18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O pedałach kilka słów

kuropatwa121 • 2013-01-19, 18:18
Użytkownik jutuba o nazwie CiupasTV nagrał audioblog w którym wypowiada się na temat pedałów, ciot i skejtów.
Dobrze w sumie gada :p

A tutaj link do jego kanału. https://www.youtube.com/user/CiupasTV?feature=watch jest tam kilka kompilacji, można powrzucać na sadola. Mi się nie chce :roll:

sebeks

2013-01-21, 19:01
Fine napisał/a:

@sebeks odezwał się maczo.
No pewnie, ze sie naucze, ale na pewno nie mam zamiaru wygladac jak ciota, albo pedal.
Trzeba to dziadostwo tepic bo az sie noz w kieszeni otwiara jak sie na takie cos patrzy.



po prostu olej to, Ty też zawsze możesz się komuś nie spodobać

abdul

2013-01-21, 19:07
zgorzknialy pedal, ktory sie boi, ze go ktos zdemaskuje. gdyby urodzil sie gdzie indziej, bylby szczesliwy.

prof. Matolewicz

2013-01-21, 19:59
To koleś ma problem. Nie wiem na ch*j przejmować się cudzym życiem?

eSen

2013-01-21, 20:35
Koleś który stworzył ten filmik jest dla mnie zerem.
Ryja nie pokazał, głos zmienił. Co się nasuwa? Gimbaza.
Jeszcze sama idea filmiku. Może i poglądy ma w miarę, ale szczerze... ch*j to kogo obchodzi? Takie pie**olenie smutów to każdy słyszy na co dzień, więc dlaczego niby chciałby jeszcze tego słuchać na YT?

Ne...........es

2013-01-21, 22:05
pedalow,ciot, skejtow hipster..... a to nie to samo ?

masabitumiczna

2013-01-21, 22:17
Ok, sam kiedyś spinałem dupę, na pedałów gości w rurkach itp. ale k***a wyjąłem głowę z dupy i przestała boleć (dupa). Jak się okazało, że jeden czy drugi znajomy jest homo i wcale nie flirtuje ze mną, tylko jest normalnym k***a gościem tylko przy czym innym jemu staje, a przy czym innym mi... k***a ludzie ogarnijcie się zamiast patrzeć i oceniać wszystkich w koło spójrzcie na siebie, bo do prędzej czy później do Was też się ktoś przypie**oli i będzie Wam wytykał to czy tamto...
(mam dziewczynę od 10 lat)

diabelx_666

2013-01-21, 23:33
sam jest p*zda.!!!
co komu k***a w rurkach przeszkadza. kazdy ubiera sie jak chce... ja ci nie narzucam k***a stylu... nie zebym był hipsterem czy cos ale k***a lubie chociażby rurki bo nei widze w elegancji nic złego. a w dresie sie chodzic wstydze nawet zeby po ziemniaki do piwnicy zejść... Filmik ch*jowy piwa nie bedzie i ch*j dupa k***a....

strunka

2013-01-21, 23:56
KoniuBober napisał/a:

To jest gorsza ciota niż Ci, których opisał. Boi się nawet przedstawić swój ryj i wizerunek, za który ich hejtuje.


Trzeba być niedoj***nym, żeby pisać w takim zdaniu 'ci' wielką literą.

KoniuBober

2013-01-26, 20:47
Yedwab napisał/a:


Trzeba być niedoj***nym, żeby pisać w takim zdaniu 'ci' wielką literą.



Albo być przyzwyczajonym do pisania z ludźmi, których się szanuje, a nie hejtowania innych na sadolu za jedną literę.

strunka

2013-01-29, 10:20
KoniuBober napisał/a:



Albo być przyzwyczajonym do pisania z ludźmi, których się szanuje, a nie hejtowania innych na sadolu za jedną literę.


To nie jest takie bez znaczenia, tylko plaga nieuków.