18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O take Rassije

TiIg_Die_Schmach • 2022-05-18, 12:24
Russki Mir w pełnej krasie. Donieck, Ludowa Republika Donbabwe.


Dzisiaj

2022-05-18, 21:36
baronturbina napisał/a:

Słuchaj cepie(w sunie to czytaj)! Nie każdy rusek to komunista i sowieta, nie każdy Ukrainiec to banderowiec, nie każdy Polak jest z Podlasia. Nie oceniaj ogółu tak łatwo!
A na ten moment:



przyjechalo roszczeniowego kurestwa do Polski 5 milionow lub cos kolo tego. Czy sa normalni czy nie - ch*j mnie obchodzi bo KAZDY za nich zaplaci i KAZDY przez nich cierpi. Niewazne czy to polak zamordowany w centum warszawy czy to na wiosce zaj***ny polak siekiera... czy poprostu wszyscy polacy, ktorzy zbiednieja poniewaz trzeba placic na ukrów.

Znajomi udostepnili pokoj samotnej ukraince z dzieckiem - mieszkanie zostalo w zeszlym miesiacu okradzona a ukrainka zniknela. Inna znajoma oddala w ch*j ubranek i zabawek dla rodziny ukrow - tydzien pozniej zobaczyla jak w biedrze kupuja kilka butelek wodki - buuu huuu biedni "uchodzcy" pewnie kupowali wodke dla dzieci.

Pomagac mozna a nawet trzeba ale nie w taki k***a poj***ny sposob. Niczym poj***na patologia zaciagajaca kredyt na wesele :D

dadar123

2022-05-18, 22:02
ruSSek to ruSSek, prosty cham, złodziej i bandyta. Już podczas II WŚ mówiono, że lepiej żyć pod niemieckim butem niż ruSSkim, bo ruSSek to nie człowiek, to głupie i bezmyślne bydlę

Dzisiaj

2022-05-18, 23:19
dadar123 napisał/a:

ruSSek to ruSSek, prosty cham, złodziej i bandyta. Już podczas II WŚ mówiono, że lepiej żyć pod niemieckim butem niż ruSSkim, bo ruSSek to nie człowiek, to głupie i bezmyślne bydlę



zgadza sie ale ukrainska k***a jeszcze gorsza od ruska - na filmie pasozyt z ukrainy :D


Papa_SS

2022-05-19, 00:55
Sadistic? Administratorzy ? kto to akceptuje ? to gówno jest

Exclip

2022-05-19, 09:34
Dzisiaj napisał/a:

przyjechalo roszczeniowego kurestwa do Polski 5 milionow lub cos kolo tego. Czy sa normalni czy nie - ch*j mnie obchodzi bo KAZDY za nich zaplaci i KAZDY przez nich cierpi. Niewazne czy to polak zamordowany w centum warszawy czy to na wiosce zaj***ny polak siekiera... czy poprostu wszyscy polacy, ktorzy zbiednieja poniewaz trzeba placic na ukrów.
Znajomi udostepnili pokoj samotnej ukraince z dzieckiem - mieszkanie zostalo w zeszlym miesiacu okradzona a ukrainka zniknela. Inna znajoma oddala w ch*j ubranek i zabawek dla rodziny ukrow - tydzien pozniej zobaczyla jak w biedrze kupuja kilka butelek wodki - buuu huuu biedni "uchodzcy" pewnie kupowali wodke dla dzieci.
Pomagac mozna a nawet trzeba ale nie w taki k***a poj***ny sposob. Niczym poj***na patologia zaciagajaca kredyt na wesele



Juz putinowi dzis obciagnales?
A wiesz skonczony idioto ze jak ukraina padnie to na nas sie ruskie scierwo wyleje? No wiem za glupi na to jestes, zreszta bylo by ci po drodze, mial bys blizej do swojego pana i wladcy wladzia

Papa_SS napisał/a:

Sadistic? Administratorzy ? kto to akceptuje ? to gówno jest



Popieram, za sam symbol zorro powinien dostsc bana ten ruskj dupoliz wczoraj

to...........10

2022-05-19, 12:48
Dzisiaj napisał/a:

Donieck – miasto we wschodniej części Ukrainy. Czy to przypadkiem nie smierdzący ukr a nie zaden kacap? O ile mi wiadomo donieck to przeciez czesc ludobojcow z wolynia....



O, ruski trol już kwiczy! Ile dzisiaj rubelków za wpis? 34905734086793405679340? Czyli w przeliczeniu pisiąt groszy?

baronturbina

2022-05-19, 14:17
mwaski napisał/a:

O, ruski trol już kwiczy! Ile dzisiaj rubelków za wpis? 34905734086793405679340? Czyli w przeliczeniu pisiąt groszy?


Szkoda czasu dla niedojeba! Niech zrzuca nasienie na popiersie pitina o stalina. Jego sowieccy przyjaciele i tak nie docenili by wkładu i zaangażowania w fałszywą kremlowską retorykę. Za to by oj***li go z zegarka, sedesu, i papieru toaletowego.

Dzisiaj

2022-05-19, 18:04
mwaski napisał/a:

O, ruski trol już kwiczy! Ile dzisiaj rubelków za wpis? 34905734086793405679340? Czyli w przeliczeniu pisiąt groszy?



hahaha jak smiesza mnie takie osobniki... donieck, ukraina a jakas p*zdunia wypisuje glupoty w stylu "ruskie, ogry i ojoj..."
no trzeba naprawde byl LVL max debilem by wrzucac jakiegos smierdzacego ukra i podpisywac jako "kacap" ale to nie wszystko! :D
lepsze sa niedojeby przyklaskujace i pomimo wiedzy iz to smierdzaca ukraina i jakis pomiot bandery - zjeby i tak rozpisuja sie, ze to kacap :) niesamowite. Nawet na pedałenie takich bzdur nie uswiadczysz hehehe

ps. 1/20 tych rubelkow wystarczy na kilka godzin by wynajac twoja rodzicielke :P

baronturbina napisał/a:

Szkoda czasu dla niedojeba! Niech zrzuca nasienie na popiersie pitina o stalina. Jego sowieccy przyjaciele i tak nie docenili by wkładu i zaangażowania w fałszywą kremlowską retorykę. Za to by oj***li go z zegarka, sedesu, i papieru toaletowego.



ale ty tak na serio czy tylko udajesz? :D ewidentnie patologia ukrainska a ty sie telepiesz :D

Exclip napisał/a:

Juz putinowi dzis obciagnales?
A wiesz skonczony idioto ze jak ukraina padnie to na nas sie ruskie scierwo wyleje? No wiem za glupi na to jestes, zreszta bylo by ci po drodze, mial bys blizej do swojego pana i wladcy wladzia
Popieram, za sam symbol zorro powinien dostsc bana ten ruskj dupoliz wczoraj



tak tak :D buahahha a jak nie zalozysz szmaty na morde i nie bedziesz stal 2m dalej to rozsiejesz wirusa i wszyscy zginiemy :D jak sie nie zaszczepisz to spisuj testament. :homer:

baronturbina

2022-05-21, 13:51
mwaski napisał/a:

O, ruski trol już kwiczy! Ile dzisiaj rubelków za wpis? 34905734086793405679340? Czyli w przeliczeniu pisiąt groszy?


Szkoda czasu dla niedojeba! Niech zrzuca nasienie na popiersie pitina o stalina. Jego sowieccy przyjaciele i tak nie docenili by wkładu i zaangażowania w fałszywą kremlowską retorykę. Za to by oj***li go z zegarka, sedesu, i papieru toaletowego.

Huherko

2022-05-21, 18:46
TiIg_Die_Schmach napisał/a:

Russki Mir w pełnej krasie. Donieck, Ludowa Republika Donbabwe.



Szczerze, to on jest o jeden zwój mózgowy dalej niż przeciętny czarny - czarny by nasrał na środku chodnika, żeby każdy mógł w to wleźć, a ten to chociaż do śmietnika nasrał. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który chociaż raz gdzieś w krzakach nie zostawił czegoś jak go przycisnęło.

gagatek690

2022-05-21, 19:00
mwaski napisał/a:

O, ruski trol już kwiczy! Ile dzisiaj rubelków za wpis? 34905734086793405679340? Czyli w przeliczeniu pisiąt groszy?



hahaha to było dobre. żałuję że nie kupiłem kupiłem rubli w kantorze zaraz po rozpoczęcie " wojny" . w marcu kurs 0,03 za peelena teraz 0,07. łatwy i szybki zarobek. A tak tylko można się pośmiać z debili którzy nie ogarniają geopolityki i finansów i nadal myślą że 34905734086793405679340 rubli to 50 groszy. Lepiej żeby już rubel nie szedł w górę bo tren ruski gaz co go od Niemców kupujemy będzie jeszcze droższy i większości poliniaków dupy zimą pomarzną.