18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O paru debilach z gazem pieprzowym

Co...........aa • 2012-02-09, 22:18
Potrzebne takie króliki doświadczalne :ok:

Co...........aa

2012-02-10, 09:19
Maxen napisał/a:

Z własnego doświadczenia powiem że gaz używany przez oddziały policji na polskich stadionach jest kilkurotnie silniejszy od właśnie takich gazów pieprzowych używanych do samoobrony. Wystarczy się sztachnąć a po chwili czuć palenie w drogach oddechowych, utrudnienie w oddychaniu i podrażnienie oczu. Gaz jest w postaci płynnej koloru pomarańczowego.

Kiedyś jadąc na mecz przez całą Polskę byłem świadkiem jak policja zaczęła gazować cały wagon z powodu kilku kibiców którzy im nawrzucali. W odwecie zagazowali cały wagon w którym podróżowali również zwykli podróżni. Jedna pasażerka miała astme i w kontakcie z tym gazem zaczęła się dusić. Pies jej jeszcze dowalił zeby nie tarła oczu bo będzie gorzej. Kobieta całą drogę do kolejnej stacji leżała na podłodze w przedziale zdychając poprostu. Klientke zabrala na nastepnej stacji karetka do szpitala i do tej pory nie wiem coś się dalej z nią stało i czy jakieś kosnekwencje poniosła za to policja ale wiadomo w jakim państwie żyjemy gdzie policja jest poprostu bezkarna...



Tylko że nasza policja używa gazów po 40-70zł za 50ml, a nie niemieckich gazików za 15zł. Kolor brunatny jest jeśli pieprzowiec jest nieoczyszczony, stawiam że to był niemiecki gaz TW 1000 który jest tańszy od Sabre Red czy POLICE MAGNUM - OC 17 (nie capslukuje, taka nazwa po prostu)

Qunda

2012-02-10, 13:59
k***aRomantyk napisał/a:

@up i co, przeżyłeś?


osiek92 napisał/a:

@ up, pewnie zmarł


1-Przezylem ale bylo ciezko
2-Zyje bo ja to nagralem.......http://www.sadistic.pl/dawaj-watrobe-vt97275.htm
:trollencjusz:

mc...........es

2012-02-11, 20:09
imponująca sylwetka

dece111

2012-02-11, 21:10
miało być sekunda a nie k.wa ZE trzy

Ca...........18

2012-02-12, 12:27

Murzynek lepszy ; dostał najmocniejszym gazem dostępnym na rynku - 5.3 miliona shu.
Dostał za to 20$.... ;D

artiee

2012-02-12, 20:00
k***a, woda tylko wzmacnia efekt. Jak już to zmyć mydłem.

Hippo

2012-02-12, 20:13
Debile, te gazy są z kapsaicyną, która daje taki efekt, zmywanie wodą rozcieńcza ten związek i efekt jest jeszcze większy...