18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

obiektywny dziennikarz

marianobora • 2012-09-20, 20:12
Patryka Wawryniuka akredytował na niedzielnych derbach w Gorzowie portal sport24.pl. Na wideo, udostępnionym przez Falubaz. com, widać, jak siedzi za red. Jackiem Białogłowym i cieszy się z kolejnych upadków zielonogórskich żużlowców. Do Rune Holty krzyczy: „Ty pedale je...”

Pete-G

2012-09-21, 00:59
No nie wierzę że ta menda z gorzofa już na sadola trafiła. Ale Gamoń i tak już pracy nie ma :) Podziękowali mu za współpracę jak filmik do neta wyszedł. Tylko Falubaz

weeds

2012-09-21, 07:55
„Ty pedale je...”

Czemu nie dokończyłeś? To jest sadistic więc śmiało możesz napisac ty pedale j***ny.

kosti7

2012-09-21, 09:19
No ale jakby nie patrzeć to Gorzów jest teraz w finale .... :P

AIDS

2012-09-21, 10:00
j***ć bezsensowną wojnę między gorzowem a zieloną.
Jestem z Gorzowa i mam wyj***ne na żużel ale wk***ia mnie niesamowicie bezsensowna napinka kibiców żużla. Mamy k***a jedno wspólne województwo a tłuczemy się z zielona o wszystko. i po co to? Władze obydwu miast jeszcze nakręcają się nawzajem a co za tym idzie również głupich obywateli. Co komu k***a zawinił człowiek tym że jest z zielonej albo gorzowa? żuzel srużel k***a cyrk dla debili. analizując to taki żużlowiec startuje w 5 biegach po 60 sekund każdy więc ogólnie przez 5 minut bierze udział w tym cyrku. mnożąc to przez 15 biegów daje nam 15 minut realnych wyścigów a cała zabawa trwa czasem ponad 2 godziny. ch*j nie sport..... a dziennikarz to jakiś frajer jak większośc kibiców żuzla którzy w gorzowie maja łatkę konfidentów i są bici oraz poniżani przez innych w kraju. ludzie w polsce poza kilkoma miastami maja na żużel wyj***ne a w lubuskim się k***a jaraja tym gównem jakby niewiadomo co to było. W świecie żuzel jest tak popularny jak u nas np. Curling.
Wstyd mi za górzów i kibiców żużla, za naszego pie**olonego prezydenta miasta który pompuje w żuzel kase a w zamian mamy dziurawe drogi i długi jak ja pie**ole. Brawo k***a ale wieśniaki mają cyrk i jest zajebiście.

kosti7

2012-09-21, 10:10
@ up - Jak tego nie rozumiesz to się nie wtrącaj pajacu :P Lepiej sie jarać żużlem na zajebistym poziomie , niż naszymi "szmaciarzami" z piłki kopanej "srekstraklasy" za którą biorą takie zawyżone pieniądze -,-

AIDS

2012-09-21, 11:10
@ up co zabolało chłopczyka że na żużel najeżdżam? he he prawda w oczy kole..... a teraz wracaj na lekcje

RHGM

2012-09-21, 13:24
zdechł pies falubaz

Mamys

2012-09-21, 14:31
Brüste napisał/a:

j***ć Gorzów!


Śniadanie mistrzów p*zdo

Mleczarzmail

2012-09-21, 14:59
Ciekawe że koleś emocjonuje sie aż tak panami na motorach skręcającymi w lewo.

BulaKSSG

2012-09-21, 15:14
Ten film był już chyba wszędzie. Czekam tylko, aż zobaczę go w Wiadomościach, Faktach albo innych Wydarzeniach :D
Tak poza tym życzę każdemu z was uczestniczenia w tak wielkim wydarzeniu jakim są żużlowe derby Ziemi Lubuskiej. Obecność po jednej, albo drugiej stronie barykady jest niesamowitym przeżyciem.

@up Ciekawsze jest to, że setki tysięcy osób emocjonują się panami kopiącymi się po nogach :)




Dla ludzi, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów skręcających w lewo.

KaOeNDeI

2012-09-21, 15:47
@
czyli dla mnie ;) dzięki... dalej twierdzę , że to tylko czterech facetów skręcających w lewo...

Safko666

2012-09-21, 15:50
Żużlowiec to nie baletnica, albo aktor. Dostaje zadanie, że ma pojechać to jedzie, bez pie**olenia, że tor ch*jowo zrobiony, czy że go raczki bolą. Nie to co kopana. A Gorzów z Zielono zawsze się gryzą, ale ludzi do ch*ja pana niech to będzie w te szczególne niedziele, wtedy luz możecie robić co chcecie, ale nie przenośmy tego wszystkiego ze sportu.