18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrońca z Soczi

~_Yarko_ • 2022-08-21, 20:27

W obronie kobiety uderzył i zabił, teraz czeka go więzienie.

Źródło i info:

programista4k

2022-08-21, 22:27
uzytkownik609 napisał/a:

ale tu agresywnych ludzi pełno strach żyć w takim społeczeństwie patrząc po tym co tu piszecie.



nie noś pedalskich fryzur i nie zaczepiaj ludzi to nic Ci nie zrobimy

pavulon666

2022-08-21, 22:34
idioci ktorzy mowia co to by nie zrobili nie zdaja sobie sprawy ze nie od ciosa w nochala gina ludzie ale wlasnie przez takie uderzenia o bruk

i takimi einsteinami i mistrzami intelektupotem sa zaslane wszystkie cele

dżonyłojlker

2022-08-21, 22:39
_Yarko_ napisał/a:

uderzył i zabił



Zabił długowłosego pedała... no to k***a piwko leci :ok:

Halman2

2022-08-21, 22:42
needsomefps napisał/a:

O k***a, zabił go jednym critical hitem.



Zabił go efekt bicza i uderzenie potylicą o trotuar. Efekt bicza powstawał też w samochodach dlatego też wymyślono zagłówki.

dżonyłojlker

2022-08-21, 22:43
asd1235 napisał/a:

Gardze takimi ludźmi jak ty. Zaściankowiec i patus.



Gdy ci smutno, gdy ci źle, popraw rurki bo cię chyba w brochę cisną :lol:

ZadźgamCiePenisem

2022-08-21, 23:52
Lobo24 napisał/a:

Up
No faktycznie go zaskoczył. Widać nawet, że od tyłu podszedł. Kudłaty wiedział co się święci i przed egzekucją jeszcze włoski poprawił żeby lepiej wyglądać w nekrologu,



Widać że nigdy się nie napie**alałeś po pijaku

Sraj1

2022-08-22, 00:01
Lobo24 napisał/a:

Up
No faktycznie go zaskoczył. Widać nawet, że od tyłu podszedł. Kudłaty wiedział co się święci i przed egzekucją jeszcze włoski poprawił żeby lepiej wyglądać w nekrologu,



Ale na bank kudlaty i ta typiara to jakaś para czy znajomi. Takie gwałty że nieznaną babę w parku ktoś w krzaki bierze, to 0,5% gwałtów.

Hikapik

2022-08-22, 01:13
Hetman_Wielki napisał/a:

k***A jak widze takich pajacow z gumką to odrazu mi sie noz w kieszeni otwiera, to ma byc k***a mezczyzna czy ciotka z plakatu ?



k***a typ co linkuje portal "jestem zołzą" -czyli dla największych sp***olin życiowych i kurew których nikt nie chce- wypowiada się jaki powinien być mężczyzna xD

to...........10

2022-08-22, 03:16
Przemocowy gnój przekonał się, że przemoc wcale nie jest taka fajna, jeśli się jest po stronie odbiorcy.

jestemnikim

2022-08-22, 07:45
Hetman_Wielki napisał/a:

k***A jak widze takich pajacow z gumką to odrazu mi sie noz w kieszeni otwiera, to ma byc k***a mezczyzna czy ciotka z plakatu ?



ah mam rozumieć że teraz jak mężczyzna ma długie włosy które po prostu związuje dla wygody to nie jest mężczyzna tylko ciota i pewnie pedałem

MadZdzich

2022-08-22, 09:41
zawsze "dzień dobry" mówił

dżonyłojlker

2022-08-22, 10:30
jestemnikim napisał/a:

ah mam rozumieć że teraz jak mężczyzna ma długie włosy które po prostu związuje dla wygody to nie jest mężczyzna tylko ciota i pewnie pedałem



Zawsze tak było, to żadna nowość. Długie włosy = pedał i ciota. Niby po co ktoś normalny miałby robić z siebie pedała, tylko cwe*e zapuszczają włosy po to by mogli się łatwiej rozpoznawać i umawiać na koniaczek.

Zbysław

2022-08-22, 14:10
Bardzo dobrze to nie była jego sprawa a po drugie to on go napadł a nie bronił tamtą babe