18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrońcy prawdy

PartyzantPL • 2013-05-31, 17:23
Power rangersi na miarę naszych czasów, gotowi poświęcić się w imię prawdy.

Lordzik92

2013-05-31, 21:38
To ze zyjemy w kraju ktory z racjonalizmem ma niewiele wspolnego, nie oznacza to ze wizje Korwina sa jakas chora fantazja. On reprezentuje normalnoc, ale wychowujac sie w systemie obludy, niektorym ciezko to dostrzec. Zanim kolejny obronca absurdu gospodarczego zabierze glos krytyki, prosze o podanie jednego argumentu o podlozu ekonomicznym. Bo pisanie ,,to debil", ,,jak dojdzie do wladzy to nic nie zrobi", ,,kolejny co chce sie nachapac" , nie jest argumentem. Ale jak wiekszosc zauwazyla, lewicowy odlam sadistica, potrafi tylko wypisywac smety bez zadnego uzasadnienia.

23wojtek8

2013-05-31, 21:39
PyskatySk***iel napisał/a:

Zaprawdę powiadam Wam:
Obrazek
Gińcie "proliberalne" ścierwa! :D



Tak jest! nie ma litości dla lewactwa !!!

Li...........66

2013-05-31, 22:50
Taa Cejrowski to tu na miejscu jak ja pie**ole..... ciśnie że TVN to gówno a sam prowadzi program w tym gównie.....

LICH0

2013-05-31, 23:11
Teraz to k***a zauważyłem...

Tagi: mariusz :: max :: kolonko :: krul :: janusz :: korwin :: mikke :: wojciech :: cejrowski :: total :: agent



:homer:

Koniec Świata

2013-06-01, 00:16
PyskatySk***iel napisał/a:

Zaprawdę powiadam Wam:
Obrazek
Gińcie "proliberalne" ścierwa! :D



Jestem pro-liberalny. Ja przeżyję, wy zginiecie!


Adulka

2013-06-01, 01:07
Pan Cejrowski to tam tylko dla powiewu egzotyki.

vredes

2013-06-01, 01:08
a gdzie Godson :D :D :D

Splifcior

2013-06-01, 01:37
Ta hybryda Cejrowskiego Kolonko i Mikke troche podobna do Piłsudskiego :o

Poczekalnia02

2013-06-01, 11:38
Poprzyj te trzy osoby a atak lewaków wywoła prawdziwą wojnę pomiędzy użytkownikami, aby broń Boże nie mogli się zastanowić nad przekazem tylko chcieli się hejtować. Drodzy Sadole im to jest na rękę, olać i ciepłym moczem, trzeba tworzyć inteligentny dialog bez tej masy osób, która zatrzymała się w ewolucji.

pa...........66

2013-06-01, 19:45
Stryjek napisał/a:



Jaki user, taki gówniany lewacki komentarz.


gdzie zyleta legii tam perdolenie dresa o rzeczywistosci. w sumie nie twoja wina genetyka nie pozwala na rozwoj mózgu na jakimkolwek poziomie

Lordzik92 napisał/a:

To ze zyjemy w kraju ktory z racjonalizmem ma niewiele wspolnego, nie oznacza to ze wizje Korwina sa jakas chora fantazja. On reprezentuje normalnoc, ale wychowujac sie w systemie obludy, niektorym ciezko to dostrzec. Zanim kolejny obronca absurdu gospodarczego zabierze glos krytyki, prosze o podanie jednego argumentu o podlozu ekonomicznym. Bo pisanie ,,to debil", ,,jak dojdzie do wladzy to nic nie zrobi", ,,kolejny co chce sie nachapac" , nie jest argumentem. Ale jak wiekszosc zauwazyla, lewicowy odlam sadistica, potrafi tylko wypisywac smety bez zadnego uzasadnienia.


skoro lewicowy odlam sadistica nie glosuje na korwina kto glosuje? promil gimbazy politycznej nabierajacej sie na jego belkot? a zastosuj te prawa ekonomii na wlasnej rodzinie ktore on promuje

Bad_Motherfucker

2013-06-01, 21:10
23wojtek8 napisał/a:



Zaprawdę powiadam Wam:
Obrazek
Gińcie "proliberalne" ścierwa!


Tak jest! nie ma litości dla lewactwa !!!




Debile dalej mylą lewactwo z liberalizmem. A jak ktoś na prawicowców mówi faszyści to się wielce oburzacie...


ps. Nie jestem lewakiem, ale po prostu wk***ia mnie ignorancja.

Koniec Świata

2013-06-03, 01:06
@Bad_Motherfucker

Liberalizm społeczny kojarzy się z lewicą (najczęściej z anarchizmem), a
liberalizm gospodarczy z prawicą (libertarianizmem).

Libertarianie często twierdzą, że również są liberalni społecznie, ale głoszą hasła, które temu zaprzeczają. Anarchiści głoszą hasła socjalistyczne w kwestiach gospodarczych.