18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obiadek

maciuch2 • 2017-09-23, 11:39
Zapie**ala jak Gesllerowa w kuchni

SirMajkel

2017-09-23, 12:33
chciałeś powiedzieć zapie**ala jak Gesslerowa pomysły Ramsaya.

saves

2017-09-23, 13:59
Biały załatwił czarnego. Piwo.

Hi...........po

2017-09-23, 17:57
Przy okazji z trzy razy zar*chał.

BenderXXX

2017-09-24, 05:09
Tak w ogóle to kto to, k***a, jest ta Magda Gessler (z domu Ikonowicz)? Właścicielka oraz współwłaścicielka kilku restauracji, które popadają w długi. Nie ma żadnych gwiazdek Michelin, wykształcenia, ani NIE GOTUJE oraz NIGDY NIE GOTOWAŁA, a uchodzi za kulinarnego experta?

Wystarczy być żydem, żeby dostać pracę w TVN?


https://www.wprost.pl/407280/Komornicy-dlugi-i-straty-u-Magdy-Gessler

jerry280

2017-09-24, 08:36
@up bo teraz takie czasy wszyscy k***a są ekspertami. Dupy niedługo nie podetrzesz bez kupienia poradnika i osobistego coucha na godziny.

HalfGod

2017-09-24, 09:56
Gesllerowa zawija swojemu staremu drugie śniadanie do pracy :krejzi:

SpeedyG

2017-09-24, 10:41
Gesllerowa przed małżeństwem nawet nie miała żadnej restauracji, tylko jej mąż posiadał restauracje i inne bistra. Po prostu Żydzi siedzą w Polsce w rządzie, instytucjach państwowych i propagandowych, tj telewizja.
Mnie najbardziej śmieszy jak ona mając taką szopę na głowie niby gotuje i przyprawia jakieś zupy i dania. Przecież w takim garze lub daniu byłoby od ch*ja włosów. Ona pewnie się nawet nie zna na gotowaniu, tylko potrafi dużo gadać, opierdzielać innych, bo robi show i ma jakąś tam charyzmę, coś jak Cejrowski opowiadający ostatnio o sprawach o których nie ma pojęcia. Telewizja zamiast zaprosić do studia jaiegoś profesora medycyny lub chociaż lekarza, to w temacie szczepionek Cejrowski będzię się wypowiadać.

Maxi96

2017-09-24, 11:56
SpeedyG napisał/a:

Gesllerowa przed małżeństwem nawet nie miała żadnej restauracji, tylko jej mąż posiadał restauracje i inne bistra. Po prostu Żydzi siedzą w Polsce w rządzie, instytucjach państwowych i propagandowych, tj telewizja.
Mnie najbardziej śmieszy jak ona mając taką szopę na głowie niby gotuje i przyprawia jakieś zupy i dania. Przecież w takim garze lub daniu byłoby od ch*ja włosów. Ona pewnie się nawet nie zna na gotowaniu, tylko potrafi dużo gadać, opierdzielać innych, bo robi show i ma jakąś tam charyzmę, coś jak Cejrowski opowiadający ostatnio o sprawach o których nie ma pojęcia. Telewizja zamiast zaprosić do studia jaiegoś profesora medycyny lub chociaż lekarza, to w temacie szczepionek Cejrowski będzię się wypowiadać.



Nie zapominajcie o lokowaniu produktów gdzie tylko się da.

:amused:

aleleble

2017-09-24, 12:52
Czy pająk musiał wcześniej trenować rozwijanie sieci,żeby teraz móc tak zapie**alać?

Stajan

2017-09-24, 13:51
Zabrakło mi tylko kapcia pod koniec.

Darkman-72

2017-09-24, 14:21
Zawija jak roladę z mięsa, nicią :D

matkojebca83

2017-09-25, 04:16
Gesllerowa to zapie**ala ale głównie to swoim szkaradnym ryjem.