18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buddaa09

2023-08-26, 04:52
metyoo napisał/a:

no tak, a francuzi nauczyli się używać sztućców od polaków... no i co z tego, że dupę umieli podcierać, skoro to są brudasy jakich mało! to, że ręce umyje przed modlitwą, nie czyni z niego czyściocha! poza tym muzułmanie to nie tylko persowie, to także pół afryki (jeśli nie większość), cały bliski wschód i robactwo rozsiane po całym świecie, także nie podniecaj się tak!



niechcący dałem ci piwo, ale spokojnie, wygazowane i smakuje jak szczyle.

Poł afryki jest też chrześcijańska. Akurat muzułmanie z bliskiego wschodu mają łeb na karku i życzę im aby pozbyli się pejsów (twoich braci) ze swoich ziem, bo tylko tego im brakuje, żeby nastał tam jako taki pokój. Bliski wschód i wschód (Rosja, Białoruś) to już są jedyne sensowe kierunki migracji dla normalnych ludzi. Tam nie uświadczysz blmów, lgbtków i innych gówien. To są normalne kraje w przeciwieństwie do dzikiej europy.

metyoo

2023-08-26, 15:28
Buddaa09 napisał/a:

niechcący dałem ci piwo, ale spokojnie, wygazowane i smakuje jak szczyle.
Poł afryki jest też chrześcijańska. Akurat muzułmanie z bliskiego wschodu mają łeb na karku i życzę im aby pozbyli się pejsów (twoich braci) ze swoich ziem, bo tylko tego im brakuje, żeby nastał tam jako taki pokój. Bliski wschód i wschód (Rosja, Białoruś) to już są jedyne sensowe kierunki migracji dla normalnych ludzi. Tam nie uświadczysz blmów, lgbtków i innych gówien. To są normalne kraje w przeciwieństwie do dzikiej europy.



akurat lubię ciepłe wygazowane piwo, dzięki! ale jak tak bardzo żałujesz to oddam ci te pisiont groszy!
co do pejsatych to zależy mi na nich tak samo jak na upadlinie i generalnie całej kacapii! jeżeli dla ciebie wyznacznikiem normalności jest jedynie brak lpg+ i blm to życzę ci szerokiej drogi i powodzenia! nagraj coś czasem!

darek1234

2023-08-26, 16:07
Buddaa09 napisał/a:

Bliski wschód i wschód (Rosja, Białoruś) to już są jedyne sensowe kierunki migracji dla normalnych ludzi.



Ja pie**olę, za to powinien być ban dożywotni

JohnyByrd

2023-08-26, 20:32
Allah spłukał miskę klozetową.