18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrażony na życie

CrazyEdek • 2015-02-07, 22:33
Motywy nie są znane wiadomo tylko, że doznał poparzeń 4-tego stopnia.


javal

2015-02-08, 09:34
O ile moge zrozumieć że ktoś ma dość i chcę ze sobą skończyć, to nie wiem jak popie**olonym trzeba być żeby wybrać jedną z najboleśniejszych metoda wysłania się na tamten świat.

exculibrus

2015-02-08, 09:47
Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy się podpalają. Skok z mostu, pod pociąg, z wieżowca, z samolotu bez spadochronu, wstrzyknięcie sobie odpowiedniej substancji w żyłę - spoko. No ale żeby podpalać się, wieszać czy podcinać żyły - bez sensu. Jedynie cierpisz. Zresztą i tak zawsze obiecałem sobie, że gdy kiedyś nie wytrzymam (albo będę śmiertelnie chory), to wyrwę kilka chwastów ze sobą korzystając z potencjału nie ponoszenia odpowiedzialności za swe czyny.

Ramzesi

2015-02-08, 10:16
Człowiek pochodnia :D

jarobtm

2015-02-08, 10:42
Everlast1111 napisał/a:

Hm poparzenia 4 stopnia? Wspołczuje mu, wolałbym umrzeć. Przecież po takich oparzeniach to męczarna jak sk***ysyn.



No właśnie po to go ratuj, żeby nie umarł za szybko, tylko cierpiał ... prawdziwi sadole 8-)

kaelem

2015-02-08, 10:58
dobrze, że ludzie w porę nie zareagowali

Everlast1111

2015-02-08, 11:02
exculibrus napisał/a:

Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy się podpalają. Skok z mostu, pod pociąg, z wieżowca, z samolotu bez spadochronu, wstrzyknięcie sobie odpowiedniej substancji w żyłę - spoko. No ale żeby podpalać się, wieszać czy podcinać żyły - bez sensu. Jedynie cierpisz. Zresztą i tak zawsze obiecałem sobie, że gdy kiedyś nie wytrzymam (albo będę śmiertelnie chory), to wyrwę kilka chwastów ze sobą korzystając z potencjału nie ponoszenia odpowiedzialności za swe czyny.



Najlepsza a zarazem najpopularniejsza smierć to powiesenie się. Które nie ma na celu duszenia się jak wielu sądzi a przerwanie rdzenia kręgowego. Siup i po sprawie, bez rozlewu krwi, rozj***nego ciała na chodniku czy odcietej głowy na torach.

Poza tym, samobójstwo jest dla tchorzów, j***ć wszystkich samobójców :)

Mortuus

2015-02-08, 11:36
"Poza tym, samobójstwo jest dla tchorzów, j***ć wszystkich samobójców"

pie**olisz tak straszliwie, że aż oczy ropieją, gościu.

jarobtm

2015-02-08, 12:11
Everlast1111 napisał/a:


Poza tym, samobójstwo jest dla tchorzów, j***ć wszystkich samobójców :)



Nekrofil j***ny :banany: :dead:

Everlast1111

2015-02-08, 14:02
jarobtm napisał/a:



Nekrofil j***ny :banany: :dead:



Hehe :D Nie tak dosłownie :)

Mortuus napisał/a:

"Poza tym, samobójstwo jest dla tchorzów, j***ć wszystkich samobójców"

pie**olisz tak straszliwie, że aż oczy ropieją, gościu.



Dobra wez idz sie powieś jak cos sie nie podoba :)

jarobtm

2015-02-08, 16:55
Everlast1111 napisał/a:



Hehe :D Nie tak dosłownie :)



Oj tam, jak jeszcze ciepły, w tym wypadku wręcz mógł być rozgrzany, to nie jeden się skusi :ok:

Seboolek

2015-02-08, 18:25
Hmm… czuję tutaj dobrze wysmażone pyszności! Prawie jak.. kurczak