18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obama, Obama, we love Osama

numeverr • 2012-09-16, 00:29
Na dzień dzisiejszy w Australi społeczność młuzumanska stanowi niecale 2 procent populacji to jest ok pół miliona ludzi, od kilku lat jednak odnotowano coraz większy wzrost tej grupy spowodowany imigracją jak i wysokim ponad przeciętną współczynnikiem urodzeń,
poniżej przykład przemocy policyjnej z jaką sie spotkał pacyfistycznie nastawiony meeting:


bartekmmm

2012-09-16, 21:40
Jasne, pacyfistycznie nastawiony, przynajmniej jedni tępią gówno w zarodku.

damian12091988

2012-09-17, 01:53
ha!! zwróciliście uwagę jak tego gościa pod koniec filmu wynosili wynieśli go bliżej asfaltu ale po drodze jeszcze głową łupnęli o krawężnik - tak całkiem przypadkiem ;)

socjalmmv

2012-09-17, 08:33
Brud to się dopiero rozejdzie jak turcja wejdzie do unii.

dth

2012-09-17, 20:03
wpuścili do państwa to niech sobie teraz radzą, za parę lat im wyjdzie bokiem to j***ne multi-kulti i całe to niby "łączenie się społeczeństw"

Irenvelle

2012-09-18, 04:23
Ja sie glowie czemu jeszcze nie rzucaja tam atomowek a autor mi pisze z empatia o biednych akbarach ktore pacyfistycznie maszerowali spalic pare ambasad, pojebie mnie

Shymeq

2012-09-18, 06:26
Do nas nie przyjdą już nasz kochany rząd się tym zajął.

.Piotrek

2012-09-18, 07:01
k***a, a ja chciałem tam wyjechać myśląc że tam nie ma ciapatych śmieci...

Vinewood

2012-09-18, 07:15
Jeszcze wy Polskie rusofoby będziecie tam sp***alać z podkulonym ogonem :O

brug_dit_sind

2012-09-18, 07:28
Islamisci w ekspresowym tempie zalewaja Europe, mozna ich porownac do zarazy. W Polsce nie pojawia sie nie ze wzgledu na mohery czy dresy, tu poprostu nie moga liczyc na opieke socjalna i profity od panstwa. Mieszkam w jednym z krajow Skandynawi i mam nieprzyjemnsc pracowac z kilkoma "ciapatymi" i uwierzcie mi praca to dla nich zlo konieczne. Lenistwo to za male slowo aby wyrazic ich podejscie do zycia, im poprostu nie oplaca sie pracowac poniewaz na kazde dziecko oraz na niepracujaca zone maja kupe kasy od panstwa. Reasumujac rypia sie na potege, woza nowymi furami i ubieraja w najlepszych sklepach. Mnie zastanawia tylko fakt czemu Hitler nie zajął sie nimi w pierwszej kolejnisci...

darthbercik

2012-09-18, 08:10
Tylko wziąć pałe i zatłuc tam wszystkich....

Simon2020

2012-09-18, 08:26
canon napisał/a:

Islamisci w ekspresowym tempie zalewaja Europe, mozna ich porownac do zarazy. W Polsce nie pojawia sie nie ze wzgledu na mohery czy dresy, tu poprostu nie moga liczyc na opieke socjalna i profity od panstwa. Mieszkam w jednym z krajow Skandynawi i mam nieprzyjemnsc pracowac z kilkoma "ciapatymi" i uwierzcie mi praca to dla nich zlo konieczne. Lenistwo to za male slowo aby wyrazic ich podejscie do zycia, im poprostu nie oplaca sie pracowac poniewaz na kazde dziecko oraz na niepracujaca zone maja kupe kasy od panstwa. Reasumujac rypia sie na potege, woza nowymi furami i ubieraja w najlepszych sklepach. Mnie zastanawia tylko fakt czemu Hitler nie zajął sie nimi w pierwszej kolejnisci...



No dokładnie . Mieszkam w Niemczech i najbardziej znienawidzeni są właśnie takie brudy co nie pracują mają po 12 dzieci i z nich czerpią 100% swojego przychodu .

Niestety też Tureckie kebaby coraz częściej tu sobie na więcej pozwalają . Coraz więcej starych śmierdzących bab pod tymi chustami ... A w Polsce tu już by się taki pojawił to by całe życie w szpitalach spędzał .
To chyba największy plus Polski :idzwch*j:

.:...........:.

2012-09-18, 08:28
Simon2020 napisał/a:

No dokładnie . Mieszkam w Niemczech



To tam Ciebie nauczyli robić odstęp między wyrazami a znakami interpunkcyjnymi?

Witkens

2012-09-18, 08:33
k***a religia miłości

fiszer

2012-09-18, 08:36
k***a nienawidzę tego islamskiego ścierwa
obraźliwy filmik-a co tam k***a spalmy ambasadę
jest nam źle u siebie-emigrujemy- robimy burdel na zachodzie wschodzie wahtever

tak wiem że polacy robią podobnie ale jak emigrują na zachód europy i coś nabroją to można sobie łatwo poradzić-wiadomo brak ograniczeń ze względu na poprawność polityczną etc

gdyby dali mi kałącha i kazali powystrzelać islamskie agresywne kebaby to bym miał frajdę
niech ich mahomet ratuje

Se...........ki

2012-09-18, 08:52
Piwo dla psa w ostatnich scenach. Ale, gdyby policja używała świń, to żadem muzułmanin nie wyszedłby na ulicę!