18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obalanie rządu w Bułgarii.

Buchorolog • 2013-02-26, 23:04
Ciekawe kiedy my się ogarniemy.

RafaL2

2013-02-27, 23:22
A jak byś chciał obalać rząd z nożen widłami, sikierą bronią palną 100kg TNT


"Zamieszki - spontaniczne, niezorganizowane, zwykle połączone z aktami przemocy fizycznej wystąpienie określonej grupy społecznej wywołane poczuciem niezadowolenia z istniejącej sytuacji politycznej, ekonomicznej lub społecznej, skierowane przeciw strukturom sprawującym, na mocy obowiązującego prawa, władzę."

Ale nie o regułke j***ną chodzi...




PS: Nie wiem to chyba materiał policyjny bo obalanie jak widać (filmik) podniósł morale protestujących pod koniec. Ale wspaniałe i to :)


Relight

2013-02-27, 23:44
Zastanówcie się zanim coś napiszecie. " Zamieszki to nie obalanie rządu "hahahahah. K*rwa nie mogę.
W takim razie jak sobie wyobrażasz obalenie rządu? Na papierze napiszesz i wyślesz, grzecznie czekając na odpowiedź? 'Tu się jebnij.' Może wywrócone śmietniki to przesłanie w stylu 'nie podoba mi się w tym państwie', może to ma głębszy sens. Może myślisz że w Trenie V Kochanowskiego, podmiot dosłownie mówi o roślinie? Może nie myślisz wcale, i piszesz takie głupoty, a inni debile cie wspierają, może to JEST PRZYCZYNĄ STANU POLSKI. Czasem tam dumam sobie nad tymi komentarzami, nie myśląc - bo po co?
Na koniec nie zapomnijcie o ludziach walczących o NIEPODLEGŁOŚĆ i POLSKĘ
'Cześć i Chwała, Bohaterom'

Neptune1111

2013-02-28, 00:03
Co ciekawe w polskich mediach nie ma o tym ani słowa.

kati0

2013-02-28, 00:09
a taki spokojny kraj się wydawał kiedy jeździło się na wakacje.. widać każdy ma swoje tajemnice :]

koolowsky

2013-02-28, 00:20
pokojowe protesty ch*ja dają.

alek_fr

2013-02-28, 00:25
mesiash napisał/a:

Wywalanie śmietników i niszczenie PRYWATNEGO mienia to nie obalanie rządu, a zamieszki. Bardzo proszę żeby nie mylić tych dwóch pojęć, bo skończy się to tragicznie.



Jak nie jak tak...

"We wtorek 19 lutego 2013 r. bułgarski rząd podał się do dymisji po tym jak we wszystkich większych miastach zaczęły się protesty. Na ulicach bułgarskich miast były widoczne zamieszki, dwa samospalenia, bójki z policjantami i inne mniejsze lub większe incydenty...."

RmX

2013-02-28, 00:30
Szykować 20 Marca koktajle mołotowa :)

mo...........ne

2013-02-28, 00:30
Na sadistiku najbardzej uwielbiam czytac komentarze i analizowac ludzi. Nie mam zamiaru tu nikogo obrazac, porownywac, wysmiewac etc. co we krwi ma wiekszosc uzytkownikow tego portalu.
Tak w ogole to rzadko kiedy sie tu udzielam. Wlasciwie tylko wtedy, gdy jestem podpity albo pijany, tak jak teraz. Ale do celu.
Apeluje tu teraz, do wszystkich, majac nadzieje, ze ktos jednak to przeczyta, a sa tu osoby iteligentne.
LUDZIE, jestesmy jednym narodem (mowie o osobach urodzonych tu, ale rowniez tych czujacych przynaleznosc do nas). Czy tak bardzo was porusza i przejmuje stan osoby obok? Mam na mysli, ze jest np. dresem, metalem, gejem, pedalem, komunista, narodowcem, hipsterem, i takie tam k***a kompletnie nie istotne w tej chwili okreslenia.
Myslicie, ze gdyby wybuchla kolejna wojna, to bysmy sie nawzajem obrzucali kamieniami, bo jeden jest taki, a drugi taki? Nie, bo wiekszosc tych super-ekstra stronniczych komentarzy sa pisane przez osoby, ktore absolutnie nie potrafia sie postawic w czyis butach.
Tak wiec, jesli teraz mamy wyjsc na ulice, zrobmy to sensownie i RAZEM.
Nie wiem, nie mam pejsbuka i innych popie**olonych smieci, lecz widze po takich portalach jak sadol (jedyny ktory uczeszczam zreszta), ze cos sie dzieje i cos mozna zdzialac. Nie ma na co czekac. Walczymy o swoja przyszlosc. I nie potrzeba nam rewolucji, sadze, ze wystarczy wypie**olic tych wszystkich komuchow z rzadu.
Demokracja jak ktos tam pisal, to tez ch*j, bo wiecej ludzi "nieswiadomych glosuje", a reszta ma to w dupie. Niestety.
k***a, rozpie**olmy ten kraj, jaka wielka mam ochote. Ktos z Lodzi chetny zaczac rozpie**ol ze mna? Pisac do mnie!

PS Tak, przypie**olcie sie, ze nie uzywam polskich znakow, pie**olone k***y, a wiem, ze takie beda - mam angielskiego lapka i za kazdym razem jak zmienie klawiature na PL, to i tak ch*j wszystko trafia.

pwck87

2013-02-28, 00:53
Kiedy w Polsce? Może jak szczęśliwie pomrą wierni radiorydzyki, pisuary i inne gieje i homosie z ruchu psiegokota, o tuskojebcach nie wspominając...
A szczerze? Nigdy. Bułgarzy, Grecy wychodzą na ulice, powodują zamieszki i próbują jakoś walczyć, a u nas? Zbiórka na fejsie, potem zalegalizować pochód, nie daj boże splunąć na chodnik bo mandat, ten kraj jest jak afryka za czasów apartheidu, MY mamy pieniądze - WY musicie je zarabiać by nas "mądrych" utrzymać

asuedward

2013-02-28, 01:45
ciekawe ile z tych rewolucjonistów ruszyło dupę na wybory, skoro tacy politycznie świadomi jesteście.

że nie ma na kogo głosować? to sami startujcie!
bo ci co idą się napie**alać z policją (i niszczyć przy okazji wszystko co im stoi na drodze) szybko zostaną wymanewrowani przez cwaniaków, którzy dochpią się władzy i za chwilę to przeciw nim trzeba będzie się buntować. a oni tacy głupi nie będą - skoro wiedzą jak to działa, to będą przygotowani. wzmocnią służby mundurowe itp.

NIGDY w historii rewolucja nie była łaskawa dla tych, którzy nadstawiali dupy.

Pizza

2013-02-28, 02:16
Tylko ze potem oni placa za zniszczenia z podatkow..

oc...........an

2013-02-28, 03:49
Do wszystkich którzy wrzeszczą, że w PL to komuchy rządzą:

1989, Sala Kolumnowa, Warszawa

-Solidarność: "Chcemy zmian"
-Kiszczak: "w porządku, ilu kandydatów macie?"
-Solidarność: "...no, eee... dwóch"
-Kiszczak: "macie jednego, drugi jest naszym agentem"

Innej opcji niestety (stety?) nie było, ponieważ wszyscy, kto coś znaczył i miał doświadczenie w aparacie władzy był związany z "najlepszym ustrojem świata".

Ale nie martwcie się, bo takie Niemcy to do tej pory nie skazały ani jednego Stasi, mimo, że to było regularne komunistyczne Gestapo i nasze SB i UB to przy nich harcerze. Nie tylko u nas odbija się ;)


Co do Tuska - taka jest istota demokracji. Pragnę przypomnieć, że w 2007 wybrano Kaczyńskich na wszystkie stanowiska, była to demokracja per excellence i wszyscy porównywali ten wybór do komuny :roll:

Teraz to naród wybrał Tuska drugi raz, bo miał nadzieję, że będą zmiany na lepsze, których nie ma, bo być nie może (taki klimat i czas teraz jest). Prawdą natomiast jest, że PiS nie podnosiłby podatków, miałby w troszkę większym poważaniu naród, ale z drugiej strony ciągle molestowałby Smoleńskiem i pozwalałby żeby Rydzyk i ska okradał PL.

Demokracja to suka. Tutaj macie ciekawy, czysto prawicowski cytat z Nonsensopedii o demokracji:

Cytat:

"Co ciekawe, demokracja dowodzi, że ludzie wolą socjalizm od liberalizmu gospodarczego. To dowodzi słuszności tezy Karola Marksa, który powiedział, że „aby wprowadzić socjalizm, należy wprowadzić demokrację”. Na tej tezie oparli się tworzący Unię Europejską. Nie zamierzają oni popełnić błędu swego poprzednika – ZSRR, i pragną wprowadzić komunizm, wcześniej ogłupiając ludzi i sprawiając, że sami się na komunizm zgodzą. "



oraz

Cytat:

Podstawową różnicą między demokracją a komunizmem jest to, że w socjaliźmie ciągle rządzi jedna i ta sama komunistyczna banda, a w demokracji na zmianę rządzą 2 albo 3 komunistyczne bandy, które zmieniają się co 4 albo 5 lat.

;)

I pamiętajcie!

Istotą demokracji jest to, że ich głos liczy się dwa razy bardziej niż twój :P




historyczny post. Od dziś przy każdym słowie "komunizm" etc będę wklejać sierp i młot