonale widać na filmikach Pyty. Do rzucania określeniami lewak, prawak każdy jest pierwszy... Sam nie rozumiem jak można zabić własne dziecko w innym przypadku niż zagrożenie życia matki lub bardzo ciężkie uszkodzenie płodu, gwałt jest też wielkim dramatem i chyba też powinno się w tym przypadku zostawić decyzję zgwałconej kobiecie, ale to jest ciężki temat. Ale aborcja na życzenie do 12 tygodnia?! Jakby mało było sposobów, żeby nie zajść w ciążę...
Mimo wszystko, to jest LUDZKIE życie, które powinno się chronić.

kukasz79

2020-11-29, 12:16
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Nie, u twojej starej ....a argumenty są na takim poziemie, żebyś zrozumiał.



Rozumiem, ze zajmujesz sie prywatnymi przytykami, bo w temacie masz malo do powiedzenia. Z tego tez powodu nawet nie wiem czy sie z toba zgadzam czy nie. Moze ujawnij swoje wizje, to bedzie konstruktywniej i cos dobrego z tego wyniknie. No chyba, ze wolisz kazdemu cos o jego matce odpisywac...

Ponizej masz przyklad, ze da sie napisac cos z sensem i w temacie:


arturek1112 napisał/a:

A mi się wydaje, że tu nie ma co gadać o poglądach. Ludzie to debile i większość nie ma własnych poglądów, tylko idzie w to, co robi większość. Dzisiaj w modzie jest krzyczeć "j***ć PiS" i "precz od mojej macicy" itp. ale mało kto się głębiej zastanowi nad problemem, mało kto zaproponuje jakieś rozwiązania, kompromisy, właśnie dlatego, że ludzie nawet nie wiedzą w co wierzą, nie mają własnych poglądów, co doskonale widać na filmikach Pyty. Do rzucania określeniami lewak, prawak każdy jest pierwszy... Sam nie rozumiem jak można zabić własne dziecko w innym przypadku niż zagrożenie życia matki lub bardzo ciężkie uszkodzenie płodu, gwałt jest też wielkim dramatem i chyba też powinno się w tym przypadku zostawić decyzję zgwałconej kobiecie, ale to jest ciężki temat. Ale aborcja na życzenie do 12 tygodnia?! Jakby mało było sposobów, żeby nie zajść w ciążę...
Mimo wszystko, to jest LUDZKIE życie, które powinno się chronić.


hans0kloss

2020-11-29, 13:42
j***ć PiSowskie komunistyczne k***y!

janlew

2020-11-30, 10:15
os79 napisał/a:

kiedyś zajebisty robił dobrą robotę teraz jest PiSuarowym, rudym, cwe*em ssącym rachonia.

Nawet lewacka tępa p*zda, ma to do siebie, że czasem może zmądrzeć. Może i tobie się uda. Jaok, który pracował dla antypolskiej żydowskiej agory, zaczął łazić na różne manifestacje i słuchał różnych poglądów, coś mu się zaczęło nie zgadzać i chłop po prostu się obudził. A jak już ktoś zacznie się budzić, to idzie w prawo, aż na prawo od niego jest tylko ściana. Co oznacza między innymi, że człowiek o prawych poglądach, nie rozumie jak można chcieć chronić płody żab, a ludzi nie. Uważa to za zezwierzęcenie.
Dla ciebie ssanie szechterowi to była "dobra robota", no i w tym miejscu właśnie jesteś. No ale cóż, Jaok też tam był, zawsze jest nadzieja.