18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrona domu przed włamywaczami

CbK • 2019-09-26, 11:17
Świeża sprawa z Manchesteru. We wtorek (24.09) po dwudziestej pierwszej, do jednego z domów z wizytą przyszło czterech panów maskach.
"Siedzieliśmy w domu, kiedy nagle usłyszeliśmy agresywne szczekanie psów. Postanowiłem wyjść sprawdzić co się dzieje i zobaczyłem czterech ludzi ubranych od stóp do głów na czarno" - powiedział typowy Brytyjczyk Asif Ali, właściciel domu.
Proszę zwrócić uwagę z jaką gracją jego żona schodzi ze schodów.



Jest £5,000 nagrody za pomoc w złapaniu tych profesjonalistów.

m_ivan

2019-09-26, 15:00
stokrotka87 napisał/a:

Właśnie dlatego w każdym domu powinna być pompka. Pierwszy straciłby głowę a pozostali musieliby oddać portfele i grzecznie poczekać na Policję.



Sporo czasu zajęło by mu napompowanie głowy tak, żeby pękła. Chyba żeby nią uderzać, ale reszta raczej by nie patrzyła tylko....

Ja...........ro

2019-09-26, 15:07
Ale weź w takiej sytuacji kij golfowy, bejzbola albo nóż z kuchni aby odeprzeć czterech zamaskowanych włamywaczy którzy wpie**alaja sie w nocy na chate, w domu gdzie masz żonę i dzieci, użyj czegokolwiek do obrony własnego życia/mienia to owe nagranie z kamer będzie tylko dodatkowym dowodem do posadzenia do pierdla poszkodowanego...
k***A SIE Wk***ILEM

Laaska

2019-09-26, 15:10
Profesjonalistów ? Przecież to jacyś amatorzy bezbronni...

Staycity

2019-09-26, 15:47
[quote="silwerbalk"]Prosze mi wytłumaczyć po ch*j doskoczyła jak orangutan po banana z bo przed schodami jak widać między szxzeblami jest bramka dla dzieci żeby nie wlazily na schody. W panice itp kobieta po prostu jebla twarzą o panele

bodzio667

2019-09-26, 15:50
Trzeba przyznać, że gospodarz na swoim miejscu!

L_Etranger

2019-09-26, 15:52
Ale psy ma zajebiste, nie ma co.... :D

loda_szmato

2019-09-26, 16:16
Babka spadła razem z jakąś poziomą barierką zamontowaną w połowie pionowej barierki :P
A po co tam ta przeszkoda, nie wiem. Może na złodziei? ewentualnie psy/dziecko, albo na siebie, żeby za daleko od kuchni nie odchodziła...

homorek

2019-09-26, 17:15
emperorzbigniew napisał/a:

Kurde, ale szacun dla kolesia - napie**alać się po nocy z kilkoma typami i nie wymięknąć.



Tak ,ale tam go za to nie skarzą a u nas by dostał za przekroczenie obrony koniecznej skoro potrafił.

ProVVe

2019-09-26, 17:44
Nie wiem... wydaje mi się że ona jest znaczy była biała i puściła się z arabusem.

ROBSON927

2019-09-26, 17:51
emperorzbigniew napisał/a:

Kurde, ale szacun dla kolesia - napie**alać się po nocy z kilkoma typami i nie wymięknąć.



Nie wiem jak chciałbyś inaczej zareagować na typów którzy włamują Ci się do chaty.. Każdy powinien walczyć o swój dobytek życia i rodzinę.. Szkoda tylko, że pobiegł po nóż, a nie po pistolet bo właśnie w takich sytuacjach sprawdziłby się najlepiej.

Smoku

2019-09-26, 18:11
Te dwa bezużyteczne pchlarze co się plączą pod nogami to bym na pasztet przerobił.

ZaSwojePiję

2019-09-26, 20:05
Nikt nie zwrocil uwagi, ze to biala kobieta dajaca dupy brudasowi? j***na k***a, tfu.
Ps. A dla ciapatego szacun, ze nie wymiękł.

edmund

2019-09-26, 20:22
nie chce mi się czytać komentarzy, ale czy jest jakiś przeciwnik posiadania broni do obrony własnej

longfly

2019-09-26, 20:49
nienawidze bydlakow ktorzy okradaja normalnych ludzi , i jeszcze prawilne genetyczne zjeby jp i ich wiezienne gownoludy maja czelnosc cos bakac, powinni byc od reki zakopani jako nawóz

Mors_Nigra

2019-09-26, 21:59
I pan Asif Ali powinien móc odstrzelić trzech śmieci, tak jak by było w każdym cywilizowanym kraju. Ale mieszka w UK więc...