18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obietnice wyborcze

drZenon • 2015-03-24, 17:35
Również widzę to w podobny sposób.

saves

2015-03-24, 17:53
Przed naszymi wyborami prezydenckimi obietnice są tak piękne, że nie mogę się zdecydować na kogo zagłosuję.

contracts

2015-03-24, 18:21
A po wyborach tylko gówno wyleci.

eterhal

2015-03-24, 19:22
Jak to jest, że wszyscy się z tego śmiejecie, a potem większość z was lezie głosować na POPiS i satelity?

Novotko

2015-03-24, 22:11
ja zagłosuję na tego, który będzie miał lepsze wyniki w sondażach

Gr00baz

2015-03-24, 23:03
O co tutaj k***a chodzi? I jaki to ma związek z polską polityką? Nie wiedziałem, że znowu w rządzie coś odj***li i rzygali balonami.

Serenos

2015-03-24, 23:11
@Gr00baz na wypadek gdybyś na prawdę nie rozumiał: tu chodzi o tzw. kiełbasę wyborczą czyli nierealne obietnice mające służyć tylko wygraniu wyborów i nie mające być nigdy zrealizowane. Rodowód tego jest piękny, pochodzi z XIX Galicji kiedy to kandydaci na posłów w celu zdobycia poparcia mas społecznych organizowali pikniki z darmowym jedzeniem i piciem (głównie kiełbasą i wódką).

Ogólnie do tematu: Korwin nie obiecuje żadnych gruszek na wierzbie a jego program pozostaje ciągle ten (może dlatego Korwin jest taki nudny, w końcu zawsze mówi to samo, ciekawsi są politycy z poglądami zmienianymi wraz z cyklami księżyca i opłacalnością polityczną :) ).

sz...........86

2015-03-25, 21:09
Komorowski wydaje się sympatyczny i reprezentatywny, nie miał jakiś większych wpadek, a co najważniejsze wygrywa w sondażach (ma ogromne poparcie wśród ludzi) - więc ma i mój głos. Inni kandydaci to tylko wojny chcą albo są zbyt młodzi i niedoświadczeni.
#popieramKomorowskiego