18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

jkllll485

2023-03-19, 09:06
Się k***a uśmiałem jak wtedy gdy chłop za babę się przebrał w kabarecie.

trytodie

2023-03-19, 09:41
Pewnemu rolnikowi żona robiła niesamowicie dobre kanapki, kiedy szedł robić na pole. Kanapki ze świeżego chlebka, ze świeżutkim serkiem, wędlinką, sałatką i innymi bajerami. Rolnik pewnego razu poszedł robić w pole, kanapki zostawił na kamieniu jak zawsze... Po kilku godzinach pracy, zmęczony podchodzi do kamienia skonsumować kanapki...a tu ich nie ma!
Następnego dnia żona znowu zrobiła mu pyszne, jak zawsze, kanapeczki, rolnik poszedł robić w pole, aby po kilku godzinach pracy zauważyć, że znowu mu ktoś zawinął kanapeczki! Wk***ił się rolnik i postanowił, że następnego dnia będzie patrzył zaczajony za drzewem, jak kto mu kradnie kanapki. Jak pomyślał - tak zrobił. Zaczaił się i patrzy - a tu wielki orzeł nadlatuje i porywa jego drugie śniadanie. Rolnik biegnie za nim. Biegnie, patrzy, że orzeł leci do lasu - rolnik za nim…Orzeł siada miedzy drzewami, odpakowuje kanapki, wyciąga z nich zawartość i patrzy. Po chwili zastanowienia wyrzuca wędlinę, ser, sałatę i inne dodatki, bierze dwie kromki chleba, przykłada sobie do piersi i masując swoją klatę woła głośno: "O k***a! Jaki ja jestem poj***ny…

Chojnie_Obdarzony

2023-03-19, 09:47
Debil, miał obrać pół worka a obrał pół ziemniaków

Anal_Intruder_69

2023-03-19, 10:33
Lisku, serio...? :-(

Ja wiem, że próbujesz aktywnością zrekompensować Sadolowej społeczności pewne sprawy. Ale nie rób tego w ten sposób :-/ Obrazek ma już wiele lat i w żadnym razie nie wpasowuje się w tutejszą społeczność. Pewnie wiesz to najlepiej jako weteran tego portalu. Nic na siłę, osobiście wolę wrzutkę raz na tydzień, ale konkretną, niż 5 razy dziennie tiktok a'la Flodzia.
Trzymaj się i sukcesów w powrocie do sprawności.

radek225

2023-03-19, 10:46
Lisku, możesz wynieść z takim kontentem na demotywatory, kwejka, czy jebzdzidy?

Kingu825

2023-03-19, 11:11
Obrać połowę a nie do połowy. A to różnica.

Papież69

2023-03-19, 11:27
Chyba sadol ci się z kwejkiem pomylił.

smc

2023-03-19, 11:30
Tylko ktoś, kto ma żonę zobaczy w tym sadistic... :mrgreen:

Yolanda

2023-03-19, 11:55
Te ziemniaki, to chyba piłą spalinową obierane.

Mitch

2023-03-19, 11:58
Siekierą obierasz?

Geraldinio

2023-03-19, 12:24
Mąż idzie na zakupy, dostaje rozkazy od żony:
- kup 2 mleka, a jak będą jajka to weź 10.
Koleś idzie do sklepu, widzi że są jajka więc kupuje 10 kartoników mleka.